Skocz do zawartości

Layout: moje portfolio [update: 24.04.2008]


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to takie o portfolio :P zebym mial gdzie wrzucac prace moje. przy okazji sie nowych rzeczy dowiedzialem przy robieniu :) kiedys zrobie lepsze jak bede lepsze prace robil :) pozdrawiam :) bardziej chcialem zrobic stronke wykorzystujac moje umiejetnosci w 3D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale :) W słowie EXTERIORS litery "T" oraz "I" są w powietrzu? Czy ja mam takie dziwne wrażenie tylko. Rozdziałka 1024x768 i muszę przesuwać w górę i w dół, w prawo i lewo a na stronie masz tylko: abut me, models, interiors, exteriors i mail którego nie dość że nie widać to nie wiadomo jak przeczytać. Natomiast modelowanie mi się podoba... może jeszcze nie czas na stronę z portfolio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie toleruje tego typu stron, są bezcelowo przesadzone, strona jest nieciekawa, mało interesująca jeśli w ogóle, jak ktoś już wspomniał - nawigacja leży totalnie, jedyną moją radą jest to ze strona www nie jest 3ds maxem, i niestety brak takiej świadomości pokutuje w wielu projektach. na twoim miejscu rozejrzałbym się po sieci i pooglądał portfolio z prawdziwego zdarzenia, i zrobił od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z knysza. Strona pod wzgledem funkcjonalnosci jest niejadalna. Info o tobie jest nieczytelne, nie ma jak powiekszyc tekstu, skopiowac emaila itp. Ogolnie bardzo utrudniasz przegladanie prac i dowiedzenie sie czegos o tobie. Zeby dobic to laduje sie wolno :)

Tak jak juz polon stwierdzil - www to nie 3dmax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl na strone, ale niestety jak juz wczesniej wspomiano pasowaloby to troche poprawic. Najbardziej irytujace dla mnie sa 2 rzeczy: reklamy google, ktore sprawiaja wrazenie jakby to nie byla strona tylko sama grafika layout'u na jakims imageshack. Przyczyniaja sie tez do tego wielkie buttony - praktycznie gdziekolwiek najedziesz na layoucie zawsze wyswietlona jest lapka. Druga sprawa to rozdzielczosc, przy 1024 trzeba scrollowac w lewo i prawo - takie cos nie powinno miec miejsca, zwlaszcza, ze po bokach jest sporo pustego niepotrzebnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P dzieki za komenty :) pomysle cos kiedys o portfolio we flashu lub tym podobnym :) chcialem zrobic i sprawdzic czy podolam i jak to bedzie na koniec wygladalo :) pomysle nad jakims normalny menu :) i sproboje zastosowac css'a bo kiedys go uzywalem na lekcji w szkole :) dzieks. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze się czegoś nauczyłeś, tym bardziej słusznej opinii o folio...

 

o tym że to prace stanowią 99% sukcesu...

 

gdybym brał pod uwagę ciebie jak przyszłego pracownika, bardziej interesował by mnie twój skill w maxie niż flashu...

 

wystarczy zwykła stronka html która będzie pokazywać, to co robisz najlepiej, czyli same prace, info... ;)

 

powodzenia i do przodu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyłem te stronkę to myślałem, że ją zaraz wyłaczę bo sie długo ładuje. Postanowiłem jednak poczekać aż załaduje się do końca i to co zobaczyłem, na pierwszy rzut oka wydawało mi się dosyć fajne. Od strony graficznej nie jest źle, ale nawigacja jest do niczego. We flashu taki typ nawigacji będzie chodzić znacznie lepiej, ale nie można wtedy myślec o pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie mozna myslec o pozyjonowaniu? Przeciez mozna zrobic niewidocznego diva z tekstem pod pozycjonowanie. Jesli sie wyglupilem to mnie sprostujcie :)

 

Co do www to to co poprzednicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zrobilem sobie upek portfolio. pobawilem sie css'em i oto co mi wyszlo:

 

http://mypage.cba.pl/test/

 

 

takie folio aby byly dzialy i zeby bylo wiadomo co gdzie sie znajduje. chyba bardziej funkcjonalne i przejrzyste.

 

pozdrawiam.

 

teraz trzeba zrobic pracek ze 10 :P

 

 

edit:

 

nowy adres i serwer bez reklam :)

 

http://www.t-szulc.yoyo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co tym zmienił zdjęcie, no sory, jak chcesz sie na luzie pokazać to sie przynajmniej uśmiechnij a jak na poważnie to uczesz :D

 

strona jak strona, ja bym zrobił zupełnie inne folio a w tym przynajmniej bym kolory dopracował

 

 

aha, w maxthonie najnowszym nie działa, no mi przynajmniej

Edytowane przez polon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności