Skocz do zawartości

Teczka 2D: Elvans


Elvans

Rekomendowane odpowiedzi

Stare nowe kolorowe :P. Zapewne kilka prac już gdzieś widzieliście.

Szczera krytyka dobra rada i tym podobne mile widziane ;).

 

 

 

skanuj0002.jpg?t=1206392299

 

skanuj0001-1.jpg?t=1206392345

 

skanuj0001-6.jpg?t=1206392367

 

skanuj0027-1.jpg?t=1206392362

 

skanuj0002-3.jpg?t=1206392356

 

skanuj0006-2.jpg?t=1206392355

 

skanuj0001-4.jpg?t=1206392353

 

skanuj0003-1.jpg?t=1206392325

 

skanuj0011.jpg?t=1206392333

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolega mi truł o 1:05 żebym dodał coś i nie dał mi spać więc dla świętego spokoju dodaje :P

 

Z10.jpg?t=1215300345

 

Z11.jpg?t=1215300337

 

beztytuu-1.jpg

 

Z5.jpg

 

Z6.jpg

 

Z1.jpg

 

Z14.jpg?t=1215300805

 

Z13.jpg

 

Z8.jpg

 

Z3.jpg

 

skanuj0006Z.jpg?t=1215300296

 

skanuj0005Z.jpg

 

Kto zgadnie skąd to wygrywa lizaka.

 

Mówicie że też widzicie ten celownik po środku jakiejś pracy ale to tylko zwidy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spania! Ktoś musi wiosłować! xD Ja wiem skąd to... od razu pisze, że lubię truskawkowe :D

 

Brakuje jakichś ćwiczeń bryły, rysunki wydają się takie płaskie, powinieneś poćwiczyć kreskowanie :)

btw postuj częściej, potrzeba więcej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zgadnie skąd to wygrywa lizaka.

Zglaszam sie, bo lizakiem nie pogardze, a obrazek wlasciwie z okladki ksiazki Bridgmana :)

 

Swoja droga Frank Frazetta ponoc jak byl maly to przerysowal kreska w kreske calego Bridgmana.

 

Proponowalbym troche z natury tez porysowac, bo takie przerysowanie cudzych prac, czy ze zdjec bywa pomocne, ale tez troche usztywnia i nie pozwala rozwinac wlasnych sposobow interpretacji swiatla, cienia, bryly, konstrukcji, miejsc istotnych, tych puszczonych, itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było adresów nie było lizaków :P.

 

No cóż wróciłem po miesiącu pracy no i w między czasie kilka różnych prac zrobiłem zaczne od najnowszych (chyba). Kupiłem książki i się kształciłem.

 

Poprawione1.jpg?t=1219691336

 

Poprawione2.jpg?t=1219691340

 

Poprawiony10.jpg?t=1219691331

 

chyba krzywo się zeskanowalo.

 

Poprawiony11.jpg?t=1219691329

 

Poprawiony13.jpg?t=1219691331

 

Poprawiony14.jpg?t=1219691327

 

Poprawiony16.jpg?t=1219691328

 

Poprawiony17.jpg?t=1219691325

 

Poprawiony18.jpg?t=1219691323

 

Poprawiony19.jpg?t=1219691322

 

Poprawiony21.jpg?t=1219691319

 

Poprawiony22.jpg?t=1219691318

 

Poprawiony3.jpg?t=1219691317

 

Poprawiony6.jpg?t=1219691316

 

Poprawiony7.jpg?t=1219691314

 

Poprawiony8.jpg?t=1219691987

 

I jak zawsze wyszło nie pokolei no ale o to chodzi o ten nieład artystyczny xd dam taki mały dodatek który zrobiłem kreska w kreske prawie z carlosem i jego tutorialem który zachęcił mnie do zakupy tabletu bo jednak myszką to katorga

 

http://i225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/Toporek15.jpg?t=1219691813

 

A tablet kupuje za tydzień albo dwa w końcu na cos musze wydać to co zarobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska w kreska ? (nieee... na twoim miejscu bym tak nie robił, ja oglądałem te tutki i moim zdaniem dobrze jest tylko podłapać jakieś drobne pomysły co do techniki, dobierania barw, itp, [a co będzie, jak nauczysz się też jego stylu ;-p]...) co do rysunków, mam tą książkę, na początek dobra... Coś kiepsko ci poszły rysunki ze strony 85 (właśnie trzymam książkę na kolanach) szczególnie zgięte mięśnie brzucha u górnego kolesia, papierowy model też średniawka... już lepiej ci wyszły te pierwsze szkice, no i jeszcze te modeliki action-ludków z naszej książki. Chyba wiem co jest twoim błędem, jak to mi kiedyś prrszalony powiedział...: Obserwuj Uważniej ... o_O... 3mam kciuki i powodzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wróciłem żeby dać raptem kilka prac ;)

 

Jako że w środe wpadł mi w łapska tablet to przeczytałem tłumaczenie szalonego i daje to co dzisiaj zrobiłem wiem ze koślawe.

 

59373699qt1.jpg?t=1224361165

 

Które jabłko lepsze to bez kropek czy z kropkami?

 

Beznazwy1gkopia.jpg?t=1224361168

 

No i 2 starsze zdjęcia które nie miały tu trafić ale że są w klimacie owocowo warzywnym to dam

 

DSCN4030.jpg?t=1224360803

 

DSCN4033.jpg?t=1224360800

 

Drobny prezent od mojej półtora rocznej siostry której nie umiem wytłumaczyć że węgla się nie gryzie.

 

http://i225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/DSCN4040.jpg?t=1224360824

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniej z kolorem, weź twardy brush z mocno nasyconym kolorem i nim zrób pierwszy, ogólny zarys, na którym umieścisz detale i odcienie. Od ogółu do szczegółu. Jak na pierwszą zabawę z tabletem, to zaskakująco dobrze :) Miło, że tłumaczenie się przydało. Więcej obserwuj, doszukuj się prawdziwych kolorów, a nie tych, które się "widzi". Dawaj więcej, ale nie zapominaj o ołówku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz to co w grafice niezbędne - chęci, i zaczynasz jak najbardziej od prawidłowej strony, jak najwięcej martwej i anatomii a potem na głębokie wody i będą z ciebie ludzie ;]

ps: też mam pierwszego urodzinki, zawsze mi tyyyyyle świeczek zapalają... a ja potem idę i zdmuchuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IN Flaamess spoko :P

 

HA! Coraz lepiej :* Niby wszsytko to wiesz, ale... zacznij zarysowywać jakoś tło, połóż obiekty na czymś innym, niż papier (czy cokolwiek tam masz pod spodem) najlepiej coś o różnym stopniu odbijania światła (plastik, pomalowane farbą 'coś', talerz). Te szarpane krawędzie dalej mi nie pasują, weź pod koniec pojedz w ważniejszych momentach i wygładź co trzeba. Mam wrażenie, że rozjaśniasz bielą, niby wiem jak to robisz (a przynajmniej łudzę się, że robisz jak Ci pisałem :P) a dalej widać odbitą biel :P

 

Nie zapominaj o ołóweczku i anatomii :D

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle strasznie wieje u mnie nudą więc dam dzisiejsze duperele kromka chleba na szybko bo byłem głodny potem butelka po orenżadzie bo chciało mi się pić a na koniec banan bo już się najadłem :p.

 

kromkopia.jpg?t=1226871700

 

beztytuu-3.jpg?t=1226871698

 

banann.jpg?t=1226871696

 

Bonus którego nigdy nikomu nie życzę ; )

http://i225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/banan-2.jpg?t=1226875279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo w tej ostatniej pracy brakuje plynnych przejsc miedzy odcieniami czerni i szarosci i ten stół ma dziwnie ostre krawędzie... [cos z tym stolem nie pasi] Czy inni sie z tym zgadzaja ? ;] Najbardziej podoba mi sie rybka choc wydaje mi sie zbyt płaska [wieksza glebia porządana, nie czuc trojwymiarowosci tej ryby] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie pare dni mam manie sześcianów siedze w szkole i rysuje sześciany wszędzie sześciany :P

 

lolkopia.jpg

 

lolmankopia.jpg

 

beztytuu-5.jpg

 

beztytuu-4.jpg

 

Teraz po namowie i motywacyjnych 2 zdaniasz szalonego spróbuje jakąś większą scene z szescianami walnąć zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się do niskiej frekfencji ale to się z czasem zmieni zobaczycie ;). Jako że ostatnio mam mało czasu bo pomagam znajomym w robieniu moda do naszej chluby narodowej Wieśmaka (chętnych zapraszam do współpracy :P) to up skromny ale od serca żebyście o mnie nie zapomnieli.

 

Wpierw mały Wip robiony w wolnym czasie

 

W-1.jpg?t=1229642353

 

No i dzisiejsze zabawy nocne na oko z półtotrej godziny z tabletem i 3 kanapkami

 

kob.jpg

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj chwile czasu i postanowiłem dokończyć moje boxy

 

WWW.jpg?t=1229694639

 

Na marginesie nie ma tu określonego miejsca z którego pada światło po prostu w boxach z jednej strony nie widać jednych ścian a z drugiej strony nie widać innych ścian i tyle.

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz enty spróbuje ożywić mój temat ; )

 

Same speedy

 

Domekkopia.jpg?t=1230064110

 

kazzkopia-1.jpg?t=1230064516

 

beztytuu.jpg?t=1230064696

 

Gdy jeszcze pierwszy rycerz mi się podoba nawet widze przebicia poczatkowych lini to jednak w drugim zabrałem sie troche od dupy strony linie zrobiłem na odwal potem bryły też i efekt jak widać ale ucze się dalej ; p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje rano przelecieć wzrokiem bardzo fajny filmik Jeremy'ego Vickery mam nadzieje ze uda mi się przysiąść w najbliższym czasie i dokładnie go oglądnąć.

 

I szybkie dwa speedy przed snem bo w końcu jutro powrót do szkoły.

 

Color1.jpg?t=1231102655

 

beztytuu-6.jpg?t=1231102585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferie się skończyły zaczeły treningi muay-thai i 3 szybkie miesiące nauki żeby jakoś przelecieć do kolejnej klasy a człowiek ma jeszcze znaleźć czas na rysowanie ;).

Powoli wracam do rysunku nie będę dawał wszystkich kartek gdzie mam np. same kółka więc dam kilka dzisiejszych pracek. Skany nie za dobre bo jednak skaner już swoje lata świetlności miał a ja go wykopałem tylko z góry rzeczy które chomikuje na strychu.

 

Na pierwszy front 2 prace Vilppu

59705.JPG

59713.JPG

 

59709.JPG

59711.JPG

59625.JPG

 

Po parenaście minut na jedną tylko ostatnia troche dłużej bo mi się bawić chciało.

A jak by ktoś szukał refek to polecam met-arta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powoli powracam do malowania.

 

kop12-1.jpg

 

lol-3.jpg

 

dino-1.jpg

 

fa1-1.jpg

 

Zobaczyłem gdzieś ostatnio fajną pracke i stwierdziłem że chce mieć własna niebieską mordke oczywiścia moja nie wyszła : P

 

Untitled-1.jpg

 

Troche kijowo przeskalowałem te prace nastepnym razem bardziej się postaram.

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem.

 

arty idą tak jak by chronolgicznie wpierw stare

Untitled-3-2.jpg

1E.jpg

4.jpg

ta jest z jakiejś taniej książki

U.jpg

U1.jpg

U2.jpg

 

 

To mój śmieszny matte ze zdjęcia został wodspad i drzewka pod nim.

 

hawrnr.jpg

 

 

a tu dla wyjaśnienia 1 praca to z tutka który tłumaczył szalony chciałem sprawdzić technike (przyswajalna) jaką robione i jak mi wyjdzie a druga już moja ze zdjęcia jakiegoś dziwneg tzw "bodybuildera' czy jak im tam.

 

N.jpg

N1.jpg

 

 

i żeby już nie zawalać totalnie to linki do zwyklejszych ćwiczonek ogółem się tego nazbeirało ale nie chcę was wszystkim zanudzać

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=skanuj0010-2.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=skanuj0014-2.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=1-4.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=skanuj0015-1.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=34.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=2-4.jpg

http://s225.photobucket.com/albums/dd272/Elvans/?action=view&current=3-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazje zabawić się w painterze 2 raz w mojej karierze i zrobiłem 3 luźniejsze prace. Problem pojawił się jak zapisywałem JPGi bo kolory okazały się troche inne. Dopiero jak wróciłem do siebie znalazłem rozwiązanie problemu.

 

Co do programu naprawdę fajny.

 

corel3.jpg

 

corel2.jpg

 

corel1.jpg

 

I wczorajszy speed w ps

 

aloaas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem miesięcy ciszy i pora na małą odwilż w temacie, bez szału oczywiście ale chyba lepiej niż kiedyś.

 

Jedna starsza pracka i 3 dzisiejsze inspirowane Fujitą. Drugi robot jest wstawiony w wersji z podkręconym kontrastem bo przed podkręceniem wydawał się nijaki (link pod obrazkiem).

 

Pustynia2_earpws.jpg

Baj1jpg_sphrxa.jpg

baj3pjpg_spxrqx.jpg

http://ifotos.pl/img/baj3ajpg_sprqaq.jpg

Sik_spxxwe.jpg

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecil zroznicowac kolor w twoich pracach. W naturze woda to nie tylko niebieski, liscie i trawa to nie tylko zielony, a drewno to nie tylko braz. Idac sobie np na spacer przez park zwroc uwage iloma barwami potrafi sie mienic swiat. Osobiscie uważam ze swietnym sposobem by to poczuc jest obserwowanie innych artystow, wydaje mi sie ze fajnie to widac w obrazach np Moneta, ale takze przegladajac te forum mozesz to zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności