Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 37: Serce Ciemności


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem ze tym razem przydał by sie jakiś abstrakcyjny temat dla bardziej artystycznej części forum. Co komu leży na sercu ;]

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna

* Prace umieszczamy w tym wątku

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w

postaci linku

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać

głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem,

jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu;

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu;

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE 37 SESJI: 05.06.2008 godz. 23:59.

SONDA: od 06.06 do 09.06.2008 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety nie. Moje rysunki pojawiły się tylko w ostatnich wydaniach. To chyba jakiś 99 rok ? Jak długi czas SS nie było później pojawiło się NSS, a potem znów wrócili do nazwy SS chyba na 3-4 miesiące i splajtowali ;P. I w nich były moje prace. Ale nie przyznaje się do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie jestem semi-starym prykiem ;) ale juz nastepnym razem zapostuje jak juz cos bede mial do pokazania- pozdro.

 

ps. niech ktos przypnie temat moze ;)

Edytowane przez Dann.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;| . To ja się wypowiadał nie będę, bom jeszcze za młody ... a doom dopiero raczkował ;).

 

ale taki cytacik znalazłem, ->

Start 1993 - ostatni numerek w 2001.

"Secret Service" był prekursorem w wielu dziedzinach. Jego redaktorzy jako pierwsi w Polsce wyjeżdżali do Londynu na targi ECTS oraz do USA na E3 (Electronic Entertainment Expo), przekonując "że w Europie Wschodniej naprawdę są komputery". Pierwszy w Polsce wprowadził na rynek Cover Dysk (SS 19, 12/1994), Cover CD (od SS 36, 06/1996 do SS 64, 01/1999). Secret Service także jako pierwsze pismo w Polsce publikowało artykuły o mandze, anime i japońskiej kulturze. Dział Manga Room prowadzony był przez Mr. Roota. W końcowym okresie działalności (w wyniku wznowienia dołączania Cover CD, SS 86-91) ukazywał się w dwóch wersjach o odmiennych okładkach.

 

to były czasy.

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Młody jestem i pamiętam, ze miałem tylko jeden numer NSS z czasów które były schyłkiem tego czasopisma. A jeśli chodzi o Speed'a to myślałem po miniaturce, ze jakiś speed w pixelarcie jest a tu takie rozczarowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze staroci to mi przychodzi do głowy pare rzeczy: Rick Dangerous, Bruce Lee Ghost'n'Goblins, Pole Position, Hat Trick, Another World, Flash back, Moonstoone, Hired Guns, Ishtar, Lotus, itd itp.

Praca chyba nie przypadła do gustu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo co potrafie ale trzeba jakos zaczac jak narazie przyzyczajam reke do pracy na tablecie bo po 30 min pracy odczuwam zmeczenie.

 

Zawulon jest dowodca jednego z najbardziej wplywowych dozorow ciemnosci jego cialo wypelnia olbrzymia energia wyssana z negatywnych emocji setek tysiecy ludzi w kazdej chwili w razie potrzeby może uleczyc, zabic lub przepompowac ja do kazdego innego jako niezawodne wsparcie.

 

chortzavulonds4.jpg

By happy_angel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Serce Ciemności", co prawda miniaturka (jak przypomniał ortheza;) ) tygodniowego speedpaintingu odnosi się do gry... ja jednak sięgnąłem nieco bardziej wgłąb historii naszej planety i wymyśliłem takie coś:

 

hd_finished.jpg

 

godzinka i parę minut w ps cs3, którego właśnie testuję:)

Edytowane przez Thalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe pracki ;) Jak za bardzo nic się nie zmieni to głos poleci dla Thaliona, mi to z kolei nie z 300, ale z Apocalypto się kojarzy, świetny klimacik ^^

Hmm Selfu, technicznie jak na ok. 1,5h jest baaardzo w porządku, ale to nie Twój własny pomysł tylko kopia filmowego Anakina i do końca nie wiadomo czy tylko patrzyłeś na oryginał czy miałeś go w spodniej warstwie i jechałeś po konturach, potem pobieranie kolorków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paster03 - lol !! nie wiem stary co ty robisz i jak robisz, ale ja wiem ze malowanie NA zdjeciach niczemu nie sluzy ;) masz tu screen i sobie porownaj kolor, linie- co chcesz ;) sorry za off-topic panowie..:

niedowiarekpy0.jpg

 

to interpretacja a nie kopia Paster...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx: mi najbardziej podchodzi koles z toporem. Ale generalnie troche brakuje klimatu jak dla mnie. Te scenki wygladaja bardziej jak szkic scenografii teatralnej (chociaz w sumie nie wiedzialem nigdy szkicu scenografii teatralnej) a nie jak mroczna czy psychodeliczna scenka. Bo jak na Ciebie to tej psychodeli tez jeszcze malo.

 

selfu: Technicznie swietnie wyszlo, skojarzenie tez bardzo celne, ale poprzednia edycja pokazala, ze takie odmalowane screeny maja sporo sceptykow. Mi sie tez wydaje, ze jako trening swietna sprawa, ale w przypadku konkursu to troche pojscie na skroty. No ale regulamin nie zabrania, pozostaje ocena glosujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - moze i masz racje, przyznaje.. ale nie uwazam sie za kogos, kto moze juz operowac swobodnie ilustracja cyfrowa, dlatego JESZCZE nie robie z banki... naogladalem sie paru naprawde dobrych teczek na CA, CG, DA... i w wiekszosci owych teczek kolesie zaczynali od czego? - od kopiowania.. ze zdjec, z reprodukcji obrazow, rysunkow... ja jestem wlasnie na takim etapie chyba- staram sie, kopiujac zdjecie, dobrze je zinterpretowac, zeby to jednak byl moj wklad w ta prace... jezeli ktos uwaza, ze poszedlem na skroty- bardzo mi przykro i niech nie glosuje. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, heart of darkness to jedna z moich ulubionych gier! i wcale nie przeszla bokiem, docenily ja wszystkie growe czasopisma , tylko wszyscy twierdzili ze za krotka... i z tym sie zgodze

 

muzyka grana przez london symphony orchestra, bardzo ciekawa, bajkowa fabula, genialny design i swietna grafika samej gry, jak i animowane jeszcze w starym dosowym 3d studio animacje do dzis sa dla mnie jednymi z lepszych i ciekawszych animacji 3d ever :)

 

ten rozowy ludzik sie nazywal vicious jesli mnie pamiec nie myli

 

a tu dla fanow heart of darkness jedyny making of tej zaje@#%$ giery:

http://www.youtube.com/watch?v=qw5kDu40ROw

 

 

Edit:

ah , no i secret service hehe to byly czasy, a jeszcze wczesiej wychodzil top secret, ale zawsze wolalem ss :)

Edytowane przez Kalais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności