Skocz do zawartości

Scena 3D: Hobbit Room


Maykel

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samej pracy, myślę, że bardzo dobrze idzie. Ostatnio brakuje tu takich bajkowych klimatów.

 

 

 

 

 

 

 

i jeszcze jedno, nie musimy sie na zlocie spotykac, wez lustro i zapytaj sie go, czy swoim kolesiom co maja po 2000 postow tez dajesz ostrzezenia? Oj, chyba spotkamy sie piekle Tweety.

 

Ja daję, nieważne czy znam osobiście. Regulamin to regulamin - obowiązuje każdego. Tweetiego znam już lat kilka i dostałby ode mnie warna bez wahania gdyby było za co.

 

Co do Twojego pytania co by się stało gdyby tweety nie dał warna za złą nazwę - nic by się nie stało. Ale dlaczego tobie ma przysługiwać ulgowe prawo a reszta użytkowników ma dostawać warny? Jak wspomniałem - regulamin obowiązuje KAŻDEGO bez odstępstw.

 

Warn jest stosowany na tym forum przy nawet najmniejszym wykroczeniu i nie uważam, że to powinno ulec zmianie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maykel prosiłem o dostosowanie podpisu do regulaminu forum. Tym razem dla ułatwienia zacytuje zasady :

Od dnia 31. marca 2004 zmieniaja sie zasady forum max3d.pl.

 

SYGNATURY/PODPISY

Pojawiają się ograniczenia.

Od dzisiaj sygnatura może mieć tylko:

- 3 linijki tekstu pisanego normalną wielkoscią czcionki.

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=5748 tu link jak nie ufasz

zatem zachęcam do dostosowania sie do regulaminu

 

 

-edit-------------

Tak Maykel widziałem datę jest tam magiczne słowo "od"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleszzzzzz makbol, ja sie bawie rownie wspaniale jak Wy :-) nie musisz mnie podchodzic pod Trolla, bo polowy i tak nie rozumiesz z tego co pisze...(Ty i oni) ... w przeciwnym razie juz dawno mialbym bana :D no chyba, ze zaraz ktorys zalapie :P a jak nie zalapie to i tak wywali, zeby mysleli, ze zalapal ehheeh

Ide robic Hobbiton, moze do tego czasu presziesssssss wymysli cos na czasie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maykel, napewno masz 32 lata?? Nie wiem o co Ci chodzi, zachowujesz się jak jakiś 15 latek któremu wydaje się, że jest super, dostałeś warna i tyle. Tak btw. nie wiem co piszesz, i nie rozumeim co w tym miało by kogoś obrażać, może nie dorastam do twojego poziomu, ale cóż mówi się trudno.

 

Pozatem lepiej zrób jakiegos upa z pracką, bo coś zaczyna się robić offtop. A bym zapomniał... pokażesz siatke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawi mnie jak szukaja na mnie haka :-) Masz racje ETA, ale co zrobic kiedy Kaczynscy Cie atakuja, uzywajac wladzy, gwozdzi i podsluchow :-) Po calym dniu zapier... nia trzeba odreagowac :/ pozwol mi byc 15 latkiem ;P

 

oczywiscie ze pokaze... tu sa siadki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3efc5776a92aba35.html

 

a tu jest siatka: (on chyba faktycznie nie ma tej glowy )

e28b8fa383107aad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Krzychu. Zgadzam sie, jednolicie, ale on taki styl mial w swojej chatce... poza tym, juz nic wiecej nie dodam, bo mi sie Maxwell co chwila wywala :/ Chcialem troche przy kominku nabalaganic i dupa blada :(... ale mam juz nastepnego koncepta... Alens :-) moze do tego czasu komp sie pojawi lepszy.

 

Jakby sie ktos pytal to zawieszam scene... w oczekiwaniu na lepszy komp, nie da sie juz pracowac przy tym :( Zabieram sie za Aliena.

ostatni wypluty. ps. wiem, ze kapelusz zle zmapowany. Jakby ktos mial jakies konkrety to bardzo bym prosil, za "gratki" i "jedziesz" z gory dzieki... za "ch...we" tez dzieki.

 

aha i przepraszam tych ktorych urazilem swoimi zartami, chyba mi cos ostatnio odpierdala...czas na zmiany.

 

 

482720bbe7200b9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mi cos ostatnio odpierdala

Nie klnij, bo już i tak sobie nieźle naplamiłeś nicka :/

Co do scenki to światło ładne, materiały średnie.

 

edit

 

Średnie tzn. wyróżniające się od reszty, która jest bardzo dobra np. taborecik w prawym dolnym rogu jak i szmatka na nim wyglądają sztucznie, talerz (z zupą?), butelki i kapelusz w dalszym planie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a srednie to znaczy, ze za matowe, za jaskrawe, bo mam z tym problemy :/ a moze tekstura marnej jakosci? Przewaznie na wieksze czesci walilem 2048/2048 - nie wiem moze to zbrodnia, pierwszy raz teksturuje cos na powaznie. Chcialem, zeby kazdy model byl indywidualny, dlatego kolory sie nie zgadzaja, bo przeciez dwoch identycznych krzesel nie ma, poza tym to dalsze krzeslo jest innej masci. W sumie nie lubie nasyconych tekstur i staram sie wytracac saturacje :-)

I moze jeszcze dodam, ze specjalnie nie robilem zabojczych zabrudzen, ani odrapan, bo to nie chlew tylko dom Hobbita.. czyli nora z wygodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rumburak

uffff dzieki za zablokowanie... ciazylo mi to konto niezmiernie.

 

Patry: bo do tych rzeczy jeszcze nie doszedlem :/ zaczal mi sie komp wieszac, jak chcialem dodac nalepki na butelkach. Jak mam cos robic dobrze to pomyslalem, ze lepiej przerwac i zaczekac na lepszego kompa. Taboret faktycznie wyglada jakby wisial w powietrzu. A na talerzu jest material ze strony MAxwella, jeszcze sie nie zabralem za niego - tam jest teksturka ktora sprawia wrazenie, ze talerz jest krzywy. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rumburak
ambient occlusion powinien pomóc na latający taboret.

ps. dorośnij

 

nie rozwijajmy juz tego tematu.

Ambient Occlusion w Maxwellu ciezko uzyskac, chyba, ze przez sky Drome, czyjakostak.

Maxwell ma wlasny occlusion :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności