Skocz do zawartości

Wiz: Nowoczesna kuchnia


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

Daje do gallery bo jest (moim zdaniem) dokonczona pracka. Jest prosta. Mam nadzieje ze mnie nie zjedziecie tym razem:)

 

W projekcie zdjecia twarzy byly nadrukowane na drzwiczki od szafki - nie bylo widac za co mozna otworzyc te szafki wiec na renderze tez nie ma uchwytow. Jakos sobie poradzą domownicy.

 

viz13_nk.jpg

wersja z mocniejszym kontrastem:

viz13_nk2.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdzie ścierka do naczyń? I kocher? I jakieś gniazdka?

Przez te wszystkie odbicia całość się trochę zlewa, może w kolorze byłoby lepiej. Może być czarnobiałe jeśli chodzi o meble, ale niech tam będzie chociaż kilka plamek koloru.

Moim zdaniem meble za bardzo się błyszczą.

Ze zlewu będzie ci się pryskało z tyłu na podłogę.

Z pieca będzie pryskał olej na obrazki obok. Chyba że coś źle widzę, teraz nie jestem pewna czy piec jest tuż przy ścianie czy odsunięty i wisi w powietrzu.

Krzesło powinno stać przed blatem roboczym, a nie gdzieś w kącie.

Pojemnik na chleb jakoś tam nie pasuje, i jest za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajnie,pracka na plus choc, mysle troche nie przemyslana kompozycja + ubogie wyposarzenie, w sumie jakby sie nie przygladac to nawet nie powiedzialbym ze to kuchnia

doczepie sie jeszcze twojego logo ktore ni jak nie pasuje i psuje troche efekt, zmienilbym je na cos co sie nie rzuca w oczy lub w ogole nie dawal ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh tak obserwuję twoje poczynania i coraz gorzej ;) heheh za szybki z ciebie bill pracuj nad tymi pracami "to nie fabryka pudełek" nie masz normy :P i strasznie rozmazujesz te prace albo za dużo kontrastu dajesz + wszystko takie duże przesadzone nie wymiarowe niektóre elementy wsjo ;)

 

Pozdro

 

btw: do galerii staraj się dawać szczególnie bliskie twemu sercu prace (nie wszystko co wyrenderujesz )

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam, Ile modeli zostalo wykonanych przez Ciebie ? ... Chlopie rob mniej a dokladniej i z pomyslem... a takie cos to co najwyzej do testu i nawet nie zapisuj, a tym bardziej nie pokazuj na forum.

 

I przede wszystkim poczytaj o kompozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam, Ile modeli zostalo wykonanych przez Ciebie ? ... Chlopie rob mniej a dokladniej i z pomyslem... a takie cos to co najwyzej do testu i nawet nie zapisuj, a tym bardziej nie pokazuj na forum.

 

I przede wszystkim poczytaj o kompozycji.

 

Bardzo ale to bardzo trafna uwaga ... strzelasz prackami jak z karabinu. Wykonaj jedna a porzadna zamiast pieciu ponizej przecietnej. Ale defakto cos robisz :) tak czy siak to sie tez liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafia ta pracka w mój gust. Nie dość, że tak ponuro to jeszcze niefunkcjonalny, jak dla mnie, układ kuchni. Chociaż zaryzykowałbym stwierdzenie, że to bardziej aneks kuchenny niż kuchnia. Szczerze, to jakby mi architekt wnętrz pokazał taki pomysł na kuchnię to zmieniłbym architekta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nic nie widać w Twojej pracy :( to w ogóle jak kuchnia nie wygląda, nawet taka nowoczesna...

 

Ogółem z tego co widzę to modele OK i render też, ale jednak coś nie tak. Popracuj trochę nad kompozycją obiektów i kolorów w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... masz potencjal ale skutecznie go zakopujesz pod swoim tempem konczenia prac. Nikt nie widzialby nic zlego w tym ze tak szybko napierasz gdyby te rendery byly na wysokim poziomie. Nie zrozum nas zle, nie po to jada tu ludzie tobie po rajtach aby Cie zdolowac, odebrac przyjemnosc z kolejnej pracy itd. Robia to po to by Ci pokazac co jest nie tak. Posluchaj tutaj ludzi i choc do jednej pracki zastosuj sie do ich rad. Taki test. Wrzuc do wipa, pytaj co nie tak, poprawiaj az powiedza Ci ludzie jest ok. Wowczas sam zobaczysz jak duzo moga pomoc obiektywne oceny ludzi ktorzy w tym tez siedza.

 

Heh poczulem sie jak ksiadz na kazaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... masz potencjal ale skutecznie go zakopujesz pod swoim tempem konczenia prac. Nikt nie widzialby nic zlego w tym ze tak szybko napierasz gdyby te rendery byly na wysokim poziomie. Nie zrozum nas zle, nie po to jada tu ludzie tobie po rajtach aby Cie zdolowac, odebrac przyjemnosc z kolejnej pracy itd. Robia to po to by Ci pokazac co jest nie tak. Posluchaj tutaj ludzi i choc do jednej pracki zastosuj sie do ich rad. Taki test. Wrzuc do wipa, pytaj co nie tak, poprawiaj az powiedza Ci ludzie jest ok. Wowczas sam zobaczysz jak duzo moga pomoc obiektywne oceny ludzi ktorzy w tym tez siedza.

 

Heh poczulem sie jak ksiadz na kazaniu :D

 

TAK JEST WRZUCAJ WSZYSTKO DO WIP'A I TAM Z BARDZIEJ DOŚWIADCZONYMI UŻYTKOWNIKAMI DOPRACUJ PRACĘ NIKT CIĘ TAM NIE SKRZYWDZI A NAUCZYSZ SIĘ WIELU PRZYDATNYCH RZECZY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty - wiem ze chcecie pomoc.

 

Co do kompozycji to powiem: zaglądnijcie sobie (jak zbieracie makulature) do czasopisma "Modna kuchnia" nr 3/2007 na strone 96 - tam jest zdjecie uznane przez to czaspismo (nie najgorsze) a ktore jest prawie identyczne z kompozycja w mojej pracy - jesli mnie jedziecie to jedziecie tez uznanego projektanta, ale on tez mogl sie pomylic:) Okna, funkcjonalnosc itd sa tez nie wiem gdzie - jestem po waszej stronie:)

 

bede dawal do WIP, ok juz... :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem zadnego z tych komentow ktore tu zostaly napisane. praca to przerzucenie do 3d zdjecia jakies istniejacej kuchni.wiec jezeli juz sie ktos czepia to odnosnie swiatla, wykonania modelu i inne pierdoly ale nie kompozycje ani projekt bo to istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakul - Czepiamy się dla sportu, sport to zdrowie. Keraj ma talent do wyszukiwania niekorzystnych zdjęć, mamy nadzieję że jak go wystarczająco zjedziemy to wyszuka sobie kiedyś ładniejsze zdjęcie lub zrobi coś z własnego pomysłu.

Ma potencjał którego nie wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie chce wiedziec, czy to zdjecie zostalo wyroznione, czy projekt kuchni ;) ? ... I poza tym nie uwierze ze to tak wyglada do momentu w ktorym nie pokazesz skanu :P... Kompozycja jest po prostu beznadziejna, Ania dobrze prawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz słabsze dajesz pracki - pierwsze były naprawdę dobre. Pamiętaj - nie ilość a jakość. Zamiast 3 spróbuj zrobić jedną porządną - przecież już nie raz pokazałeś, że potrafisz... Ta to chyba najgorsza jaką do tej pory widziałem spod twojej ręki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności