Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Peugeot 406 Coupe


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

ostatnio trochę się obijałem w Maxie, więc żeby to zmienić to zakładam WIPa zanim jeszcze zdążyłem cokolwiek wymodelować :D a wszystko po to, żeby mieć jakąś motywację do skończenia tego auta :)

 

na początek pokaże Wam co to będzie...

 

406.jpg

 

a rendery, mam nadzieję, że już wkrótce :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Loozack

Pionier, a gdzie tu tekstury potrzebne

[piwo]

 

Niech pomysle, procz lakieru (ktory w Twoim poprzednim modelu nie wygladal dobrze, przez co model stracil bardzo duzo), tapicerki, opon, felgi itp to faktycznie masz racje :D gdzie tu textury

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...mialem to samo powiedzieć co Pussik [lol2]

307 ale w nowej wersji WRC (widzialem dzisiaj 307 WRC w akcji, na rajdzie Monte Carlo...oczywiście w TV [lol2] )...Przerobiony z cabrio wygląda świetnie !!

Czy nie jest piękny ??

http://www.wrc.com/NR/rdonlyres/2E68F8B3-8174-45F5-8958-5DA7A9C403AF/26471/3072.jpg

 

Naprawdę, model 406 nie jest ciekawy :|

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o wow, ale żeście się rozgadali ;)

 

auta na pewno nie zmienię, ponieważ jest to według mnie jeden z najpiękniejszych Peugeotów jaki kiedykolwiek ujżał światło dzienne, a żeby się o tym przekonać to trzeba go zobaczyć na własne oczy (ja widziałem :D), a teraz coś z zupełnie innej beczki...

jeszcze dobrze się nie rozpędziłem z modelowaniem a tu się zaraz zwali rodzinka na babci urodziny, więc pierwsze rendery niestety dopiero jutro :| no chyba, że pójdą wcześniej to wtedy pewnie koło północy coś zamieszczę, ale nie obiecuję :)

a żeby nie było, że nic nie zamieszczam to zamieszczę jeszcze jedno zdjęcie tej piękności na kółkach :)

 

406_2.jpg

 

trzymajcie się [piwo]

 

P.S. Beeper, spróbuję nie spieprzyć :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Będzie lekki, mało przyjemny OT.

 

Ten samochód to kolejny szaraczek i przeciętniak, i absolutnie nic, poza odrobinkę ładniejszą linią nie wyróżnia go z całej reszty współczesnych aut. Stwierdzenie że jest to najładniej zaprojektowany samochód na świecie jest \"lekko\" na wyrost. Widziałem dziesiątki ładniejszych samochodów.

Loozack, błagam cię. Skoro umiesz ładnie modelować auta to czemu nie zrobisz czegoś naprawdę pięknego i z charakterem. Niech to będzie ferrari, bugatti, lamborgini, albo coś starszego np dodga lub corvettę z lat 70. Może być jaguar (nie licząć ostatnich modeli), masserati, aston martin, a nawet od biedy mercedes (najlepiej starszy model).

 

Wiem, że jest to kwestia gustu, ale naprawdę pojąć nie mogę jak można się zachwycać takim samochodem :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram........

nierób tego zmutowanego samochodu!! nie moge się patrzeć na te beznadziejne obłe kształty i okropne małe przednie światełka :| coś okropnego!!

a co do starszych samochodów z charakterem to może dodge challenger albo coś podobnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to naprawde ladny peugeot a tym bardziej w żóltym kolorze poprostu miodzio w innych kolorach to wyglada tak jakos normalnie niczym nie wyrozniajace sie autko z innych jezdzacych po drogach wiec mam nadzieje ze na koncu bedzie wlasnie żółte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looodzie:))

nie wiem czy wiecie, ale Loozack jest taką cicha myszom i juz w miedzyczasie wydłubał \"Cwiczebnego\" koncepta:)) Poza tym obija sie jak moze i leci na dobrej opini.......:)))

 

Batou:)) jak powiedziałeś, piekno samochodu do kwestia gustu. podonbnie jak jego chrakter:)) Dla mnie charakter mają stare terenówki:))

 

Loozack:)) Zobaczymy, czy dasz rade:)) Bo faktycznie co do teksturek, to Pionier ma racje:)) BYŁY SKOPANE:))

 

pozdro i 3mam kciuki

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas, no to żeś mnie wydał ;););)

 

a co do waszych bardzo różnych opinii na temat tego auta... dla mnie jest to jeden z najpiękniejszych Peugeotów i tyle, nie będe się z tego tłumaczył bo to bez sensu :| od dawna chciałem go wymodelować ale nie miałem dobrych rzutów, aż do wczoraj :)

jednak ta dyskusja to moja wina... tak to jest jak się zakłada WIPa zanim jeszcze się ma jakiekolwiek rendery :( wtedy do komentowania zostaje nie model tylko oryginał, no ale cóż... szczerze mówiąc, to trochę mi to zwisa, bo model zrobię tak czy siak :P

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ze ten peugot jest ładny. Co prawda do Dodge\'a Vipera mu daaaaleeeeekooooo, ale na zywo 406 coupe wygląda naprawde atrakcyjnie. I nie mam nic przeciwko aby został przeniesiony do świata 3d:D Loozack, do roboty!! Naprzód marsz, żołnierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Batou

Ten samochód to kolejny szaraczek i przeciętniak, i absolutnie nic, poza odrobinkę ładniejszą linią nie wyróżnia go z całej reszty współczesnych aut. Stwierdzenie że jest to najładniej zaprojektowany samochód na świecie jest \"lekko\" na wyrost. Widziałem dziesiątki ładniejszych samochodów.

cytuje tylko ludzi z firmy ktora projektowala niejedno ferrari, neistety nie pamietam jaka jest jej nazwa, w kazdym razie projekt 406 coupe pochodzi własnie z tej firmy i z tego pojazdu ludzi w niej zatrudnieni sa dumni.

zreszta kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko temu Peugeot`owi do nawet najgorszego modelu ferrari. EOT. :]

Czekam na pierwsze updaty.

 

ps. Faktycznie jest to najładniejszy współczesny (starszych nie znam) model tej firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że jest nudny :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta na pewno nie zmienię, ponieważ jest to według mnie jeden z najpiękniejszych Peugeotów jaki kiedykolwiek ujżał światło dzienne, a żeby się o tym przekonać to trzeba go zobaczyć na własne oczy (ja widziałem :D),

 

Ja jezdzilem wersja przed face liftingiem:D

Jest ladniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, a nie pomyślałeś, że tam jest nadkole i dlatego to jest zaokrąglone ?? mogę się jednak zgodzić z tym co mi zaznaczyłeś na dole, chociaż pod innym kątem to lepiej wygląda :)

Kozioo, został mi tam jeszcze do wycięcia otwór na lampę, więc jak go zrobię to pewnie trochę linii wywalę :)

 

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by beeper

 

cytuje tylko ludzi z firmy ktora projektowala niejedno ferrari, neistety nie pamietam jaka jest jej nazwa, w kazdym razie projekt 406 coupe pochodzi własnie z tej firmy i z tego pojazdu ludzi w niej zatrudnieni sa dumni.

zreszta kwestia gustu.

 

gdzies tam dzwoni beeper ale nie wiadomo w ktorym kosciele :)

 

406 wyszedl z pod reki pinifariny. jesli sie ktos mu dobrze przygladnie znajdzie jego symbol na blotniku.

pinifarina, bertone ... projektuja jedne z najladniejszych samochodow. (sa pewne wyjatki ) ale 406 z pewnoscia do nich nalezy do tych najladniejszych.

 

o lini tego auta nie bede sie rozpisywal bo nie ma sensu.

 

to tak by wyjasnic bo ogolnie fury 3d mnie nudza.

 

jeszcze jedna uwaga. jesli felgi to oryginalne a nie jekies OZ. n te z pierwszego zdjecia. swietnie pasuje. te drugie juz mniej.

 

i wersja przed fejsliftingiem ladniejsza. to prawda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, sorki ale wcześniej byłem jakiś nie w humorze :) pisz co ci się nie podoba, krytykuj, opieprzaj :D

a mi się włączył \"leniuch mode\" i dopiero przed chwilą skończyłem zabawę z przednim zderzakiem :P w tym tempie to ja jeszcze pobiję rekord Hondy ;) update jutro, jak zacznę karoserię :)

 

trzymajcie się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

406 wyszedl z pod reki pinifariny. jesli sie ktos mu dobrze przygladnie znajdzie jego symbol na blotniku.

pinifarina, bertone ... projektuja jedne z najladniejszych samochodow. (sa pewne wyjatki ) ale 406 z pewnoscia do nich nalezy do tych najladniejszych.

 

o lini tego auta nie bede sie rozpisywal bo nie ma sensu.

 

to tak by wyjasnic bo ogolnie fury 3d mnie nudza.

 

jeszcze jedna uwaga. jesli felgi to oryginalne a nie jekies OZ. n te z pierwszego zdjecia. swietnie pasuje. te drugie juz mniej.

 

i wersja przed fejsliftingiem ladniejsza. to prawda.

 

Pininfarina stworzyl kilka ferrari to fakt:

 

1966 - Alfa Romeo 1600 Spider Duetto

1978 - JAGUAR XJ-S

1984 - FERRARI TESTAROSSA

1987 - ALFA ROMEO 164

1988 - LANCIA HIT

1989 - FERRARI MYTHOS

1997 - PEUGEOT 406 COUPÈ

2000 - FERRARI ROSSA

2000 - FERRARI 550 BARCHETTA

 

to te co mi najbardziej sie podobaja:D

 

no i najbrzydsza Daewoo Nubira - bosz podoba sie to komus?!

 

Pininfarina rulez:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, oto kolejna porcja bugów :D

 

r3.jpg

 

3s.jpg

 

dużo nie zrobiłem nowego, za to trochę poprawiłem stare rzeczy, ale i tak za mało bo jeszcze sporo do poprawienia zostało, naprzykład... a z resztą, nie będe Wam psuł zabawy :D:D:D

 

trzymta się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te miejsca mnie właśnie gnębią, bo są dobrze wymodelowane a takie cuda się dzieją :| zwłaszcza to łączenie drzwi mnie zastanawia, bo drzwi to przeciągnięte z shiftem krawędzie karoseri, a potem chamfer na łączeniu i detach, a więc powinno być ultra dokładnie... a nie jest [hmmm] ale to się pewnie jeszcze zmieni jak pogrubię krawędzie :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. zapomniałeś napisać, że maska jest pofałdowana :P;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności