Skocz do zawartości

Pojazd 3D: ZimZia Concept CaR


zimzia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Front mi sie narazie nie widzi, zobaczymy jak to rozwiniesz. Reszta czeka na detal. Jak tak patrze na niego to mam wrażenie że będzie w nim V6 lub max V8. Napisz coś o tym koncepcie, czym sie wzorujesz?

 

Ciekawy też jestem jak by to wyglądało gdybyś zainspirował sie Diablo SV, gwałtowne zejście przedniej szyby z maska lub niewielkie załamanie, tak sobie gdybam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te linie i maska wyglądają znajomo :) troche mi to zakrawa na połączenie mojego shadow z 350z .. no i tył nadkole po Homalowemu...

Ale to tak zawsze można się doszukiwać więc może przesadzam, w sumie dziś to jedynym orginalnym kształtem może być coś bez kształtu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boku bardzo przypomina gallardo, szczególnie tam gdzie ten shark (wlot powietrza), ale podobieństwo do "legend" jest nieuniknione... Z tyłu strasznie pusto, dopieść detal, daj światła, tu zaś przypomina wloty powietrza przednie od gallardo. Poza tym, jest naprawdę ładnie, mam nadzieję że nie zabraknie ci motywacji do dokończenia tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiec jest to takie wysokie poniewarz nie zdolalem jescze zrobic spojlera progowego i nakladke na tylni zderzak a przod bede musial chyba jeszcze obnizyc narazie zaczolem porawiac bugi ktore zdolalem wykryc i zmieniam troszke przednia szybe ale powolutku mam nadzieje ze dojde do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, albo mam deja vu, albo już dawałeś te rendery :P Concept całkiem nienajgorszy, widać, że dużo pomysłów czerpiesz z Lamborghini. Ja bym sięna Twoim miejscu najpierw skupił na modelu i dokończył go (dodał m.in. trochę detali), a dopiero potem brał się za rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje KamillM byly podobne rendery tylko elementy mialy nadane standart material i nie wygladaly zbyt inponujaco.

A tak sie bawie w renderowanie poniewaz to sie samo renderuje a ja sie pakuje i przygotowywuje do podrozy i pewnie komputera dlugo nie bede widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności