Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - sezon 2004


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tez dla sportu zrobilbym wszystko. Zwlaszacza ze to rok Olimpijski.

 

\"Arabski terrorysta ucieka na rowerze przed FBI za porwanie samolotu dla sportu.\" No! I scenariusz na kolejną czesc \"szklanej pulapki\" gotowy. Nie myslalem, ze ten dzial bedzie taki inspirujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker mógłby grać w filmie \"El Mariachi\" jednego z bandziorów, ew. barmana w jakimś podrzędnym barze w Meksyku.

Jak by ktoś nie widział \"El Mariachi\" był drugim znanym (delikatnie mówiąc nisko budżetowym) filmem Rodrigueza. Takie Desperado 0,5 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech studniowka -> pamietam swoja jakby... no moze dkladnie nie pamietam ;-p... ale fajnie pilo pfu bylo... wrzuce jedna fotke bo reszty wole nie ...

ekipa.JPG

_________________________________

ja to ten z lewej... zreszta moje foto jest juz w avatarku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by leander

Pablo to na stole to Smirnoff?

 

U nas trzeba było trzymać pod stołem.

 

Tak Smirnoff :))...tak do godziny 0:00 mielismy pod stolem...ale doszlismy do wniosku ze wkoncu ILE MAMY LAT i zrobilismy oficjalke i mielismy na stole, nikt sie nie przybuzyl :))

 

Wiecej fotek jest pod tym samym adresem tyle ze zmieniony numer zdjec od 1 do 17

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez na poczatku trzymalismy pod stolem... a potem nauczyciele nie byli juz \"wiadomo w jakiej formie\" i tez moglismy trzymac gdzie chcemy... nawet z kuchni dostalismy butelki szampana ktore zostaly (pelne) -> to mieszanie nie najlepiej na nas wplynelo ;-D...

czy ja wiem czy chcialbym do liceum... pewnie ze bylo fajnie ale teraz na studiach tez jest git zwlaszcza jak sie z kumplami mieszkanie wynajmuje ;-D...

Pablo: w jakim \"lokalu\" byla ta studniowka??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na studniówce będzie zakaz picia alkoholu, chociaż i tak każdy dobrze wie że będzie inaczej. Już w fazie dekorowania sali, kumple znaleźli skrytkę w kiblu i tam schowali całe swoje zaopatrzenie.

Ja się temu przyglądam z boku i nie mogę tego zrozumieć. Dla niektórych osób (dla 90 % osób z mojej klasy), dobra zabawa jest niemożliwa bez alkoholu. Lubię swoją klasę, jest tam mnóstwo naprawę bardzo fajnych ludzi, ale tego jednego zrozumieć nie potrafię. Może dlatego, że mam wstręt do alkoholu. Nawet się piwka nie napiję, bo mi nie smakuję. Poza tym lubię mieć trzeźwy umysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo kiedys podobnie (ze znajomymi) ale sie to naszczescie zmienilo (przynajmniej czesciowo) i czesto lepsze imprezy teraz sa te na ktorych praktycznie nie ma zadnych %... a pic nie pije duzych ilosci - jedynie dal smaku - bo tez lubie zachowac trzezwy umysl...

Batou: zycze dobrej imprezy dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na studniowce dyrektor sie nawalil (koles mial wtedy 60-pare lat...) i wzielo go na tance z uczennicami, ktore namietnie obmacywal...fuujjj, stary oblech... anyway, byla niezla siara bo ktos mial kamere i filmowal sobie i nakrecil pare fajnych motywow jak jego lapsko laduje na dupci jednej panienki heheh. oczywiscie byly glupie wymowki ze zmeczony byl, ze to grawitacja i reka mu sama opadla, ze tamto sramto...

 

Batou- wow, wstret do alkoholu, spoko... ja tam piwo kocham bardziej od wszystkiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynki w Karkowie .. wlasciwie to od piatku do poniedzialku wlacznie w walentynkowy weekend , taka mala odskocznia od rzeczywistosci.... i spowrotem na sesje..

 

1.jpg

 

wrzuce cos wyrazniejszego jak sie wywola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pijaki... mUSK wam wyrze i bedzieta mieli no. Juz poszedl thread do abusa w stacji RM ! Jak tak dalej pojdzie to mozecie zapomniec o nowych postach, forum, max3d.pl, o calym internecie mozecie zapomniec baaa, mozecie o cg zapomniec o komputerach mozecie!

co to dla ojca rydzyka! taki skandal, ja osobiscie juz dzwonie do tvn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się tu dzieje, więc pokażę co tam po drugiej stronie ekranu u mnie słychać. Codzienna potyczka w quake\'a z kumplem. Wygrywam.

 

Przerwa na kawę..

 

leander-q2.jpg

 

PS. Skoro będziemy w TV to postanowiłem zdjąć koszulkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jedno to zerżnąłeś z Pasji

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D L O L :D:D:D:D:D:D

 

To jedno z bardziej cywilizowanych zdjec ... ta sesja byla mordercza ... pieciu chlopa w świńskich falkach ... śmierdzialo jak cholera ... wiem ... jestem nienormalny, ale jak dla mnie to normalne :P

 

DarCon ... Na maxa pozytywne zdjecie ... Poprawilo mi humor... :)

 

nie obawiaj sie ... tarzam sie w świńskich flakach, ale nie jadam malych dziewczynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności