Skocz do zawartości

Scena 3D: Old Room


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plakat psuje kompozycje, wywal:p

 

Lampa wygląda płasko, cienie od żaluzji za ostre, trzebaby rozmyć.

I pozbyć się tego białego w prawym dolnym rogu.

 

Podoba mi się zamysł na oświetlenie, ciepło i przyjemnie, tak samo kolorystyka.

Ogólnie gdyby nie parę bamboli to byłaby naprawdę bardzo przyjemna pracka!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciesze się, że sie podoba :) Widzę, ze czas nie został zmarnowany :)

Rzeczywiście mógłbym pare bugów poprawić, no ale to nie WiP jest i już, zreszta nie lubie poprawiać zakończonych pracek... Ale Wasze rady wezme do siebie, i nastepnym razem bede uważał :) I na pewno 10 razy się zastanowie przed doborem obrazów bądź plakatów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, kamienna sofa!

mało tu modellingu, tekstury niezbyt zróżnicowane. oświetlenie (przyjemne) odwala całą robotę. brakuje mi tu jakichś metalicznych czy szklanych obiektów, albo chociaż odmiennych kolorystycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat świetny! Przypomina klimatyczną licealną melinkę do której sie uciekało z lekcji. Świetnym dopełnieniem klimatu byłby unoszący się dym. Z papierosa lub innych specyfików. Kamienna sofa jest świetna! Nie mogę się tu czepić że nierealistyczna, kanciasta blebleble, bo widziałem i siedziałem na gorszych:) Cienie na żaluzjach są dobre, wszak nigdy nie wiadomo co sie za tym oknem świeci :). Przyczepić bym się mógł tylko do tekstury na drewnianych poduszkach, gdzie Plama jest ciut za symetryczna. Reszta uwag skrajnie subiektywna wiec nie wypiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić, że praca ta zdobyła pierwsze miejsce w konkursie u mnie w szkole :D Dostałem dyplom i kamerkę internetową (którą obstawiłem na Allegro za dwie dychy xD) które odbierałem od dyrektora przed całą szkołą ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, ale wiesz, jak to jest... wypada przekleić 2. i 3. miejsce, dla zmierzenia poziomu :> faktycznie - nie ma to, jak dyrektor, na CGTalku dostaniesz tylko jakiś JPG mailem z narysowanym award, no i jeszcze nie widziałem u nich kamerek w nagrodach ;)

czekaj tylko, aż szkoła wywiesi sobie na stronie info, że wspiera rozwój polskiej grafiki komputerowej i to bez wykorzystania unijnych funduszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności