Jump to content
OmeN2501

Tygodniowy Speedpainting 37: Serce Ciemności

Recommended Posts

Pomyślałem ze tym razem przydał by sie jakiś abstrakcyjny temat dla bardziej artystycznej części forum. Co komu leży na sercu ;]

Regulamin:

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w

postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać

głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem,

jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

Nagrody:

* Wybór kolejnego tematu;

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu;

* Umieszczenie pracy w galerii.

ZAKOŃCZENIE 37 SESJI: 05.06.2008 godz. 23:59.

SONDA: od 06.06 do 09.06.2008 (3 dni)

Temat kurde zajefajny panie!

Tylko ta miniaturka troche zbija mnie z tropu, co by tu wymyslec :D pozdro!

Miniaturka jest dla takich starych pryków jak ja, młode pokolenie nie załapie :P

Toż to słynna platformówka z lat 90tych ;). Pamiętam jak mocno ja zapowiadali w tamtych czasach a jak już wyszła to przeszła bokiem ;)

Brawo Koniu, jesteś starym prykiem :P Choc nic dziwnego ze skojarzyłeś bo o ile mnie pamięć nie myli jakoś wtedy twoje prace sie przewijały przez rożne wydawnictwa giercowe :]

heehe...oj Omenie nie ;), nie moje. Śledzia.

Ale wybaczam ci też jesteś starym prykiem więc pamięc może zawodzić :) :) :)

A ty to tak w ogóle nic a nic w Secret Service nie pokazałeś? Albo kompendium którymś? Bo chyba rzeczywiście coś na głowę muszę zacząć łykać :P

Niestety nie. Moje rysunki pojawiły się tylko w ostatnich wydaniach. To chyba jakiś 99 rok ? Jak długi czas SS nie było później pojawiło się NSS, a potem znów wrócili do nazwy SS chyba na 3-4 miesiące i splajtowali ;P. I w nich były moje prace. Ale nie przyznaje się do nich :)

no to w takim razie jestem semi-starym prykiem ;) ale juz nastepnym razem zapostuje jak juz cos bede mial do pokazania- pozdro.

ps. niech ktos przypnie temat moze ;)

Edited by Dann.G

Ej to ja tez jestem starym śmierdzącym prykiem, z czasów: duke3D, Prince of Persia i Quake'a :P

Heh ;| . To ja się wypowiadał nie będę, bom jeszcze za młody ... a doom dopiero raczkował ;).

ale taki cytacik znalazłem, ->

Start 1993 - ostatni numerek w 2001.

"Secret Service" był prekursorem w wielu dziedzinach. Jego redaktorzy jako pierwsi w Polsce wyjeżdżali do Londynu na targi ECTS oraz do USA na E3 (Electronic Entertainment Expo), przekonując "że w Europie Wschodniej naprawdę są komputery". Pierwszy w Polsce wprowadził na rynek Cover Dysk (SS 19, 12/1994), Cover CD (od SS 36, 06/1996 do SS 64, 01/1999). Secret Service także jako pierwsze pismo w Polsce publikowało artykuły o mandze, anime i japońskiej kulturze. Dział Manga Room prowadzony był przez Mr. Roota. W końcowym okresie działalności (w wyniku wznowienia dołączania Cover CD, SS 86-91) ukazywał się w dwóch wersjach o odmiennych okładkach.

to były czasy.

//pozdr.

Ja jeszcze Młody jestem i pamiętam, ze miałem tylko jeden numer NSS z czasów które były schyłkiem tego czasopisma. A jeśli chodzi o Speed'a to myślałem po miniaturce, ze jakiś speed w pixelarcie jest a tu takie rozczarowanie ;)

Ze staroci to mi przychodzi do głowy pare rzeczy: Rick Dangerous, Bruce Lee Ghost'n'Goblins, Pole Position, Hat Trick, Another World, Flash back, Moonstoone, Hired Guns, Ishtar, Lotus, itd itp.

Praca chyba nie przypadła do gustu :P

moje 3 gorsze :)

serce.jpg

zeby niemarnowac postow :-)

FINAL ponizej

serce2.jpg

Edited by ortheza

ja tak comicsowo. typu bohaterski bohater i straszne straszydła. ;)

sercecopydc4.jpg

Malo co potrafie ale trzeba jakos zaczac jak narazie przyzyczajam reke do pracy na tablecie bo po 30 min pracy odczuwam zmeczenie.

Zawulon jest dowodca jednego z najbardziej wplywowych dozorow ciemnosci jego cialo wypelnia olbrzymia energia wyssana z negatywnych emocji setek tysiecy ludzi w kazdej chwili w razie potrzeby może uleczyc, zabic lub przepompowac ja do kazdego innego jako niezawodne wsparcie.

chortzavulonds4.jpg

By happy_angel

anakincopyit4.jpg

________edit________

w wolnym czasie pomiedzy rzezba a kompozycja poprawilem mu nosa jeno...i ta wersje wystawiam do glosowania jakby co:

anakincopy2is0.jpg

Edited by Dann.G

heh dzieki mortom ale mysle, ze jak zwykle przed koncem sesjii ktos rozwali system i bedzie lypa :D

"Serce Ciemności", co prawda miniaturka (jak przypomniał ortheza;) ) tygodniowego speedpaintingu odnosi się do gry... ja jednak sięgnąłem nieco bardziej wgłąb historii naszej planety i wymyśliłem takie coś:

hd_finished.jpg

godzinka i parę minut w ps cs3, którego właśnie testuję:)

Edited by Thalion

wlasnie nie odnosi sie do gry.

to tylko ikona ;) wybrana ze wzgledu na podobienstwo nazwy.

i ja coś przygotowałem

oko1akr8.jpgzyskałem trochę czasu i przygotowałem druga wersję...

oko2aqa4.jpg

Edited by Thx