Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - sezon 2004


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładna fotka Kora ;) ( jak sama autorka ;D)

 

Nio to i ja dam się napastować krytyką wścipskich podglądaczy :D

 

Oddalenie się od codzienności...

PICT0084.JPG

 

..wypatrywanie przeznaczenia...

PICT0097.JPG

 

...przeznaczenie nie istnieje...

PICT0100.JPG

 

PS. Na pierwszym zdjęciu wcale nie jestem naćpany :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeest!!!!

długo oczekiwane !fotostory! tylko dla dorosłych i tylko dla tych o mocnych nerwach.... mam nadzieje że główny bohater nie będzie się wam śnił, a raczej śniła po nocach

ps littleninja - wrzucam, bo nalegali - nie trzeba bylo tyle imrezować, a tak śpisz teraz więc muszę robić wszystko za Ciebie ;)

pss to ile dajecie ?? bo są już zakłady po ilu godzinach pozst zostanie "zdjęty" z wizji ;)

 

pozdr i miłej zabawy, rodem z Bravo hehe

 

***!w tym miejscu był link do fotostory!*** juz go tu nie ma, obecnie znajduje sie 9 postow nizej w tym wątku... eh ta presja... ciagle komus cos nie pasuje ;)

 

pss... specjalnie nie wyswietla sie, zeby "ci co nie powinni" nie widzieli (taka pseudo-cenzura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzizas, brak mi tchu, hehe, co za wstretne dupsko. ktos z siebie zrobil niezlego *pip*. aha, z reguly cos tam zawsze wisi miedzy poldupkami lol. ;)

 

edit: czekaj czekaj, czyj to tylek? wychodze z zalozenia ze jakies kolesia, np Krisa :), chociaz przyznaje, ze nie czaje tego do konca heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bosshe, nie urazajac tej mlodej i uroczej damy, ale..ehem..no wiecie sami :) heh, tak myslalem, szczegolnie, ze czegos mi na tej fotce w pewnym miejscu brakuje ;) ale sobie mysle, nieee, to musi byc Kris (lub ktos inny), nogi jak u chlopa, lapa jak u pudzianowskiego prawie, w ogole taka kobieca postura ze niech mnie... no ale widac sie pomylilem troche lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne fotostory. cieszy mnie ze i moja skromna osoba w nim sie znalazla. dodam od siebie ze widzialem ow niewiaste na wlasne oczy i smiem twierdzic ze posladkami potrafi rozlupywac orzechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piknie, brakuje szeryfowi czeciego paska w juniformie ;) chyba sie nie lapnal na promo heh.

 

a na powaznie, sadzac z fotki to taki mily chopak z niego, a na necie skrywa sie pod maska brutalnego twardziela, poskromiciela wszelakich wybrykow... pozory myla jak widac. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty littleninja, przecie to nie szeryf robli bana.... heh, on tylko banuje userow co maja krótkie ksywy np ... 3 literowe ;)

 

co najwyzej to sie mozna mscic za to "pedaly ;P" hehehee

 

ps o czuje ze dopiero teraz sie tu moze cos powaznego rozpetac ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

little-ninja -> o jakim banie mówisz ? żadnego bana nie dostałeś, nikt Twojego fotostory też nie banował, nie ma się za co mścić. Prosiłem tylko o poszerzenie tego prostokąta troszkę bo zasłania za mało.

SansSerif -> moja edycja była dokonana wtedy, kiedy przeniosłem fotostory z "meeting na digitech media" i ingerowałem w linka.

 

Zachodzi zatem tu jakieś nieporozumienie, Panowie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe rozpetalem burze w szklance wody taaaa trzeba przyzanc ...a powod jest prozaiczny (dzizas jak ja nie lubie sie tlumaczyc, heh) chodzi o to ze moderzy zamienili z oficjala na linka fotostory i ktos wycial caly tekst z posta....i przekomarzam sie z wami dziewuszki :D

dirty-ech chlopie no wlasnie ... ale to tylko pozory heh

 

ale sie tu wszyscy wczuwaja :D

no dobra pozdrawiam was ..a szeryfa caluje w czolko heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby zdradzić czyj jest to tyłek.. nie żebym był zainteresowany czy coś... tak z ciekawości.. ciekawy jest z natury... wiecie jak to jest ;)

 

Aha.. Jestem zbulwersowany!! Jak można pokazywać takie rzeczy? Wstydź się nindżo.. tyłek nie jest twój (chyba... z tego co pamiętam wygląda inaczej ;D) ale historyjkę sam napisałeś... deprawujesz młodzież!

 

ale się zdenerwowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little Ninja, jeszcze jedno fotostory i masz etet w Bravo murowany :D Generalnie chcialbym podkreslic, ze autorem wszystkich fotek w obu fotostory jest niejaki ja, czyli leander. Chwale sie nie bez przyczyny, bo jak mawia little-ninja talent to tylko 5%, reszta to dobre fotki ;P No i przy okazji moze tez dostane jakas fuche w Bravo (boba w razie czego licze na Twoj aparat)

 

PS. Widzieliscie to koło nad głową dziewczyny w srodkowym kadrze? A juz sie balem ze nie trafilem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe no batou tylek to do dzis jest nieznany kris nawet probowal dopatrzec sie tor/zsamosci ale zniknela w krzakach ;)...co do mojego tylka dobrze pamietasz...zreszta batou nigdy tego nie zapomne jak ci go pokazywalem (ech to dopiero byla noc);P

leander ja juz zamowilem prenumerate bravo ... jak tylko dostane fuche wynajmuje cie jako fotoszuter a miki bedzie prowokowal sytuacje mamy tim w skladzie ;D(a kolo tylko potwierdza twoje nie 5 a 10 % heh)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki.. wchodze w te fuche dla Bravo... w koncu gdyby nie ten moj "zaczarowany" aparacik robi takie zdjecia (az sie dziwie ze mu matrycy nie przepalilo ?? ;)

 

pozostaje tylko pytanie czy w Bravo bravo czy w bravo girl heh (nie wiem czy w tym 2 gim sa te fotostory tez ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshe jedyny...to sie nazywa wystawianie niewiasty na probe...:P przyjada narobia szumu...a potem wstyd na cala Polske i dla mieszkancow Wawy...chopaki rozsadku i rozwagi troche ;P za mala ninja to jush list gonczy na szybie w spozywczaku widzialem ;) a boba byl w darmowej gazecie DzienDobry w dziale dla zlamanych serc (ta panna ze zdjatka pewnie napisala tam) a trzeba przyznac ze ta patriotyczna gazete kazdy emeryt i recista czyta...jaki wy przyklad dajecie? wy jesescie przyszla inteligencja i machina rozwojowa narodu polskiego !!

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Phantom - to nie wrzucilem to, nie ja zmontowalem i nie ja o to prosilem ;)

w Dzien dobry jeszce mnie niem ma, ale sądze ze to kwestia kolejnego numeru...

mam tylko nadzieje ze śmierć z ręki jakiejś emerytki zadana parasolką tudzież laską bedzie szybka i bezbolesna... skrószony za nie swoja wina nietaktowny boba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności