Skocz do zawartości

Xsi 7


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak btw, to bardziej do tygryskow w UK, ale nie tylko. Dzisiaj wlasnie dostalismy w firmie numer 3DWorld, jest w nim 60 dniowa wersja XSI + jakies wstepne tutki od Digital Tutors. Jeszcze nie sprawdzalem, czekam na weekend ^^

 

Dzieki za newsa Gordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to był test dla triala. Może normalnej licencji nie wywali... albo można zdeaktywować ją, zainstalować nowego licmgr i aktywować ponownie - pewnie by podziałało, ale nie chce mi się użerać z tym, tym bardziej, że mam drugą partycję z vistą (a co, żeby krytykować, to trzeba znać :) ) gdzie zostało mi 29 dni i nowym xsi się już bawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiować sobie ten katalog SPM i później je zamieniać, w zależności od wersji uruchamianej ;) Gdyby to działało (tzn. inne pliki nie są nadpisywane) to można się pokusić o skrypt, który po uruchomieniu podmieni te katalogi uruchomi odpowiednią wersję.

 

Myślałem, że sobie przetestuję, ale Softimage dba najwyraźniej o użytkowników jednego tylko systemu operacyjnego. Nie ma co, porządna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem gdzieś że kondycja finansowa Softimage nie jest najlepsza, napewno nie tak dobra jak Autode$ka :D najprawdopodobniej dlatego właśnie wywalili foundation, bo pewnie większość kupowała właśnie tą wersję i pewnie dlatego też jest dopłata dla linuxa który nie jest tak popularny jak windows,

ale z tego co widzę to jak kupujesz licencje linuxa to masz i windowsa, dlatego drożej :)

 

To trochę wygląda tak jakby foundation było wprowadzone żeby przyciągnąć nowych użytkowników i bardziej spopularyzować soft i chyba się udało :) wiele osób się przesiadło lub jest w trakcie i dużo więcej mówi się o XSI, chyba podobnie było z Motionbuilderem też w pewnym momencie był tani sposo osób się na niego wtedy rzuciło potem kupił go Alias i cena skoczyła (czy jakoś tak podobnie :) nie wiem tego dokładnie tylko zasłyszałem to gdzieś, kiedyś, jakoś :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobie przetestuję, ale Softimage dba najwyraźniej o użytkowników jednego tylko systemu operacyjnego. Nie ma co, porządna firma.

Już jest: http://www.softimage.com/downloads/XSI_Essentials/default.aspx ściagasz normalną wersję (nie z strony demo), get trial licence i mamy xsi na linuxie - teoretycznie powinno być bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności