Skocz do zawartości

Wiz: wieżowiec


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ostatni powształ najszybciej. oświetlony model 3 światłami z różnych stron każde o innym kolorze. W środku kilkadziesiąt świateł photometric free point też o różnych kolorach. w 3d jest tylko budynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podoba drugi, bo odbicia wszybach budynkow na fotkach sa podone jak na modelu, ale w reszcie wydaje mi sie ze szklo w modelu powinno troche inaczej odbijac? nie powinno byc bardziej niebiesko hmm, ale to tlyko taka mysl.... mieszkam na wsi to wiezowcow na oczy nie widzialem hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mnie się - a teraz takie male pytanie, jak robisz taki wiezowiec, modelujesz pietra? (tzn podlogi miedzy pietrami ) czy jest pusty w środku i tylko zewnetrzna czesc jest wymodelowana? (nie chodzi mi o windy i inne duperele w srodku) - bo nie wiem jak sie do czegos takiego zabrac jesli idzie o oswietlenie wlasnie później (te wewnetrzne swiatla)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniałe!!! Podziel sie jak to zrobiles!

 

W sumie nic wielkiego. Oświetlenie direct, renderowane vrayem. Sporo testowania, zmieniania, dopasowywania kolorów, materiałów itp. Dużo PS, korzystałem z wyrenderowanych masek np. dla szyb, żeby w szopie łatwiej było kręcić i dopasowywać do zdjęcia. Oryginalny rozmiar to 5906x4136. Ujęcie nocne opisałem wyżej.

 

Dzięki za komentarze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności