Napisano 24 Kwiecień 200816 l Cześć Jestem liderem Polskiej modyfikacji do gry Armed Assault (mod został wydany także do Operation Flashpoint, na niektórych screenach jest wyraźnie zaznaczone które graty trafiły do OFP), przedstawione tutaj prace to jest część z mojego wkładu w mod. Na screenach jest napisane co ja zrobiłem z przedstawionego pojazdu, samolotu itp. Nie podpisany jest tylko panzer III ale widać od razu, że zrobiłem na razie tylko 3d tego pojazdu. Jak widać na fotkach z gry normal mapy na razie są w produkcji. Więcej informacji na temat modu można znaleść na oficjalnej stronie http://w39.armacenter.pl/ . Fotki z gry wykonał Ingram. Życzę miłego oglądania prac :) ps. Jakby ktoś chciał pomóc przy tworzeniu modyfikacji proszę o kontakt, jak kto woli pm albo na meila [email protected]
Napisano 24 Kwiecień 200816 l no no bardzo fajne, temat mi podchodzi i w ogole super inicjatywa! modele moze nie powalaja szczegolami i wykonaniem ale i tak wrażenie zostało wywarte :)
Napisano 24 Kwiecień 200816 l BRAVO!!! ;) fajnie że robicie coś takiego... ;) nice... powodzenia w dalszych pracach nad modem...
Napisano 24 Kwiecień 200816 l Ciekawe i dużo rzeczy jednak wydają mi się trochę low resorsowe albo zrobione w 2 h :( ale samolocik mi się podoba :]
Napisano 24 Kwiecień 200816 l Autor Screeny są zrobione w oxygenie (taki darmowy program do 3d) i to psuje cały efekt. Ale i tak te tanki są moimi pierwszymi pojazdami więc idealne nie są ale jak samolot się podoba to idę w dobrym kierunku bo mietka pomalowałem jako ostatniego :) A druga sprawa, że niektóre graty są bardzo stare, najmłodsze są tanki, tankista i samolot.
Napisano 25 Kwiecień 200816 l Ciekawe i dużo rzeczy jednak wydają mi się trochę low resorsowe albo zrobione w 2 h :( widzisz, już ci mówiłem że to że masz textury w gigantycznych rozdziałkach a niewiele to daje Screeny są zrobione w oxygenie (taki darmowy program do 3d) i to psuje cały efekt. sie już tu niewykręcaj :P tylko textury rób bardziej ostre
Napisano 27 Kwiecień 200816 l Autor Valery: tex na pzIII już będę robił zgodnie z Twoimi poradami ;) Gutekfiutek: w tym wątku pokazałem tylko swoje prace a po za tym Twoje pojazdy swój topic już mają ;]
Napisano 28 Kwiecień 200816 l sie już tu niewykręcaj :P tylko textury rób bardziej ostre przyganiał kocioł garnkowi :D taki mały żarcik ;)
Napisano 8 Maj 200816 l dwie rzeczy dają rade..pierwsza to samolot druga - tankietka. Z tym ze samolot nie ma szyb i jest przeostrzony natomiast tankietka ma schrzanione nity....to tak ogolnie.... reszta by lepiej wygladala jakbys jej nie pokazał:)
Napisano 9 Maj 200816 l Najbardziej podoba mi się samolot, ale mam też pytanie - czy we wrześniu 1939 Niemcy mieli już Panzer III, hm? Wydaje mi się, że nie...ale całkiem możliwe, że się mylę :)
Napisano 9 Maj 200816 l Autor Niemcy we wrześniu 1939 roku mieli chyba ok 96 sztuk pzIII, użyli już nawet pzIV w ilości ok 211 pojazdów ;)
Napisano 11 Maj 200816 l użyli już nawet pzIV w ilości ok 211 pojazdów ;) według jednych źródeł do sierpnia 1939 (czyli wliczając w to nawet czas kampani) wyprodukowano 35 wozów serii A , oraz 140 sztuk łącznie z serii B i C inne źródła faktycznie podają liczbę 211 (wikipedia) ja bym sie skłaniał jednak do tej mniejszej liczby bo nawet jeśli tyle ich wyprodukowano to napewno nie wszystkie wzięły udział w walkach. od momentu wyprodukowania czołgu a wyjechania nim na front zawsze mija troche czasu, a kampania wrześniowa była dość krótka
Napisano 12 Maj 200816 l Dzięki za info, jakoś tak mi się wydawało, że tych nowszych modeli Niemcy mieli wtedy naprawdę bardzo, bardzo mało. Trzeba jednak przyznać, że dla odmiany my zniszczyliśmy im całkiem sporo ;)
Napisano 12 Maj 200816 l Generalnie kawał dobrej roboty, choć texturki mogłoby być nieco lepsze (postaci). Pojazdy całkiem fajne. Najbardziej mi się samolot podoba. I tak jak u Kuby, wyblakłe kolory, taki zamysł?
Napisano 12 Maj 200816 l Byłbym happy gdybyś nawiązał współprace z twórcami moda Forgotten Hope. Jest to mod do Battlefielda 2. Pierwsza część moda przeznaczona do BF1942, zawiera w sobie fronty całego świata w tym atak na Polskę. Obecnie pracują oni nad nowymi frontami Drugiej Wojny Światowej w drugiej czesci moda, który w grudniu został opublikowany narazie z frontem afrykanskim. Twoje modele znaaaacznie przyspieszyłyby wydanie frontu Polskiego Chodzi głównie o polskie maszynki 7TP, TKS i Ursus. BF110 też mógłby się przydać bo jest ładny. Zostałbyś w ten sposób współtwórcą jednego z najpopularniejszych w środowisku battlefieldowców moda. Sławy nigdy za dużo :P Tutaj stronka modu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.php?lang=polish Napisz co o tym myślisz.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto