Skocz do zawartości

SCENA 3D : Zegarek


Rekomendowane odpowiedzi

Tytulem wstepu: zgodnie z ostatnio panujaca moda nie jest to moja pierwsz praca ani tez nie jestem poczatkujacy ;) Jest to natomiast moja pierwsza scenka, ktora nie zostala zrenderowana do przyslowiowej szuflady ale wystawina na publiczna krytyke :D Prace nad nia zaczalem (ehhh kiedy to bylo:) jakis rok temu i tak ostatnio postanowilem ja dokonczyc w przerwie od mojego Abramsa....

 

 

zegarek.jpg

 

mam nadzieje ze sie wam spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

myslalem czy by go troche kontrastem nie podjechac ale zrezygnowalem.......oczywiscie to jest kwestia gustu.....przemysle czy jeszcze troche tego nie przyciemnic w PS (pewnie tak zrobie).....wiekszy glow i niebieskawe barwy odpadaja bo mi sie poprostu nie podobaja (cyferblat wyglada jakby sie sweicil) po drugie to moja praca i nie chce kopiowac niczyjej tworczosci ....tak czy inaczej rewolucyjnych zmian nie bedzie to galeria Finished Works a nie WIP....

 

P.S. rysy probowalem ale za dobrze sie nie prezentowaly....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prosze ostateczna wersja przyciemniona i z poprawionym kontrastem. Nie moge juz na ten zegarek patrzec a patrzac na opinie i tak nie ma to sensu poprostu to chyb lekki nie wypal na szczescie moja szuflada wszystko przyjmie :D wiecej zmian nie bedzie i to nie dlatego ze ne chce sie uczyc na bledach ale po prostu nie mam czasu a render trwa cholernie dlugo .... prosze o jak najwiecej komentarzy i ocen przede wszystkim tego co ja stworzylem bo dzieki temu moze w przyszlosci bede madrzejszy....

 

 

zegarek2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota!

Ale jeszcze kilka malych szczegolow brakuje do perfekcji :)

W photoshopie poprawilbym podloze tak bynie odbijala sie w niej mapa hdri (czy to co tam jest) ale tylko sam zegarek.

Minimalna poprawka pokretla, wyszlo jakos nienauralnie ciemne ze slabszymi refleksami niz reszta.

Ogolnie super.

 

ps. w ramach wprawy do komercji moglbys jeszcze pobawic sie w kadr pionowy, przewazajacy w calostronnicowych reklamach dobrych zegarkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna pracka, bez rewelacji ale wykonanie jest takie ze chce sie popatrzec. druga wersja duuuzo lepsza od pierwszej.

przychylam sie do zmiany bokow bransolety.

a i jeszcze jeden BIG BUG a mianowicie wskazywana data jest nie prawdziwa [lol2]

 

p.s. napisz jak zrobiles odbicie tzn. takie rozmyte bo zwykle to umiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolne dzieki za komenty [piwo] !!

 

akdsn - tak to mapa hdri ale chyba tak zostawie to odbica bo tak calkiem szaro to tez nie najlepiej wygladalo, niestety pokretlo wyszlo za ciemne i sam to zauwazylem co do kadru pionowego to rewelacyjny pomysl mysle ze pomusle kiedys o takiej mini reklamce :D

 

t0m3k - zmiana boku branzolety chyba kiedys zostanie zrobiona :) co do daty to na czesc mojej dziewczyny !!

Co do tego odbicia to Brazilowski Basic Mtl z mapa Falloff jako Reflect (30) i Noise jako Bump (8) i to wzsystko !!

 

Jeszce raz dzieki i czekam na nastepne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba Twój zegarek...

Może nie jest to 100%, ale co z tego...;)

 

Chyba też zacznę robic jakieś mniejsze projekty...Ciągle robię jakieś duże sceny..i albo ich nie kończę, albo jestem w trakcie ich tworzenia...:| Siędzę nad Maxem już od 2 lat (jak się nie mylę :?), a dalej nie mam czym się \"pochwalić\" :(

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty.... widać że masz niezły warsztat. Podoba mi się. O poziomie pracy przy tak dużym zblizeniu często decydują detale... to może miejscami trochę ich zabrakło, tak jak z tymi nieszczęsnymi bokami bransolety, czy rysami których nie ma...

ogólnie pracka jest jak najbardziej na poziomie. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum & Kris_R ogromne dzieki :D [piwo] ja sam podzielam wasze opinie i wiem ze to jeszcze nie 100% ale bede sie staral aby nastepnym razem bylo :) Mam nadzieje ze macie jeszcze cos do powiedzenia na temat tej pracy !!

 

Pozdrawiam

Archangel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... bardzo ladna praca ... nie wiem o co wam chodzi ... bok bransolety ? hmm ... oprocz tego ze orginal ma nie widoczne praktycznie golym okiem szparki (gora i dol) to wyglada identycznie :)

 

ps .. co tak dlugo trwa w tym renderze :) ?

 

sam robilem 360 spin do .avi-ka swojego zegarka ... w sumie podobny ... ale twoj ladniej wyglada przez te zlote elementy :) jeszcze na starym kompie ... i ... hmm ... z tego co pamietam to starczyla jedna nocka na to ;))

 

pozdrawiam ... jest naprawde ladnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

Mam zegarek podbny, tzn branzoleta podobna,- na bokach tych segmentów są jeszcze takie cięcia - to są takie kluczyki i to wszystko na wcisk wchdzi...przypatrz się dokładnie jak u kogos zobaczysz. Te boki u Cibie są nienaturalne i sbyt sterylny obraz zegarka to tworzy...

 

2

zrób mape na odbicia która symulowalaby pewne zabrudzenia, matowości , odciski palców - jeżeli oczywiście zależy Ci na realiźmie.

 

powodzenia, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności