Skocz do zawartości

Scena 3D: Mieszkaniówka


Prezi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkoda, że nie dałeś minimalnego bumpa na tynk. Trawka na pierwszym planie trochę źle ci się przycięła. Osobiście wolę wstawiać ją ze zdjęć ale ta i tak daje radę. Te krzewy trochę dziwnie wyglądają. Ogólnie można by ją trochę jeszcze podrasować ale z wizkami tak jest, że trzeba je robić szybko i nie ma czasu na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym bumpem na budynku to rzeczywiście by było lepiej - człowiek uczy sie na błedach ;]

 

wielkośc ludzików ogólnie była dobierana przez wstawienie na terenie boxów wysokosci 1,8 m i szybki render a potem w photoshopie skalowane do tego ale zawsze coś sie mogło źle wyskalować dlatego nie jestem pewny co do 100% poprawnych ich proporcji do reszty ale wydaje mi sie ok

 

Tores - z trawa cały czas eksperymentuje, podrasować np ??

 

z tym drzewem w rogu w sumie racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do projektu -bez sensu te balkony na wysokosci 60cm-brakuje tylko kilku stopni aby jeszcze bardziej ulatwic zlodziejowi.Troszke wyolbrzymiam bo przy chronionych osiedlach teorie sprzed kilku lat nie funkcjonuja ale mimo wszystko ten balkon mnie przynajmniej drazni

a wizka ladna:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne bardzo podoba mi sie swiatlo na elewacji, zachowanie koloru. gorzej z zielenia - ja bym mzoe zorbil bardize soczysta i troche inna 3d dzrewka, no i moze kapke wiecej drzew w tle. Ale ogolnie bardzo dobre, jakie tam masz ustawienia? na dircie to masz? ;)

 

ai jeszce jedno, w ktorej wersji vraya robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz3d to z balkonami nisko to racja ale widziałem gorsze rozwiazania na niestrzezonych osiedlach zreszta jak sie maja włamac to niewazne gdzie itak sie włamia

 

Morphe - vray 1.5 rc3 ustawienia raczej standard - irradiace map high, i w pierwszym light cache a drugim qmc, jeszcze nie bawiłem sie z ustawianiem czegokolwiek zeby czas skrócić, bez dirta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności