Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - sezon 2004


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 583
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Leander Okazjonalnie :). Byliśmy na szkoleniu w Srebrnej Górze, spodziewaliśmy się że dostaniemy sprzęt i będziemy się ganiać po fortach. rzeczywistość była brutalna, było "Capture the flag na torze z desek i beczek. Ale i tak dobrze było widać jaki kto ma "charakter".

@ Phantom Na zdjeciu wlaśnie wycieram twarz ( dostalem w kratke do oddychania)

Jedno wiem: Kulki sa gorzkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: nie pokazuje samolotu.... choc mozna i tak powiedziec, a tlumaczylem im o tym hejnaliscie z krakowa co nie skonczyl hejnalu ;) pokazywalem gdzie popelnil blad ;) ze mu sie do konca nie udalo zagrac...

ps to do little ninjy - dobrze ze niektore zdjecia sie jkaos "skasowaly" juz w aparacie hehe bo tymi to mozna by dopiero namieszac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ug_abuga - jesli sie nie myle to juz po pierwszej naszej konwersacji to odkryles heh

leander- taa miki w samolotach i hejnalach jest nie do pobicia ;), co do szelek autentyczne nosze na co dzien...takie skrzywienie

boba - ciesz sie ze nie wykozystalem co niektorych ciekawszych tych z dostepnej puli, zreszta jestem jedynym posiadaczem zdjecia twoich plecow buuuchacha

Adek- nom staram sie jak moge ;)

Dirty- ty cwaniaku gdybys dostal takiego syfa co ja inaczej bys teraz spiewal :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...heheh nic z tego ja mam fotograficzna pamiec i ona zapewne ratuje mi zycie :D

zdjecia moglyby mnie pograzyc heh

co do panienek solo odsylam do "fantastk-pupcia" serwer :D

 

ps chyba ze jestes prawdziwym mezczyzna gotowym na wszystko i zadne poswiecenie ci nie straszne ... mozemy sie dogadac heh to drogi interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności