Skocz do zawartości

Wiz: mieszkaniówka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Doskonałe :D Ja nie mam się do czego doczepić :)

W Bielsku siła !

Jeżeli osiedle będzie takie jak na wizkach to się tam przeprowadzam ;D

 

 

Pozdro dla wszystkich, a szczególnie dla Bielszczan :)

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z aberracja to byl eksperyment... wiec mozliwe ze faktycznie nie wyszedl, dorzucam wiec ta pierwsza wizke orginalna , bez obrobki zadnej, poza wstawieniem niebka. i dorzucam wersje taka pierwotona za wiekrzymi drzewkami(niestety z aberracja) ;)

 

ORGINAL

 

3low_original.jpg

 

Wersja z duzymi drzewami, niestety odpadla...

 

5e_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo76 - material lisci to jakis tam listek.jpg ;),

lekki reflection + minimalny refraction z glossem... i ior 1.0. A co do oswietlenia reinhard sun+sky i krecenie ustawieniami :) szyba tez standardowa - sprawe zalatwia hderka.

 

pressenter - masz racje w zupelnosci ;), ale bugow jest wiecej ktore musze wyretuszowac, np gosc na gornym balkonie zostal weń wkomponowany - place mu wystaja od czola hahaha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba@ - od ciebie dostac komplement do dla mnie ogromny zasczyt:D, zreszta taki sam jak os bobby'ego tak ze wielkie dzieki.

 

AGmakonts - trawka to jest taka przerobiona przezemnie nieco mapka disp jakiej kiedys uzywal @seba@, nie wiem czy nadal jej uzywa..., natomiast diffuse, to mapka kupiona na turbosquidzie taka jedna... kiedys wziolem bo fajnie wygladala na plaskich powierzchniach - cel ujecia z lotu ptaka.Ale widac, ze w takim uzyci tez sobie radzi dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm?id=240824

 

to link do trawki, a o dispa prosze meczyc sebe, bo orginalnie do niego nalezy( ja jedynie ja troche bardziej zloopowalem) :) ale prawda jest taka ze to nie jest trudne do zrobienia, i mozna ja zrobci duzo lepiej, to jest jak mapka noise, tylko ze biale kropki sa w wiekszych odstepach .. tak jakby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności