Skocz do zawartości

SCENA 3D - Firma


Kuciel

Rekomendowane odpowiedzi

hmm postanowilem zrobic sobie fime, pozatym brat jeszcze mnie o to poprosil, jak byscie mogli mowcie jakie bajery gdzie moge dorobic, odrazu mowie ze na scianie po prawej stronie beda drzwi i duze okno z takimi podluznymi duzymi zaluzjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skoro piszesz, że to jest istniejące biuro, to w takim razie mój post może być nie na miejscu, ale w razie czego tak na przyszłość, to przejrzyj sobie katalogi lub strony na temat mebli biurowych. Teraz robi się nowoczesne meble o bardzo różnych kształtach i materiałach, a w Twojej scenie stoją zwykłe drewniane klocki, których pełno jest w każdym urzędzie z epoki klikunastu lat wstecz. Być może wiesz o tym i tylko odwzorowujesz to, co istnieje, w takim razie nie traktuj tego jako czepianie się. A może tak przydałaby się modernizacja tego biura? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te meble stoja sobie narazie tylko, chce skonczyc pomieszczenie przedewszystkim, jest to projekt firmy (zle ze uzylem slowa biuro, moja wina) w ktorym na puleczkach znajduja sie rzeczy takie jak tusze, tonery, papier (zalozeniem jest firma skladajaca komputery, serwis sprzetu biurowego, sklep z czesciami i materialami eksploatacyjnymi) jesli przychodzi klient to tylko oddac cos do serwisu, odebrac lub z kserowac sobie cokolwiek bedzie chcial, nie jest to firma na skale microsoftu, mam nadzieje ze mniej wiecej wyjasnilem charakter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam zabardzo czasu na robienie, jestem w trakcie sesji, jak wam sie podobaja drzwiczki i okno, wiem ze sa za jasne w stosunku do sciany ale juz nie chcialo mi sie poprawiac, zreszta i tak wszystkie tekstury narazie sa po to aby pokazac zarys kolorystyczny, najbardziej zalezy mi na obiektach i dekoracji, milej nocki i czekam na sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się to wszystko podoba, tylko wydaje mi się, że teraz w biurach stosuje sie albo panele podłogowe lub duze dywany, rzadko spotyka sie kafelki :/. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Zreszta nie chce cie do niczego naklaniac bo to twoja koncepcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciel cycki to ty zostaw w spokoju, przynajmniej nam ich nie pokazuj :D

 

A co do twojej mordeki to nie wiem czemu ale jakoś kolor tych mebelek mi nie podchodzi, takie jakies zbyt zoltawe sa jak dla mnie. No i pusto w tym pomieszczeniu, ale tak to dla mnie narazie super. Dawaj wiecej renderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety meble jak dla mnie do poprawki ...

polki strasznie grube i jakies niewymiarowe.

 

Co do blatow - kanciaste momentami ... troche

smiesznie to wyglada ...

 

moze faktycznie meble i szczegoly zostaw na pozniej a

teraz zajmij sie samym pomieszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciel normalnie jak narazie jeden z najbardziej ambitnych WIPow w tym forum (przynajmniej z tego co widzialem, nie pomijajac WIPa z scfi tunelikiem oczywiscie).

 

Bardzo fajna dla oka i przyjemna pracka. Tak trzymaj (choc moze cos daj na srodek bo pusto troche :P)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz jak to wszystko pieknie wyglada. Co do tego kadru to moze faktycznie trochu by ten sufit pokazac, no i ta lampe :D Wszystko jest pieknie i ladnie, fajny klimacik szczegolnie ta bardziej oswietlona praca, ale mnie jakos bardziej sie podobalo kiedy za dzwiami bylo cos widac, choc tak tez nie jest zle. Dawaj dalsze rendery i zrob cos z ta pustka na srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności