Skocz do zawartości

Euro 2008


DraB

Polska na Euro:  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska na Euro:

    • zdobędzie Mistrzostwo
      7
    • wyjdzie z grupy i nic więcej
      13
    • wygra z Niemcami ale nie wyjdzie z grupy
      2
    • nie wyjdzie z grupy bo Żurawski nie strzeli karnego
      3
    • odda mecze. "Why? For Money"
      9
    • wszystko mi jedno, ważne, że można się napić
      18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

s**nie w banie kto myslal ze zdobedziemy mistrzostwo swiata na mistrzowstwach europy to sie przeliczyl :) , niema co narzekac zagrali tyle na ile bylo ich stac. Wiele lepszych druzyn na tych mistrzostwach pokazalo klape sedesowa. Niema co sie oszukiwac wiadomo bylo ze latwo nie bedzie i nie bylo a zwyczajowo prasa, media rozdmuchaly mity o wielkosci reprezentacji a ledwo balonik urosl zaczelo uchodzic z niego powietrze. :) Cieszy mnie sam fakt ze sie do tych ME zakwalifikowali jak bylo wszyscy widzieli. Czekamy teraz na EL.MS :) No i Holandia mistrzem europy (oby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh masz dużo racji Predator niemniej takie mecze jak z Belgia i Portugalia dały nadzieje ze nasze orzełki nieloty przynajmniej trochę wiedza na czym polega współczesna piłka nożna niestety.. te mistrzostwa dobitnie pokazały ze jak przychodzi co do czego jesteśmy bezradnymi kopaczami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trener taka drużyna... ja tam się nie wtrącam, ale treningi polskich piłkarzy są delikatnie mówiąc słabe :) A jeśli nie ma treningu - nie ma gry :]

 

Hahaha najprosciej czepic sie trenera :) ja powiem jaka liga polska taka reprezentacja! W ostatnich MŚ Janas przetrenowal zawodnikow cos to pomoglo? Trener moze przekazac im swoja wiedze, koncepcje gry , przygotowac ich mentalnie ale za pilkarzy nie bedzie biegal.

Ludzie dajcie spokoj trzeba sie cieszyc ze mieli mozliwosc grania na tych ME. :)

 

Aby rozluznic atmosfere jest nadzieja !!! :D -> http://www.onet.pl/18f-4857a501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyszliśmy z grupy,ale nie mieliśmy jak,nie umiemy wyprowadzać ataku pozycyjnego,nie gramy na przód,gramy zbyt długą pilką,drużyna nie uczy się przewidywania sytuacji a PZPN jest skorumpowany i złamanego grosze nia daje na szkolenie piłkarzy...

jedynie Krzynówek gra na przód,ale on w kieskiej formie...

 

 

 

ale nic to, teraz Hiszpania!!!!!! jest Mistrzem Europy!

Torres bohaterem!

teraz zostało tylko pogratulować najlepszym!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności