Skocz do zawartości

postac 3d - spidzik - low poly - pan


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

 

nie bede sie rozpisywal. wszystko w tytule.

a!

nie pomylilem dzialow , to nie game-art :)

 

obecnie w granicach 1k fejsow.

 

 

ludek_n01.jpg

 

ludek_n02.jpg

 

ludek_n03.jpg

 

ludek_glowa.jpg

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi się podoba. Jak widać wiele można wycisnąć z modelu low poly.

Mogłeś już sobie, co prawda darować ten drugi jaśniejszy cień, ale to drobiazg.

 

Czemu dałeś go do wip`a? Będziesz coś jeszcze poprawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi.

 

mareg: to nie jest ten sam gosciu. fakt ze sa podobni ale to juz bardziej wynika z warsztatu/maniery... poprpstu ta sama reka obie siatki stworzyla

 

modelik nie jest skonczony i dlatego wip. nie ma dloni np i to wdzianko jeszcze mu poprawie. generalnie duzo pracy przy nim nie ma :)

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi. kolejny updejcik. w zasadzie to juz chyba filnal. moze dorobie mu kogos to towazystwa.

 

do czego bedzie ??? do niczego :) robie go dla przyjemnosci modelowania jak mam chwilke czasu :)

 

1308 fejsow

 

ludzik_1.jpg

 

P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klower: masz jak najbardziej prawidlowe skojazenia. isnpiracja to dunikowski, lempicka, hoghart... pewnie jeszcze cos by sie znalazlo :) lempicka to akurat art-deco ale tez sie lapie. :)

ile czasu robilem ? oj ciezko jest mi to powiedziec. robilem go na raty, kiedy mialem czas by usiasc i podlubac (czytaj checi ;)) ale zdaje mi sie ze lacznie takiego czystego modelowania to bylo moze 4 godziny. jakos tak. nie licze chwil na szukanie inspiracji w suficie ani czasu jaki poswiecilem na zachwycanie sie jak mi to wspaniale wyszlo :)

 

teraz zastanawiam sie czy dorobic mu kolezanke czy moze jakas fajna fure i wiem co to miala by byc za bryczka :) fura sie potem przyda do czegos innego a kolezanka ... w sumie troche tez. no pomysle co dalej.

 

oczywiscie wszystkim dziekuje za komentaze i pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura bedzie bo na kolezanke nie mam pomyslu. a co to za fura ... :) zupelnie nie trafiles :) i mysle ze nikt nie trafi :) dodam ze to bedzie pierwsza fura jaka w zyciu zrobie haha. no druga. pierwsza zrobilem jeszcze w rhino 1 beta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , człowiek wypadłes całkiem przyjemnie podoba mis ie , gratuluje i nawet nawet . mógłbs go wrzucic w jakąs animke albo do gry wcisnąc heheh :D

 

Pozdrowienia w dalszej pracy dorób ciekawe otoczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moim Low-Poly GOSU :D !!!! Ty lepiej zatrudnij się do robienia jakiś gierek bo k.... coś za ciężko ostatnio chodzą, a grafiki to nie mają najlepszej! (Np: Chrome, albo Doom3 Legacy - pochłaniacz wydajności!)

 

POZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. syrenka nie. ale byles blizko. no... powiedzmy blizko

Tatra 601 Monte Carlo z roku 1949 :)

 

tatra_052.jpg

 

ale tez bedzie w konwencji low poly. nie ma do tego auta bluprintow co mi za bardzo nie przeszkadza bo i tak bede sie tylko wzorowal na tym aucie. beda tez elemety z tatry 87 i tatry 600 tatraplan :) to co mi sie w nich najbardziej podoba. taka mala improwizacja.

 

P.

 

edit: facio ostatecznie ma rowniutko 1300 fejsow

 

a i jeszcze jedno. pisalem ze fury 3d mnie nudza :) tak to prawda ale stare tatry to sa tak kosmiczne fury ze z samochodami maja niewiele wspolnego heh! UFO :)

 

tu jeszcze tatraplan :)

show_062a.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności