Skocz do zawartości

wiz 3d: Villa nova (znowu cukierki deweloperskie)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee tam sie konczy-poprostu to bezkresne pustkowie gdzies kolo Krakowa -teraz takich miejsc jest mase:P-genialnie musi to wygladac przy zachodzie slonca- a powaznie widze ze calkiem calkiem odbicia w szybach wyszly stad pytanko do autora jak udalo Ci sie uzyskac taki efekt.Bo sposobow przerobilem juz mase a zaden nie jest doskonaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Jak dla mnie to praca spoko.Myślę ,że deweloper zadowolony.Podoba mi się zielenina :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi tam drewno, takie wstawiają, też dla mnie jest ble.

 

szyby to zwykły vRayMtl z fresnellem

oświetlenie to default sun&sky.

 

Jeszcze raz zaznaczam, że to masówka która powstaje w kilka godzin, najczęściej w opraciu o zlepek scen. Klient mało wymagający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiększyłbym size dla suna żeby krawędzie cieni trochę rozmyć, tak na mój gust

 

nooo to dobre by było. Ostatnio spodobały mi się np. interiory z dużym size gdzie slonce wpada przez okno dajać cienie od liści drzew. Miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi tam drewno, takie wstawiają, też dla mnie jest ble.

Jeszcze raz zaznaczam, że to masówka która powstaje w kilka godzin, najczęściej w opraciu o zlepek scen. Klient mało wymagający.

 

Mimo tego dajesz to do Galeria 3D (Finished Works 3D)?

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te buro-czerwone krzaki na coś bardziej spokojnego bym zamienił. wiem jak głupio robi się coś do czego nie możesz się przyłożyć bo klient mówi: panie na jutro da pan rade ?... terminy w tej pracy to istny szał. jak to powstało w jeden roboczo-dzień to wielki szacun. siwy ma rację, rozmyte cienie zrobiły by sporo dobrego. leżaki i te wychodki z tyłu domu lewitują jakoś dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co w tych wiz. jest tak naprawdę złego biorąc pod uwage że to komercha?

Na tym forum często tak jest, że na ocenę BARDZO wpływa przedstawiana architektura a nie render.

 

Neiraa - miłe słowa, ale co zrobisz...taka praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie średnio to wygląda i nie wiem czym tu się niektórzy zachwycają, co z tego że klient zaakceptował i zapłacił, to chyba nie jest powód do wychwalania pracy. Oczywiście mógłbym wziąć pod uwagę to że zostało to zrobione w 3h i pochwalić że tak szybko i ladnie, ale chyba nie o to w galerii 3d chodzi żeby coś oceniać pod kątem czasu wykonania / pod kątem tego jak się klientowi podobało i ile zapłacił itp.

 

przepraszam i już wychodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet mowi ze to srednio wyglada? hmmm

sredniawka... hmmm to jestem ciekaw gdzie ja sie znajduje :/ buuuuubuuu

 

fajna praca. mi sie podoba. jest poziom wysoki, tak trrzymac.

 

chialbym tak srednio umiec robic wizki :/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Ale to deweloperka - musi być czyściutko, cukierkowo i w ogóle utopia. Takie wymogi.

 

true true...

 

przepis na idealna "kiczi-wizke" pod klienta:

-niebo-R:0 G:0 B:255

-trawa-R:0 G:255 B:0

-ludzie- duzo i plasko w psp (plaszczaki rulez!!)

-ostrosc- min 2x sharpen

voila ;P

 

Zgrywam sie, ale w sumie to taki obrazek musi bic z billbordu z promienia kilometra powodujac ciezkie korki na drogach, by jego rola sie spelnila ;)

 

Ale mimo wszystko Twoje "masowo-developerskie" wizki i tak sa fajne i maja swoj poziom.

 

pozdrawiam Swierszczu:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak po pracach w twoim wykonaniu można by się spodziewać więcej,

 

- ptaki są

- karawan jest

- "potrafisz lepiej" też jest

 

Dynia - dopelniles tradycji :)

 

dzięki wszystkim za komentarze, część z nich bardzo pomocna przy realizowaniu wiz "for fun". Dyskusja na temat tego typu prac też bardzo przydatna - dla tych którzy zaczynaja siedzieć w temacie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ptaków, robią świetne wrażenie na klientach :] strasznie im się podobają.

A co do pracy, to poprawna komercyjna wizualizacja, nic dodać nic ująć. Jakoś bardzo doświadczony może nie jestem, ale najczęściej to co podoba się nam nie podoba się klientowi ;] Tyle ode mnie

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności