Skocz do zawartości

Obiekty3d : Wrzesień 1939


Model

Rekomendowane odpowiedzi

p.jpg

 

Cześć

 

Jestem liderem Polskiej modyfikacji do gry Armed Assault (mod został wydany także do Operation Flashpoint, na niektórych screenach jest wyraźnie zaznaczone które graty trafiły do OFP), przedstawione tutaj prace to jest część z mojego wkładu w mod. Na screenach jest napisane co ja zrobiłem z przedstawionego pojazdu, samolotu itp. Nie podpisany jest tylko panzer III ale widać od razu, że zrobiłem na razie tylko 3d tego pojazdu. Jak widać na fotkach z gry normal mapy na razie są w produkcji. Więcej informacji na temat modu można znaleść na oficjalnej stronie http://w39.armacenter.pl/ . Fotki z gry wykonał Ingram. Życzę miłego oglądania prac :)

 

ps. Jakby ktoś chciał pomóc przy tworzeniu modyfikacji proszę o kontakt, jak kto woli pm albo na meila [email protected]

 

 

 

a3_resize_resize.jpg a1_resize_resize.jpg a2_resize_resize.jpg

 

a4_resize_resize.jpg a5_resize_resize.jpg a6_resize_resize.jpg

 

a7_resize_resize.jpg a8_resize_resize.jpg a9_resize_resize.jpg

 

a10_resize_resize.jpg a11_resize_resize.jpg a12_resize_resize.jpg

 

a13_resize_resize.jpg a14_resize_resize.jpg a15_resize_resize.jpg

 

a16_resize_resize.jpg a17_resize_resize.jpg a18_resize_resize.jpg

 

a19_resize_resize.jpg a20_resize_resize.jpg a21_resize_resize.jpg

 

a22_resize_resize.jpg a23_resize_resize.jpg a24_resize_resize.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Screeny są zrobione w oxygenie (taki darmowy program do 3d) i to psuje cały efekt. Ale i tak te tanki są moimi pierwszymi pojazdami więc idealne nie są ale jak samolot się podoba to idę w dobrym kierunku bo mietka pomalowałem jako ostatniego :) A druga sprawa, że niektóre graty są bardzo stare, najmłodsze są tanki, tankista i samolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i dużo rzeczy jednak wydają mi się trochę low resorsowe albo zrobione w 2 h :(

 

widzisz, już ci mówiłem że to że masz textury w gigantycznych rozdziałkach a niewiele to daje

 

Screeny są zrobione w oxygenie (taki darmowy program do 3d) i to psuje cały efekt.

 

sie już tu niewykręcaj :P tylko textury rób bardziej ostre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie rzeczy dają rade..pierwsza to samolot druga - tankietka. Z tym ze samolot nie ma szyb i jest przeostrzony natomiast tankietka ma schrzanione nity....to tak ogolnie.... reszta by lepiej wygladala jakbys jej nie pokazał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się samolot, ale mam też pytanie - czy we wrześniu 1939 Niemcy mieli już Panzer III, hm? Wydaje mi się, że nie...ale całkiem możliwe, że się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyli już nawet pzIV w ilości ok 211 pojazdów ;)

według jednych źródeł do sierpnia 1939 (czyli wliczając w to nawet czas kampani) wyprodukowano 35 wozów serii A , oraz 140 sztuk łącznie z serii B i C

inne źródła faktycznie podają liczbę 211 (wikipedia)

ja bym sie skłaniał jednak do tej mniejszej liczby bo nawet jeśli tyle ich wyprodukowano to napewno nie wszystkie wzięły udział w walkach. od momentu wyprodukowania czołgu a wyjechania nim na front zawsze mija troche czasu, a kampania wrześniowa była dość krótka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jakoś tak mi się wydawało, że tych nowszych modeli Niemcy mieli wtedy naprawdę bardzo, bardzo mało.

Trzeba jednak przyznać, że dla odmiany my zniszczyliśmy im całkiem sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kawał dobrej roboty, choć texturki mogłoby być nieco lepsze (postaci).

Pojazdy całkiem fajne. Najbardziej mi się samolot podoba.

I tak jak u Kuby, wyblakłe kolory, taki zamysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym happy gdybyś nawiązał współprace z twórcami moda Forgotten Hope. Jest to mod do Battlefielda 2. Pierwsza część moda przeznaczona do BF1942, zawiera w sobie fronty całego świata w tym atak na Polskę. Obecnie pracują oni nad nowymi frontami Drugiej Wojny Światowej w drugiej czesci moda, który w grudniu został opublikowany narazie z frontem afrykanskim. Twoje modele znaaaacznie przyspieszyłyby wydanie frontu Polskiego Chodzi głównie o polskie maszynki 7TP, TKS i Ursus. BF110 też mógłby się przydać bo jest ładny. Zostałbyś w ten sposób współtwórcą jednego z najpopularniejszych w środowisku battlefieldowców moda. Sławy nigdy za dużo :P

Tutaj stronka modu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.php?lang=polish

 

Napisz co o tym myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności