Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki serdecznie za zainteresowanie tak w gwoli ścisłości do babeczki w różowym

http://user.img.digart.pl/data/users/p/zdjecie/159129.jpg zdjecie z którego malowałem :)

staram sie dużo ćwiczyć bo mam coraz mniej czasu i nie chce go marnować :) bo tylko idiota nie uczy sie na swoich błędach nie chce pluc sobie w brode ze kolejny rok nic nie robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdecznie za zainteresowanie tak w gwoli ścisłości do babeczki w różowym

http://user.img.digart.pl/data/users/p/zdjecie/159129.jpg zdjecie z którego malowałem :)

staram sie dużo ćwiczyć bo mam coraz mniej czasu i nie chce go marnować :) bo tylko idiota nie uczy sie na swoich błędach nie chce pluc sobie w brode ze kolejny rok nic nie robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego że ona unosi głowę na twoim rysunku nie było cieniowania pod brodą i cieniowanie nosa się kończyło zbyt wcześnie dlatego nie widać tego uniesienia sugerują to tylko dobrze widoczne dziurki nosa ale równie dobrze może mieć zadarty nos.

Nawet nieźle i tak uchwyciłeś tą babeczkę, mogę ci poradzić że jak coś narysujesz to to zostaw i nie tykaj nawet kijem przez dzień czy 2 zobaczysz po tym czasie już nie będzie ci się tak podobało i wprowadzisz więcej zmian w pracy z pewnością korzystnych.

 

Pewien wielki starożytny pisarz czy filozof (nie pamiętam dokładnie) rodził by po skończeniu swojego dzieła odłożyć go na polkę i po 7 latach poprawić. To byłby dobry sposób by uniknąć wprowadzania nowych wydań tej samej książki co rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz po konkursie nie miałem neta i nie dokończyłem

w miedzy czasie 10xA4 kartek z anatomią plus 6 brystoli zarysowanymi prostymi kreskami bez linijki dla wyrobienia reki na dużym formacie :)

no i jedno auto średnio wyszło bo pierwsze

tak dla odświeżenia teczki

cci00022zk4.jpg

 

 

i taki drugi z dziś

"coyote wyciągnięty z kreskówki"

coyotefp3.jpg

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym te gorki troszke zroznicowal...:) bardziej bym widzial cos w stylu wielkiego kanionu i tych okolic... a co do budynku to przede wszystkim okresl sobie gdzie jest horyzont (co widzimy z dolu, a co z gory), bo na razie nie wiadomo, przez co dosc ciezko sie czyta co jest czym... a zamiast tych slupow krzywych moze fajnie by bylo zrobic jakas jedna potezniejsza noge- moze jakas taka mechaniczna troche, jakies kola zebate, ze sie moze obracac to obserwatorium, albo nawet przemiszczac...??

i moze obnizyc troszke kadr? tak doslownie odrobinke, bo ciasno troche...

takie mi rzeczy do glowy przyszly..:)

pozdrowki i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował ćwiczenie podstaw i, jeśli już, to w kolorze tylko to, co możesz zobaczyć.

 

Ciężko wyczuć co jest bliżej, a co dalej (przydałby się jakiś detal i intensywniejsze kolory na tym, co jest bliżej widza). Brakuje perspektywy atmosferycznej, im coś dalej tym "chętniej" przechwytuje kolor nieba. Dół tych górek sprawia, że wyglądają jak wycięte z papieru. Ta mocno ograniczona paleta kolorów też nie służy.

Edytowane przez prrrszalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie wywaliłeś domek, on nadawał sens rysunkowi :) Góry za to świetnie nadają się na tło dla niego... Poza tym ten szkic budynku który znajdował się w pierwszej wersji moim zdaniem był fajnym punktem wyjścia. Pobudzał wyobraźnię. Tylko, dokładnie jak napisał lordbiernac, perspektywa i jakieś ciekawe mechaniczno - steampunkowe klimaty. Powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś miałem na to pomysł :P przed tym jak to omen wrzucił ale to przecież bez różnicy...

w sumie nie można tego nazwać rysunkiem a fotomanipulacją bo to moje ryło zostało użyte do tego i trochę podkolorowane pomieszane i wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ta nowa wersja lepsza w kolorze, czystszy ten kolor. Ten tragarz na dole bardzo charakterny, gorzej z tym na gorze. Ja go osobiscie jakos nie czuje. I chyba za duzy lub za gruby - ciezko uwierzyc, ze daleko razem zajda. Tak mi przyszlo do glowy, ze moglby trzymac lupe/lornetke w reku. Dodaloby to jakas sugestie przestrzeni, ktora musza przebyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm na moje półślepe oko, mając ustawione ręce w taki sposób było by mu przynajmniej 'niewygodnie' trzymać coś ciężkiego na plecach, tym bardziej jeśli robi to dłużej niż 15min. Lewa ręka zielonego jest sporo dłuższa - a dłoń ułożona tak, jak by się czegoś trzymał - chociaż nie bardzo ma za co złapać. Szyja - przy tak dużej głowie względem ciała - jest za gruba - coś tam 'nie halo'. Nie bardzo rozumiem co niesie na plecach - jeśli to krzesło/tron - to czemu zielony siedzi mu praktycznie na głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie same zdanie...

święta i wolne bez neta w rozjazdach teraz biorę się powoli do roboty mam masę szkiców z dworca ludzi siedzących w Fuckdonaldzie etc. ale nie ma sensu tego wrzucać coś nowego niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tylko te dwa są godne uwagi wszystko. Szybcy ludzie szybko jedzą i idą na pociąg dlatego jest lekko chaotycznie.

Ten goblin który chce naklejki to tak naprawdę żul zbierający od ludzi opakowania po kawie w macu, na których są naklejki za 8 można dostać darmową kawę... trzeba sobie jakoś radzić ^_^

drugi rysunek koleżanka z jadąca razem zemną do wrocławia :)

 

[edit]total żenada [/edit]

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tylko te dwa są godne uwagi wszystko. Szybcy ludzie szybko jedzą i idą na pociąg dlatego jest lekko chaotycznie.

Ten goblin który chce naklejki to tak naprawdę żul zbierający od ludzi opakowania po kawie w macu, na których są naklejki za 8 można dostać darmową kawę... trzeba sobie jakoś radzić ^_^

drugi rysunek koleżanka z jadąca razem zemną do wrocławia :)

 

Powiedziałeś lekko chaotycznie... nieprawda... Jest strasznie chaotycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś lekko chaotycznie... nieprawda... Jest strasznie chaotycznie.

 

To prawda. Generalnie zgadzam się z tą opinią - chaotycznie i chyba dość słabo póki co.

Ale za to szczerze.

A - i wrzucił na prośbę innego użytkownika - sam początkowo nie chciał - ale spełnił prośbę.

Wszystko zależy od tego jak kto traktuje swoją teczkę - prezentowanie słabszych prac gdy ktoś próbuje się wylansować na rynku byłoby komercyjnym samobójstwem. Gdy ktoś liczy na rady innych i traktuje to tylko jako szkicownik i próbę samodoskonalenia - szczera prezentacja swojego poziomu jak najbardziej ma sens.

 

Co do ostatniej pracy - Coyote, jesteś pewny że jesteś już gotowy żeby próbować matte ? Nie wiem jak ty, ale ja bym wolał mieć naprawdę mocne podstawy zanim zacznę brać się za takie zadania... No ale to ja - ty zrobisz jak uważasz... Owocnych eksperymentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności