Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Bentley Brooklands (2008)


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ;] Dosc niedawno zrobiony.MIalo go tu wogole nie byc, ale stwierdzielm, ze nic nie zaszkodzi pokazac xD Model zrobiony w dosc szybkim czasi wiec bledy sa... Tlo to fotka jak zreszta widac ;] Podziekowania dla Klimka I Qby za umilanie czasu :D Max 2008, v i ps.

Pozdrawiam

clv3qv11r4i2qxyv6zu5_thumb.jpg

Tu wersja Gangsta xD

http://upload.revolucja.pl/79161185.jpg.html

Edytowane przez Bubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetny model, gratulacje:-)) Może nie powinienem ale drażniące jest kilka spraw, fakt ja także uważam iż model jest zlekka za mały, a także w wersji gangsta czarnuch siedzący na masce ma literę A na bucie. Ale ogóle szacun zazdroższcze skilla.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Nie chcialo mi sie modelowac i dlatego jest zdjecie ;] Ostanio jakos duzo modelowalem i musze troszke od tego odpoczac ;] I prawdopodobnie ten model nie doczeka sie juz innej scenki ;] No moze jakies studio jak mnie natchnie kiedys tam ;] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya

 

No no fajnie to wygląda :D ale czas się poczepiac :P No to tak... ziemia troche dziwna...lapie wrarzenie jakby na ścianie byl ten samochód albo jakos tak... shaderek opon lerzy i chyba bug z displacementem...albo to tak side wygląda.... lakier troszke taki...nie wiem... troche dziwny... lakier felg mi się nie podoba ale to tylko gust :) reszta dośc fajnie :) gratki za udany render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności