Skocz do zawartości

Postac 3D: Postacie - nauka anatomii (uwaga! - ptak)


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemanko. Jakiś czas temu próbowałem wycisnąć cosik ze starego modelu jednak topologia pod polymodeling miejscami nie daje rady z hiperdetalem w zbrushu. Jak na to teraz patrzę to mam ochotę machnąć jakieś tekstury i wysłać tą twarz na wieczny odpoczynek ale zacząłem już robić coś innego ...jak zwykle.

 

twarzkobietkascreen1.th.jpgtwarzkobietkascreen2.th.jpgtwarzkobietkascreen3.th.jpgtwarzkobietkascreen4.th.jpgtwarzkobietkascreen5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model, bryła świetna.

Jedynie nie podoba mi się skóra, wygląda jakby miała jakąś chorobę, zbyt szorstka. I wszędzie ta sama tekstura por skórnych, jedynie lekko zróżnicowane natężenie, a np. na nosie powinny być inne pory niż na policzku niż na brodzie. I jeśli już jest taka szorstka ta skóra to powinny być jakieś zmarszczki też, takie delikatne, np. koło oczu. (z dala wygląda jako tako, ale na zbliżeniach tragedia)

Fajnie sobie poradziłeś z tkaniną, tylko z przodu gdzie jeden bok zachodzi na drugi mogłoby być trochę ostrzejsze i głębsze przejście.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główka świetna jak zwykle,ale fakture skóry to skopałeś-wygląda jak papier ścierny trochę:).Już lepiej by było chyba wogóle gładką zostawić;)

 

Edit.Ale za to zmarchy na ustach klasa wyszły:)

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności