Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Peugeot 406 Coupe


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Bzyku, no przecież jest poprawiona :P:D co jest jeszcze nie tak ?? [hmmm]

Inespew, ja to robię trochę perfidnie, po prostu żeby nie było szpary to daję za nią jakiegoś plane\'a :D wtedy nic nie prześwituje :)

Kozioo, dzięki :)

 

[piwo]

 

P.S. teraz czas się zabrać za te nieszczęsne krawędzie...

 

P.S.2 ten post powinien być za updatem :] coś jest jeszcze nie tak z forum :D a poza tym dzisiaj jest 17 luty a nie 18 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj Loozack dzisiaj jest 18 (wy w tym Zgierzu jakoś inaczej dni liczycie :D) po porstu zmiana serwera była i kilka błędów wystąpiło z datą, więc nie płacz tylko zabieraj się do roboty, bo na razie świetnie ci idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliża się koniec modelowania karoserii [jupi]:D

 

a oto renderki...

 

brz4.jpg

 

brz5.jpg

 

brz6.jpg

 

poprawiłem linię biegnącą przez całe auto, ale na drzwiach nie będzie ona niestety zbyt dobrze widoczna, bo zrobiłem tam za mały kąt, a żeby to poprawić musiałbym zbyt wiele przemodelować :( zmniejszyłem też kółka i chyba teraz lepiej to wygląda :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

kolejny mój post jest NAD tym postem a nie POD :) Bzyku, Inespew i Kozioo, tam szukajcie odpowiedzi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozak jak teraz zamieżasz zrobić rowki pomiędzy częściami karoserii, tzn jak zamierzasz je załatać żeby nie było przelotu. Bo ja mam taki problem w swoim fordzie.

 

A pozatym model idealnie wykonany jak narazie, no i bardzo szybko to robisz

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozaak :> ty to masz hyper speda z modelingiem :) super umiejetnosc :) furka bez zarzutu jest superandzka co tu duzo pisac ogladajac twoje pracki az z niecierpliwoscia sie czeka na finalny render.

Felgi sa w deske niezle.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, a no tak, że dam za nimi plane\'a :)

Kryhas... bo ja wiem :D

 

[piwo]

 

P.S. pomęczyłem trochę te krawędzie ale po dwóch godzinach mi się odechciało :P zostało mi jeszcze drugie tyle co zrobiłem, ale to dopiero jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde masz zamiar łatać dziury plane\'ami czy se jaja robisz??przecierz to amatorszczyzna :| a drzwi się nie będą otwierały?? zrób to tak jak powinno być chyba że strasznie ci się nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to mi się odechciewa ostatnio robić takie rzeczy, czyli takie techniczne :) dlatego właśnie dałem ten model do WIPa, żebyście mnie poganiali :D bo jak robiłem wcześniej inny model \"po cichu\", to go nie skończyłem :( po drugie to zmieniłem zdanie co do tej \"amatorszczyzny\" :) kiedyś też tak myślałem, choćby modelując Hondę, ale powiedzcie... czy ktoś na tych ostatnich jej renderach widział te wszystkie szczegóły ?? na pewno nie :) choćby głośniki w drzwiach czy uszczelki... kto to dojży :D więc po co sobie utrudniać życie :)

a propo, zrobiłem ostatnio te nieszczęsne szpary...

 

szpary0000.jpg

 

szpary0001.jpg

 

ale jeszcze ich do końca nie załatałem :) drzwi prawdopodobnie nie będą się otwierać, a kolejny update nie wiem kiedy, bo mam ostatnio ciężkie dni :) no dobra, idę spać... sorki, jeżeli jakieś głupoty powypisywałem ale jestem trochę padnięty :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. Skilo, z tym lakierem to na prawdę nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie oglądać modele samochodów tak fajnie płynnie i równo wymodelowanych:).Piekna robota, a ta szyba rzeczywiscie tutaj nie pasi, co do innych bledow jezeli takowe są to sie nie wypowiem bo nieznam sie wogole na samochodach i tych wszystkich pierdołach i szczegolach ktore wy,samochodziarze lubicie u siebie wypatrywać.., napisze tylko ze jest naprawde cool:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo, dam jutro jakiś render tego miejsca z bliska i zdjęcia oryginału, bo to jest akurat takie trochę dziwne miejsce :)

Sikham, wsunąć mogę, ale w życiu nie zmniejszę :P:D

ALL, dzięki za miłe słowa :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by bzyku

(...) opona ma troszke za wysoki profil no ale loozack napewno to zmieni (...)

 

eee, no jak muszę :D;) tak sobie myślę, że na końcu wywalę tą oponę i wymodeluję nowy bieżnik, bo ten jest \"Suurlandowski\" i wtedy zobaczymy czy będzie lepiej :)

 

pozdrawiam i dzięki za posty [piwo]

 

P.S. przydałby się jakiś update, co ?? :D postaram się coś dzisiaj wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier, masz na myśli, że przestanie ci się podobać ?? ;)

Skilo, prosiłbym, żebyś nie klikał tyle razy w przycisk \"Wyślij\" no i jak możesz to wejdź w \"Edycję\" tych powielonych postów i je pokasuj, z góry dzięki :)

 

jednak chyba nic nie będzie z update\'a dzisiaj :( ostatnio straciłem chęci do wszystkiego, a powodem jest... no cóż, zgadnijcie :) podpowiem, że nie ma to nic wspólnego z grafiką :) mam nadzieję, że jutro będe miał lepszy humor i wezmę się porządnie za ten model, w końcu już tak niewiele zostało z samej karoserii :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. zostawcie biednego Sikhama :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

Skilo, prosiłbym, żebyś nie klikał tyle razy w przycisk \"Wyślij\" no i jak możesz to wejdź w \"Edycję\" tych powielonych postów i je pokasuj, z góry dzięki :)

 

Sorry jakos cos mi sie wiechlo, i pozniej dopiero pomyslalem ze bedzie flood, sorrki

 

Skilo - była też prośba, abyś to usunął, więc dlaczego robiłem to za Ciebie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz, brawo, wygrałeś darmowe wejścia na ten topic :D

Sandra, miło mi :)

Pionier, no ja myślę [cfaniak]

a z tymi update\'ami to nie wiem kiedy, na pewno przed Wielkanocą ;) ale kiedy dokładnie to nie wiem... narazie dogorywam, powód już znacie :) jak się jakoś ogarnę, to powrócę do pracy, ale narazie to nic tylko się pochlastać :( hmmm, może sobie żyletkę wymodeluję [hmmm]

 

trzymajcie się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ogarnąłem się trochę więc maluteńki update :)

 

narazie światła przednie (tylne jutro... a może jeszcze dzisiaj :))...

 

lampa1.jpg

 

lampa1w.jpg

 

jakoś nie do końca mi się podobają, ale nie wiem w sumie co z nimi nie tak :D

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...huhu...bardzo siemniesie podobają :) a i co do tylnych to może by tak dzisiaj :D my poczekam :) a kroi się świetny kawałek roboty :D a widze że Peugeot trafił nawet do lakiernika :P

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności