Skocz do zawartości

Scena 3D: O.R.


Gość novorod

Rekomendowane odpowiedzi

Gość novorod

Witam wszystkich,

 

Mój pierwszy post i pierwsza grafika na max3d. Do tego jest to moja pierwsza praca w 3ds max, której poświęciłem ostatnie kilka dni. Rendering został wykonany w mental ray'u (wraz z liczeniem FG ok. 6-7h), a post w Photoshopie.

 

The Operating Room

 

81e5275e74778f89.jpg

 

Zawsze uważałem salę operacyjną za wdzięczny temat. Starałem się odnależć ciekawą perspektywę i kompozycję. Ostatecznie scena przybrała widoczną fromę.

 

Do stworzenia modeli wykorzystałem zdjęcia ze stron producentów Dremed i Famed, a nad całością czuwał znajomy student medycyny. ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość novorod

Dzięki wszystkim za dobre słowa. Scena kosztowała mnie sporo pracy i chciałem, żeby wyszło jak najlepiej.

 

Co do renderingu, to jak dokupię trochę pamięci, to wtedy będę mógł pozwolić sobie na dokładniejszy FG i sampling. W tym momencie na wyższych ustawieniach zwraca mi błędy braku pamięci. Niestety :/ Także ta sprawa będzie musiała trochę poczekać (może wtedy też poprawię niedoróbki), a tymczasem biorę się za dalszą naukę i kolejny projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się!

 

Zielona szmatka po prawej nieładna, trochę w nią więcej żółci i mniej nasycenia bym dał.

Coś zielonego również straszy zza okna. Albo to wywal albo daj mocniejszy (ale subtelny!) translucent na to coś. Delikatnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności