Skocz do zawartości

Praca w Krakowie


krzysiek_gfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym podjąć stałą prace jako grafik 3D,dość freelancerki ;) Najbliżej leżącym dużym miastem od mojego wspaniałego Olkusza jest Kraków więc tam wędrują moje nadzieje. Moja prośba do was to podanie jakiś sensownych firm, w których pracowaliście albo pracujecie, firmy do których warto starać się dostać, nie znam krakowskiego rynku, pracowałem tylko w stolicy. Z góry dzięki.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja pracuje w Krakowie, ale nie polecam tego miasta ;) Mam szczescie, bo pracuje dla irlandzkiej firmy, ale moje przygody z krakowskimi pracodawcami to porazka. Zarowno na etacie jak i freelansie. To miasto miliona agencji reklamowych i raczej niklego szacunku dla pracy grafikow. To ostatnie objawia sie w makabrycznych opoznieniach w regulowaniu platnosci ;)

 

Gdyby ktos szukal mechanika w Krakowie, to tez doradzam inne miasto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje że z Krakowem może być problem... :/

Ogólnie jest problem z dobrą pracą ciężko, bo studenci są i pracują za grosze...

 

W mieście studenckim nie ma wielkich zysków, bo nie szanuje się pracowników...

 

Proponował bym np. taki Poznań, Wrocław... ;)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo ze bardzo lubie krakow jako miasto i przesiedzialem tam ladnych nascie lat, to tez sie zgodze ze marnie tam jest jesli chodzi o prace. Jakos zeszlego lata mnie ktos wyszukal i zaprosil na rozmowe o prace, z ciekakowsci poszedlem. Po podaniu wymagan doszlo do rozmowy o stawki... zaproponowali 10zl/h....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jest, że tak brzydko napiszę, od cholery firm :) Niestety tak, jak chłopaki napisali - wszyscy patrzą, żeby jak najmniej zapłacić, dlatego na rozmowach kwalifikacyjnych dobrze jest startować z wysokiego pułapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków jeżeli chodzi o etat to porażka. Płace takie że równie dobrze można się zatrudnić w spożywczym jako sprzedawca... Odradzam. Jakiś czas temu sam szukałem stałej roboty i się bardzo zawiodłem na "profesjonalnych" firmach, które były oczywiście zainteresowane, ale głównie wydymaniem mnie w sposób który wzbudził mój głęboki niesmak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linki arturro. No to niezla kombinacja w tym Krakowie, miato duze za wynajecie jakiegos mieszkanka 1000+ i pensja, ktora z ledwo starczy na utrzymanie, zyc nie umierac.

 

Ja kiedys szukalem agencji intraktywnych/reklamowych w krk z mysla o podjeciu pracy. Z jedna mialem kontakt, ale ze wzgledu na moje wymagania finansowe nie doszlo do wspolpracy (nie powiem, ze sie wysmialismy nawzajem, ale cos w ten desen). Natomiast nie wiedzialem, ze to regula tutaj... Tak czy siak postawilem na swoje i na "zarejestrowana" freelancerke.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno ja tam nie narzekam- znalazlem w kraku niezle platna prace, w firmie od gamedevu ;)

Wiec jeslli chodzi o branze gier, to jest spoko raczej ;)

 

Spoko by było gdyby jeszcze kasa z tego była spoko ;) Oczywiście wszystko zależy od wymagań, ale za 2-3k (jeśli Chodzi CI o wyższą stawke to sorki;) ) to mozna w całodobowym pracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle firmy z branży gamedev są doskonałymi miejscami do nauki 3D od strony technicznej i do wyrobienia potężnego skilla w modelingu, teksturowaniu i optymalizacji. Niestety w Polsce nie zarabia się tam kokosów (ale warto sprawdzić, być może Teyon płaci dobrze - tego po prostu nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał :) Przyjemnie się pracuje, rodzinna atmosfera, chociaż czasami zdarzały się poślizgi płacowe, to zawsze było wiadomo od czego to zależy. IMHO młoda, rozwijająca się i dobrze prosperująca firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc z wpsomniana firma teyon wspolpracowac na freelansie. Wraznia - bardzo pozytywne, zero opoznien w wynagrodzeniu. Opierajac sie na moje doswiadczenia to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności