Skocz do zawartości

Scena 3d: ciemna kanapa


Fry czy Vray  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fry czy Vray

    • Fry
      22
    • Vray
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba ustawienia materiałów są różne więc trudno porównać (np. blat we vrayu ma dużo bardziej rozmyte odbicia i jest ciemnijeszy)

Światło na kanapie lepiej się prezentuje we vrayu (nie jest tak płasko), poduszki masz ładniejsze w fry, ogólnie żeby porównać powinieneś zrobić identyczne sceny z ustawieniami jak najbardziej zbliżonymi do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten z Fry rendera jest przyjemniejszy. Ma miłe miękkie światło. Oczywiście oceniam tylko te dwa rendery nie mam na myśli od razu że FRY (generalnie) robi ładniejsze obrazki. Wszystko kwestia ustawień i wyczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić...wersja vrayowa jest zwyczajnie niedorobiona...tzn niedoświetlona, materiały dużo gorsze w porównaniu z tymi z fryrendera, kamera inna, trzeci zbieg...no i ten czarny stół, który nic...kompletnie nic nie odbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić...wersja vrayowa jest zwyczajnie niedorobiona...tzn niedoświetlona, materiały dużo gorsze w porównaniu z tymi z fryrendera, kamera inna, trzeci zbieg...no i ten czarny stół, który nic...kompletnie nic nie odbija

 

Rozumiem ze dla Ciebei idealna scena to taka gzdie WSZYSTKIE jej obiekty sa dobrze oswietlone itd tak?? w wersji Vrayowskiej sa takie materialy i oswietlenie bo takie chcialem, w scenach liczy sie KLIMAT i glownie tutaj na niego kladlem, wiec sory...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh dajesz prace do oceny, więc prace oceniłem...klimat w obu jest podobny, więc oceniłem strone techniczną...nie mówie, że ma być wszystko doświetlone, ale na 1 planie masz stół, który jest czarną plamą, która wygląda jakby była doklejona w PSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,

 

Ja popieram opinie Ani. Zob 2 identyczne sceny. Nic w niech nie zmieniaj. Daj takie same textury i materialy i dokladnie to samo ujecie kamery i wtedy mozna cos porownywac. Inaczej taka dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności