Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - sezon 2004


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no niestety... musze rozwiac wasze mrzonki...

wiem, ze odbieram wam marzenia i przekreślam dziecięce wspomnienie świata baśni... ale tak naprawde aparat wymsknął mi się z ręki, przefajtnął do góry nogami i pstryknął fotę. stąd też wyraźnie zaskoczony wyraz twarzy :D

huh,gdyby za kłamstwa wypadały włosy... ;)

a gwoli ścisłości :) inna wersja głosi, że jeśli nie skoczysz z żyrandola i nie zrobisz w przeciągu tych 89 milisekund dzielących Cię od podłogi zdjęcia, to nie wiesz co to życie. na każdego przychodzi taki czas, że musi spróbować. no i pęd powietrza zneutralizował działanie grawitacji na włosy :D

tak właśnie mogło być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra. To moja osoba w całej okazałości :)

pamiątka z wakacji :)

 

"Szanowni Państwo... samolot z Tunnisu do Komputera spóźniony jest 30 min.

Zapewniamy, że przed zakończeniem renderów wylądują państwo przed monitorem" :)

jaje1.jpg

 

PS... żeby nie było... to na koszulce to na prawdę mój rocznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta ostatnia i ta grandzowa z podziemia fota to poprostu same aniolki dookola ... sie slodko zrobio az niemilo heh ...

 

ps. juz niedlugo beda mialy premiere akty malego nindzola wiec kto z wroclawia zapraszam 4 grudnia... jakies smaczki chyba da sie puscic ...leru gotuj sie hehehe

ps. ale chyba bede musial zagadac z adkiem bo jak znam zycie znowu moje dziela sztuki mi pokasujecie

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. juz niedlugo beda mialy premiere akty malego nindzola wiec kto z wroclawia zapraszam 4 grudnia... jakies smaczki chyba da sie puscic

 

yo lilN, co z tym wrockiem? jakas wystawa malego nindzi? szczegoly please!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec we wrocku 4 grudnia bedzie wystawa zdjec - aktow ja + niunia ale co do galerii to nie znam adresu jeszcze bo kumpela dopiero jedzie jutro ogladac miejsce ... mam nadzieje ze sie zgodzi udostepnic jakies do netu to z adkiem zagadam zeby jakis oficjalny nius poszedl heh :]

 

 

ps tylu kosci jeszcze w zyciu nie widzieliscie hehe

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komóry nie mam i nie bede mial bo uwazam to uzadzenie za zbedne i robiace za wiele chalasu

fury nie ma bo dopiero prawko robie (w kwietniu zaczolem ;)

a skóra jest :P

 

ostatnio ktos mnie sie pytal czy nie jestem z mafi ... bo tak chodzimy z kumplami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe byłeś blisko :P ( albo i nie =D ) jestem wrogiem M$ i koszulka jest dla brechtu z znanego słynnego przez nas wszystkich BSOD'a ( Blue Screen Of Death ), OpenSource górą, a oczy mam już takie od mojego trybu życia ( czytaj szkoła->sen a noc->extremalna egzystencja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności