Skocz do zawartości

POSTAC3D: Droideka


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Odrazu przyznaje sie ze wzialem sie za nastepna prace nie dokanczajac poprzedniej...:D ale obiecuje publicznie ze do niej naprawde szybko wroce i dokoncze :D

 

Musze przyznac ze ten model bede robil z wieksza checi bo od zawsze, mozna rzec, marzylem go zrobic. Jest to maszyna rodem ze Star Wars. Gdy jest zlozona moze poruszac sie jak rzycony pierscien lecz gdy sie rozlozy wtedy jej dziala zamiast dloni ( ;) ) roszarpuja przeciwnika, ktory w smiertelnej agoni przeklina jej pole silowe :)....

 

Heh...

zaczalem od nog (bo sa najmniej skomplikowane).

Aha i jeszce jedno, choc tytulowym bohaterem jest Droideka to tak naprawde praca bedzie wzorowana na tym robocie a nie bedzie jego dokladna kopia.(hehehe)

 

Pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plażaaaa?? Mniaaaaaam.. zaproś mnie na wakacje :) :D Idzie Ci nieźle - całkiem ciekawy koncept, ale jak sam mówisz powoli - po nocy siedzuieć, a w dzieńspać na plaży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh najsmieszniejsze jest to ze wlasnie ta kula tak wyglada w oryginale...;)

ale masz racje Skilo zamierzam to zmienc...

i tak wiel mi brakuje Droideki ze SW...wiec jesli skolei cos dodam od siebie to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia :D

Ale odrazu mowilem na poczatku ze bede sie tylko na nim wzorowal...

Po prostu mam bardzo kiepskie zdjecia...3 i to jakies ni to z przodu ni z profila ;)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkelf: masz racje, tak jak juz pisalem wiele mu brakuje do pierwowzoru...:/

i raczej duzo juz nie poradze...:/

 

A ja uważam, że bardzo dobrze Ci idzie. Nie wszystko co robisz musi mieć jakiś odpowiednik. I nie wszystkie wizualizacje muszą być kopią czegoś istniejącego...

Inwencja własna z drobnym wpływem czegoś co już widziałeś - jak najbardziej. Wszystko zależy od tego jak to finalnie będzie wyglądało.

Tak trzymaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności