Skocz do zawartości

Model 3d:główka zbrush/speed


mafida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, co prawda bez żadnych rewelacji według mnie , ale jak by nad tym jeszcze popracować to można by rewelacje wyciągnąć z tego. Detal mi nie pasuje, bo jest taki jakby zblurowany. Zmarszczki nie są wyraźne. No i tak jak adam_m napisał bardziej orkowo wyglądałby bez włosów. Włosy dodają mu inteligencji, przez co trochę przypomina wampira ten ork. Nie wydaje mi sie żeby to była twoja pierwsza główka w 3d(jak jest pierwsza to masz powód do dumy), ale w zbrushu owszem - te zmarszczki to tłumaczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pomysł jak na Orka, ale nie mówię że źle, wręcz przeciwnie:) Fajnie, że własny koncept:)

 

LOL, dziś instaluję Zbrusha (będzie to drugie podejście, ostatnio nie było za wiele dobrych tutków, ale teraz jest mnóstwo), bo to ludzie w nim robicie jest zniewalające:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooops,to nie ork,orka skasowałem bo mi się za cholere miniaturka przy wątku nie chciała zmienić:P(chyba go wstawie spowrotem)

 

 

Oryginalny pomysł jak na Orka, ale nie mówię że źle, wręcz przeciwnie:) Fajnie, że własny koncept:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafida -

 

Domyślnie

adam_m-texturki nie ma i chyba nie będzie

Ania- miały być łuski na klacie i na barkach ale czasu zabrakło:)

ossa201-a czo będzie w 2012???

godzina 11.11, data 21 grudnia 2012, bedzie kapa... skoro zmienią sie igły kompasu z pólnocy na południe, to tiry z browarami pomylą drogi !!! w sklepach zabraknie piwa, co pociągnie to za sobą ogromną reakcje łańcuchową, ludzie zaczną strajkować, zaczną wręcz domagać sie piwa !!!,

na początek pójdą słowa...

potem obelgi...

potem zacznie sie agresja...

przemoc, mordy, walki na noże...

ZACZNIE SIE WIELKA ŚWIATOWA PATOLOGIA...

wszyscy będą krzyczeć "PIWA, JA CHCE PIWA PIWA BRONA, KU...... !!!!"...

ludzie zaczną sprzedawać swoje zony, dzieci dziadków za jednego małego browarka 0,3l...

PATOLOGIA NASTĄPI..

 

 

 

---- Z tego nie mogłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mileS - tak to będzie wyglądać w Polsce xD

 

A na poważnie.... Co około 12tyś. czy 12mln. lat następuje odwrócenie się biegunów, czyli zmiana pola magnetycznego ziemi. Ziemia jest jak wielka elektroda, z biegunem dodatnim i ujemnym. Wyobraźcie sobie, że ziemia porusza się z prędkością 1666 km/h. Przebiegunowanie ma trwać kilka godzin. Gwałtowne zahamowanie wywoła tsunami wysokości 3km. Do tego dojdą erupcje wulkanów, nakładanie się na sibie płyt tektonicznych i ogólnie popękanie ziemi w szwach.

 

Podobno na ziemię na ''fali'' mają przybyć obcy, by nas ocalić. Istnieją gęstości lub inaczej zwane poziomy. Ludzie żyją na 3-cim poziomie, buddyści osiągają 4-ty poziom ( pokemony?? ) . Są to poziomy rozwoju duchowego. Tylko osoby, które mają na tyle dużą wolę, by móc dostać się do 4-tej gęstości, dokonają tego w 2012, ponad 90% ludzi będzie miało ''zgon na majnie'' xD.

 

Jest jeszcze inna teoria, Majowie, nie napisali dalej kalendarza bo... Przybyli Hiszpanie i Portugalczycy, zaczęło się masowe polowanie na tubylców, biali ludzie ze strzelbami wygrali, oni nie zdążyli dalej napisać kalendarza i.... i bum.

 

Co do sklóbtó, cycuś ( tekst katechety z mojej szkoły xD )

Edytowane przez _Arti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje się zaopatrzyć w GPS żeby nie paść ofiarą wariujących kompasów.

 

Są takie żyjątka w morzu, nie pamiętam jak się nazywają, one się orientują polem magnetycznym. Zależnie od tego na jakiej półkuli ziemskiej się wychowały, płyną zawsze albo w stronę północnego bieguna, albo w stronę południowego bieguna, co jest dla nich równoznaczne z płynięciem do góry (linie pola wychodzą skośnie z ziemi, jedynie na równiku są poziome, a na równiku tych zwierzątek nie ma).

Jeśli pole się obróci, wszystkie te żyjątka zginą tragicznie, płynąc w złym kierunku aż utoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS komunikuje sie chyba z satelitami ?......jesli ziemia sie zatrzyma....to co sie stanie z satelitami krazacymi wokol ziemi ?.......podejrzewam ze zaczna spadac albo totalnie zmienia trajektorie lotu ? a wtedy GPS tez sie nie przyda hmmm

 

jedno z przepowiedni indian hopi mowi ze koniec swiata nastapi gdy ludzie

zbuduja dom w kosmosie ....chyba mi nie powiedzie ze stacja orbitalna MIR to ma byc ten dom....ja czekam na cos wiecej niz tylko kawal rury w kosmosie !

 

Erich von Daniken udowadnia w swoich ksiazkach ze kiedys na ziemi zyli

bogowie z kosmosu posiadajacy niesamowita technike. W dzielach takich

jak Mahabharata ( to zdaje sie jest Indyjska ksiega cos jak dla nas Biblia tylko ze starsza od Bibli kilka tysiecy lat ), sa opisane kosmiczne miasta

orbitujace wokol ziemi, gdzie w tych miastach zyli Bogowie . Jesli rzeczywiscie byli kiedys na ziemi Kosmici to gdzie sie podziali ? skoro co jakis czas jest przebiegunowanie to moze ich to tez dopadlo i trafilo hyhy...zwiali na ciemna strone ksiezyca i siedza cicho :D

 

 

swietny model czlowieka-kobry....chetnie bym zobaczyl cala postac ...szkoda zostawic taki ciekawy pomysl niedokonczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności