Skocz do zawartości

Wiz 3D: Mieszkaniówka Lightwave


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kobieta z dzieckiem na ostatnim zbędna. "Zamek rox" XD. Zieleń całkiem całkiem. Niepotrzebnie ludzi dałeś tak blisko kamery. W oddali wyglądają lepiej. I mogłeś tego WW na 2 renderze wywalić bo odbiega od jakości reszty aut. Podobnie jak Black Mamba, mieszane uczucia.Ale podoba mi się :] ładnie.

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter - renderowane w standardowym LW, FinalGather Interpolated stąd plamy na ścianach się pojawiają, no ale za to jest szybki ;]. Niestety nie starczyło czasu na trawę w sasquatchu, poniedziałkowe deadliny są najgorsze.

 

Dzięki wszystkim za uwagi, czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko, calosc prezentuje sie ladnie i mysle ze kleint byl zadowolony, poza tymi maly ale o ktorych wspomniano wyzej czyli ludzie blisko kamery i ten VW, no i od siebie dodam ze latarnie mi sie troche nie podobaja, slupy nie wiem jaki material maja imiotowac, i troche razi to ze w srodku klosze sa puste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za konstruktywną krytykę ;]

 

tomdv - to jest oczywiście nie mój projekt, ale z tego co wiem to w takich budynkach stosuje się rynny wewnętrzne; po to są też te szare słupy, żeby odprowadzać rury spustowe do ziemi. Co do okien również - stosuje się takie z powodzeniem, nazywają się kolankowe :]

 

Pawelkos - zgadza z tymi lampami, do poprawy

 

Generalnie z ludźmi wklejanymi to wiem - mogłem zamieścić rendery bez nich, bo tylko psują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc słownictwem lajtłejwowych terrorystów prace jak dla mnie Bomba !

jakie czasy renderow ? jaki sprzecior pewnie słaby :P

pare detali troszke sie wyróżnia ale to juz przedmowcy o nich wspomnieli nocny rzut troszke moze za niebieski ?

tak czy siak super pracki

pozdro

J|L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności