Napisano 12 Lipiec 200816 l Uzależniony od telewizji człowiek wpadł w ciężką depresję po stracie swojego "bóstwa". W chwili kompletnego załamania wykuł sobie oczy, bo w końcu do czego będą mu jeszcze potrzebne? Moja scena ma przedstawiać portret tego człowieka, z przepaską na oczach i zniszczonym telewizorem w tle. Powodzenia Wszystkim! Edytowane 20 Lipiec 200816 l przez Wędrowiec
Napisano 12 Lipiec 200816 l Kolejny zaskakujący pomysł :D Ale by był zonk jak by mu ktoś sprezentował nowy telewizor. Powodzenia!
Napisano 12 Lipiec 200816 l Autor Ale by był zonk jak by mu ktoś sprezentował nowy telewizor. Umówmy się, że jest samotnikiem i nie ma kto mu kupić telewizora :D Wstępny zarys nieszczęśnika. Jeszcze bez przepaski na oczach i jakichkolwiek materiałów, ale i to dojdzie z czasem. Kadru też nie oszczędzę. Edytowane 20 Lipiec 200816 l przez Wędrowiec
Napisano 12 Lipiec 200816 l #UP Też mi się tak skojarzył :D #Temat Ciekawy pomysł, aczkolwiek przygnębiający i dał mi dużo do myślenia.
Napisano 12 Lipiec 200816 l Autor Rambo, powiadacie... To może przerobię jego zdjęcia na teksturki :D W każdym razie nie wzorowałem się ;) themindfields: Przygnębiające? To dobrze takie miało być :cool: Ok, tymczasem mały test materiałów dla ucha. Teksturowane z zdięcia, ale możliwe, że zrezygnuję z tej koncepcji.
Napisano 12 Lipiec 200816 l nie rezygnuj z koncepcji ucha bo głowa będzie dziwnie wyglądać :D dobre ucho czy może zdjęcie ? :)
Napisano 13 Lipiec 200816 l Autor fikołek, nie martw się, z ucha nie zrezygnuję. Co najwyżej z teksturowania z zdięć :rolleyes: No i siateczka, żeby nie było wątpliwości co do tego ucha ;P
Napisano 13 Lipiec 200816 l W sumie fajny pomysł , tylko musisz to mądrze pokazać żeby każdy się domyślił że to przez tv sobie oczy wykuł ... Model ładny tylko z tego widoku wydaje się płasko :) Pozdrawiam mileS
Napisano 18 Lipiec 200816 l Póki co postać wygląda dość karykaturalnie; jeśli nie spoważnieje ten nastrój przygnębienia po prostu gdzieś się ulotni. Inna sprawa, że widok człowieka z przepaską na oczach i telewizorem w tle nasuwa wiele skojarzeń. Jeśli nie zasugerujesz odbiorcy skąd te kalectwo (poprzez np. zaciśnięte w dłoni gwoździe, czy coś innego) to będzie mu się bardzo trudno domyślić całego dramatu. Powodzenia!
Napisano 20 Lipiec 200816 l Autor widok człowieka z przepaską na oczach i telewizorem w tle nasuwa wiele skojarzeń.Wychodzę z założenia (z resztą chyba podobnie jak Ty), że tytuł jest swego rodzaju dopełnieniem pracy, które popycha odbiorcę w stronę właściwej interpretacji ;) Ale masz rację, że sama przepaska to trochę mało. Może lepiej pokrwawione bandaże? Mały up. W sumie przysiadłem, żeby uporządkować loopy, ale szybko doszedłem do wniosku, że przydałyby się grube poprawki. Zęby i inne takie jeszcze w wersji roboczej.
Napisano 20 Lipiec 200816 l tytuł jest swego rodzaju dopełnieniem pracy, które popycha odbiorcę w stronę właściwej interpretacji Świetna riposta! Model wygląda już dużo lepiej. Podłubałbym jeszcze bohaterowi w uchu (chyba, że jest z Wysp Wielkanocnych) no i wysunął język dalej na wierzch. Poza tym - nader obiecująco.