Skocz do zawartości

Scena 3D: Junk Town


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drazni mnie ciut to lekkie przeswietlenie na budynku w tle , oraz to ze ten duzy robocik ( wiem ze jest w ruchu ) wyszedl ciut niewyraznie - wyglada to jakby wyrazny byl tylko drugi plan ;/ ciut skrocilbym czas zeby wyszedl on wyraznie a jego nogi moglybybyc nierywazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscami zupełnie czarne, miejscami przepalone. mam wrażenie, że te miejsca łącznie tworzą połowę powierzchni rendera.

wzrok powinna była przyciągać jedna z postaci? one zlewają się z tłem, właściwie tylko po rozmyciu można odróżnić. tylko wtedy znowu, czy faktycznie tło powinno być ostre, a główne elementy poruszone?

sam z siebie uwagę skupia tylko terminal, głównie kolorem. kontrast jest w całej scenie strasznie wysoki, więc światłem (lampki-oczy robota) nie zdziałasz. jeśli już masz dość kombinowania nad sceną, prostym "środkiem poprawiaczem" może być dym, mgiełka taka, na elementach tła.

napracowałeś się sporo, warto poświęcić jeszcze z godzinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten napis taki dziwny, ogólnie trochę mi sie nie podoba, nie można się połapać co jest gdzie, u góry strasznie jasno a na dole całe czarne ciebie, no i ogólnie modeling to same tuby, boxy i kule...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

 

Nikt nie jest dobrym sędzią we własnej sprawi - ale mi sie podoba:) no i patry (dzieki!). Skoro tak jednogłośnie sie wam nie podoba znaczy, ze spapralem :/ Sorry koledzy - nastepny post bedzie bardziej dopracowany. Szczegolne dzieki dla avenger za cenne pouczenia. Po to jest forum aby sie uczyc i dzielic wiedza, dzieki!

 

Dzieki wszystkim za krytyczne uwagi!

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zgadzam sie z przedmowcami, troche tez przesadziles z lowpoly(teraz to byle gra ma wiecej trojkatow ;) I jeszcze jedna wazna rzecz - to co jest wazne w scenie, pierwszy plan, zawsze pokazuj w swietle, nie w cieniu. mozesz tez uzywac wybijajacych sie kolorow, np. czerwonego. poczytaj tez o kompozycji w fotografii, wszystko to tez odnosi sie do cg.

 

pracuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to mówić, ale dla mnie zbyt chaotyczne... na pierwszy rzut oka nie widać że jest tam jakikolwiek robot... ot plątanina rurek i tyle. To rozmycie też trochę denerwuje a sama praca jakoś nie ma zbyt wiele z falloutem wspólnego poza nazwą i wszechobecną rdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności