Skocz do zawartości

Bitwa #14, Uwagi/pytania/propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W wątkach do godz. 23:59:59 powinny znaleźć się ukończone prace w wersji dla jury. Super jeśli już dzisiaj będą prace w wysokiej rozdzielczości.

 

Czasami wiem, że są błędnie wyliczone prace w wysokiej rozdzielczości i ciut za małe. Wtedy prosimy o większe wersje.

 

Dzisiaj koniecznie muszą pojawić się prace w wersji dla jury. Do jutra można dosłać wersję w wysokiej rozdzielczości. Ale musi być to ta sama wersja, żadnych poprawek, zmian - po prostu większa wersja pracy dzisiaj zamieszczonej.

 

#happy-angel: Jeśli wersja "do podglądu" to finalna praca dla jury to tak. Jutro mozesz podeslac wersję w wysokiej rozdzielczości - ale bez jakichkolwiek zmian - ta sama grafika w wyzszej rozdzielczosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wzięcie udzialu w konkursie.

Prace zostaną przekazane jury.

 

Jak zawsze, przymknęliśmy oko na drobne opóźnienia. Jedynie nie udało się ukończyc pracy osobom:

 

- Tomala

- kozioo

- Levus

- mileS

 

Prace tych użytkowników nie zostaną przekazane jury. Brakuje tam prac końcowych, ale licze na to, że te prace zostaną dokończone już poza konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono ja tez na to licze :) w koncu za cos te nominacje dostali. szkoda by sie zmarnowalo tyle ciezkiej pracy.

 

a ja mam pytanko z innej beczki - bedzie sonda o nagrode publicznosci? ja to bym juz klepnal swoj glos bo mam swojego faworyta.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jury zostały wysłane maile z namiarem na panel, prace i zbieranie głosów się rozpoczęło. Jednak dopiero 1/4 jury oddała swe głosy więc czekamy jeszcze ...

 

W tym czasie zachęcam do wzięcia udziału w sondzie na nagrodę publiczności, która pojawi się niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niestety mieliśmy opóźnienia i czekaliśmy na wyniki od wszystkich jurorów. Bardzo nam na tym zależało, aby wszyscy oddali głosy. Co mogę napisać teraz to tyle, że mamy komplet.

 

Teraz jeszcze kilka dni cierpliwości na zebranie tego i wsadzenie do Excela, podliczenie, przygotowanie wyników we flashu i ogłaszamy. Jeszcze cierpliwości.

 

Do ogłoszenia wyników ważna jest sonda na nagrodę publiczoności.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch: No nie miało być śmiesznie... , to była bardziej taka ironia, że tak długo nie ma wyników, ale jeśli ktoś to odbierał jako kiepski żart to jego sprawa, widać ja nie umiem napisać czegoś tak aby brzmiało jednoznacznie ( może bez tych emot'ów powinno być ) Tylko jakbym napisał to z :/ ! ... itp. znakami to z kolei pewnie moderatorzy by się obrazili i poleciały by komentarze w stylu " Jak myślisz że my tu nic nie robimy ... " Więc wychodzi na to że mogłem się powstrzymać z komentarzem, ale trudno się mówi chyba nikogo nie uraziłem tym postem bo nie był dosłowny/poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek czy ty jakis zawód miłosny przezywasz możne? Spróbuje przemówić ci do wyobraźni troche. Niektórzy z nas spędzili kilka tygodni wykonując prace na ten konkurs nie mając żadnej gwarancji że liczenie głosów i cała organizacja będzie przebiegać uczciwie. Mimo to forumowicze pocą się żeby wykonać prace jak najlepiej i w wyznaczonym terminie dlatego że wierzą w dojrzałość i odpowiedzialność redakcji. Z tego powodu ciebie jako redaktora (człowieka który w jakiś sposób firmuje swoja osoba forum) obowiązują szczególne zasady zachowania. A to co piszesz imo niepotrzebnie budzi wątpliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinniście przestać pytać i się obrażać i fochy "szczelać" i tupać nóżkami, bo jak tylko wyniki będą (czytaj: jak wszyscy jurorzy zagłosują) to zostaną ogłoszone ;)

 

A tak bywa też, że nie da się czasem przyspieszyć tego czy jurorzy zagłosują czy nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Tylko ze Leru nie jest modem i nie wie do konca co jest grane, wie tylko ze kilka osob nie oddalo glosow, ale te info z dniem dzisiejszym jest przedawnione. Mamy all, teraz pozostaje tylko was oszukac tak zebyscie sie nie skapneli!

 

A tak na serio, misiaki do poki Adek jest adminem, nie ma najmniejszej mozliwosci na JAKIKOLWIEK chociazby najmniejszy, tyci tyci przekrecik, to jest tak oczywiste, ze chyba nie trzeba nawet o tym pisac, wiec sie tak nie spinajcie, bo na serio nie ma potrzeby. Ja nie musze nikogo przekonywac do niczego, mysle ze Adek nigdy wam nie dal podstaw do tego zeby, w ogole pisac posty nawet zartobliwe o przekretach :) w ogole wystarczy zobaczyc ile Adek wlozyl swoich sil zeby uratowac challendz z tym zlotem, jubilerami czy jakos takos.

 

To ze ktos poswiecal 321312312 dni na zrobienie czegos, nie oznacza ze ten ktos, musi byc spiety, mogl nie robic, pozatym kilkatygodni, no ok zostawmy temat ;)

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru ty to chyba nie do mnie bo ja ani nie tupie anie nie pytam, Jedynie zwracam uwagę na coś chyba oczywistego: że gdy ktoś z redakcji pisze ze wyniki bitwy były jeszcze przed rozpoczęciem to jest to nie profesjonalne i nie rozsądne.

Rozumiem ze macie luźne gacie chłopaki ale musicie mieć tez trochę wyczucia.

 

Dzieki za rade KLICEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pytam bo pewnie coś kombinujecie ;) A tak na serio to się zastanawiałem czy w końcu wszyscy oddali głosy czy nie. Dobra koniec Tematu ! Cały miesiąc było cicho i nikt nie narzekał, że jeszcze nie ma wyników to te pare dni wytrzymamy :] Chociarz pewnie nie będe zaskoczony 1 miejscem Kreski , 2 Krisa a 3 Ferelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra bo widzę, że dyskusja jakaś dziwna się wywiązała i muszę zakończyć te dziwne żarty.

 

Post NVidii potrafktowałem dokłądnie tak jak to sam napisał. To była ironia i ją zrozumiałem. Dlatego później to nawet zignorowałem i napisałem jak sprawa wygląda.

Później faktycznie niepotrzebnie Klicek zażartował.

 

Wyniki są od wczoraj dopiero więc jeszcze chwilke, dosłownie o chwile cierpliwości Was proszę.

 

Zdaje sobie sprawę, że czekacie na wyniki. Ale już wkrótce.

Nie chciałem obcinać składu jury, wszyscy oddali głosy dopiero we wtorek. Stąd to opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shi--> chlopie jak ty masz tylko takie problemy to szczerze zazdroszcze. Nie szukaj dziury w calym, oszalales?.

hehe az smieszne aby odebrac to co tu bylo napisane inaczej niz w formie zartu, a nastepnym razem jesli nie ufasz organizatorom to nie bierz udzialu, bedziesz mial mniej stresow.

hehehe a jesli kolega nie dostanie CO NAJMNIEJ awarda to pewnie tylko dlatego ze modzi na zlosc przeklamali. NAPEWNO tak jest.

to jest spisek zapalkowy.

Sry za ironie, ale,,,, zreszta nvm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze jednak warto wam mniej wiecej napisac jak dziala system glosowania :)

 

Wiec tak po pierwsze, zaden z modow nawet nie wie, kto oddal na kogo glosy, to wie tylko Adek, mod nie ma mozliwosci nawet najmniejszej na to zeby wplynac na wyniki ostateczne :)

 

Wyglada to tak :

 

Zbierane sa prace przez modow prowadzacych bitwe, obrazki sa pakowane do rar podsylane razem z opisami do Leandera. Tomek wrzuca wszystko w swoj panel do glowania ustawia, dodaje opisy i na tym sie konczy ingerencja modow w caly system punktacji. Tak przygotowany panel leci do Adka, Adek rozsyla go po jury... czekamy kilka dni/tygodni az wszyscy jurorzy zaglosuja, wyniki glosowania sa zapisywane do bazy, Adek wrzuca to do excela, podlicza punkty i puszcza wyniki na forum...

 

jezeli, ktos nie wygral a na 100 % byl faworytem, to znaczy ze jurorzy uwazali inacze. Przez ostatnie dwie bitwy zauwazylem jedna rzecz, jurorzy sa dziwni i nigdy nie mozna byc pewnym kto wygra :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepszam z góry, że musze Was jeszcze chwilkę przytrzymać z tą niewiedzą, kto wygrał kto nie, ale wyniki ukażą się dopiero jutro po godz. 14-tej.

 

Troszeczkę montaż tego wszystkiego nas przerósł czasowo. Cały czas je składam. Dostałem już szablon od Tomka, jednak zdecydowaliśmy, że zamieścimy wszystko, prace razem z komentarzami jury. Początkowo chcieliśmy je zamieścić w późniejszym terminie,a le chcemy to zrobić raz a dobrze. Dlatego jeszcze raz przepraszam, jutro będą wyniki ja wracam do składania!

 

Do jutra!

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności