Skocz do zawartości

Nawigacja GPS: Co polecacie?


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Tu pytanie do podroznikow ala Piksar :). Nosze sie z zamiarem zakupu nawigacji GPS. I tu zwracam sie z zapytaniem do was o firmy, modele jakie polecacie i soft do tych urzadzen.

Na co zwracac szczegolna uwage przy wyobrze urzadzenia?

Z gory dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki panowie. Przeanalizuje proponowane przez was modele.

 

a chcesz kupić nawigacje typu PNA czy PDA+GPS? ew. z telefonem? za jaką kwotę? warto zainteresować się tom-tomem i czymś z automapą bo to chyba najdokładniejsze mapy Polski są.

 

Co do budzetu to hm do 1,5k. Nie mam preferencji do typu choc telefon ja wiem raczej niebylby potrzebny. Zdaje sie na was przyznam iz w tym temacie jestem zielony zupelnie. Chcialbym aby z miejscowosci A ulicy B doprowadzilo mnie najbardziej dokladnie jak to mozliwe do miejscowosci C ulicy D :).

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wm6 to może coś z mio np. to http://www.komputronik.pl/Nawigacje_i_Palmtopy/PDA_z_wbudowanym_odbiornikiem_GPS/Mio/Mio_P550_P560/Mio_P560_Digi_Walker_GPS_lok_PL_/pelny,id,46754/ + jeszcze mapy do tego. a z PNA to to wydaje sie być dobre http://www.komputronik.pl/Nawigacje_i_Palmtopy/Nawigacje_samochodowe_PNA/NavRoad/NavRoad_NR750F__7/NavRoad_NR750F__AutoMapa_XL_Polska__SD/pelny,id,54856/ . z telefonów z gps to możesz wyrwac htc kaiser (tytn II) na allegro z lekkim brandingiem orange za 1500zł, a to jest bardzo ciekawy palmtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję i z różnych informacji jakich się nasłuchałem to TomTom ma kiepskie mapy i lepiej działa za granicą niż w Polsce. Sam też się nim trochę bawiłem i faktycznie bywa mocno wybrakowany (acz bawiłem się niecały rok temu, więc nie wiem jak to wygląda w najbardziej aktualnej wersji). U nas najlepiej mieć Automapę i... (tu zapomniałem nazwę, ale jak mnie oświeci to napiszę). Generalnie ważna nie jest maszynka a soft właśnie i to przede wszystkim nim należy się kierować moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomtom z automapą sprawił się celująco za granicą. w polsce jeździłem z nim po swojemu więc nie chcę hipotetyzować. ale z załadowaną europą środkową od samej polsko-niemieckiej granicy przydał się i sprawdził wprost idealnie. zarówno na włoskich chaotycznych obwodnicach jak i w szwajcarskich zapomnianych wioskach. niestety nie ostrzega przed samoobsługowymi stacjami paliw aral które wciągają 20euro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności