Skocz do zawartości

Wiz 3D - biuro architektów


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marek z całym szacunkiem ale 3 lata temu robiłeś lepsze wizki.

 

1 i 2 Render jest ok ale 3 ma nieprawidłowy dof.

 

Aha i ten wielki ołówek lewituje ;)ale to czepialstwo

 

Projektu nie będę oceniał.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek z całym szacunkiem ale 3 lata temu robiłeś lepsze wizki.

 

Chyba troszke przesadzasz.

 

Jest fajnie, ladne światelko. Bardzo ladnie wyszły kafle. Jezeli mialbym sie do czegos przyczepic to siedzenia pod sciana. mozna sie skaleczyc o kanty. Na dolnej nozce na ostatnim renderze przydaloby sie wiecej poly.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za dużą uwagę przykładasz do detali, tu jakieś pierdu pierdu, tu jakiś ołóweczek...fakt urealnia to scenę, ale podstawa to ogół, który niestety wydaje się bez duszy.

Jak na biuro architektów to słaby design tych mebli, jak by wybrali coś z pierwszego lepszego katalogu, no i te przemysłowe lampy...imho nie pasują...wszystko wydaje się jakby dobrane na chybił trafił z folderu "Modele" z Twojego dysku...no i te nieszczęsne fotele dla interesantów...

A no i jeszcze jedno-sama stylistyka podniszczonego loftu, czy coś w ten deseń, jest jak najbardziej ok, ale dlaczego i okna są tak zniszczone? Wydaje mi się logiczniejszym gdyby świeciły nowością ;)

 

Co do ujęć, to pierwsze to takie ni w dupe ni w oko-meble uciekają z kadru a sam obserwator jest na nienaturalnie dużej wysokosci, drugie jest dość fajne, a trzecie to chyba jakaś pomyłka albo specjalnie pod naukę dof'a

 

Reasumując...nie chce abyś odebrał moją wypowiedź jako mądrzenia się (bo do Ciebie to mi jeszcze daleko) raczej jako konstruktywną krytykę popartą wieloma obserwacjami Twoich prac.

Niech Ci będzie na zdrowie - od ogółu do szczegółu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie praca mi sie podoba, nie bede raczej pisal co i jak powinno byc bo "troche" mi do ciebie brakuje ;) wiec napisze tylko moja subiektywna opinie co mi sie troche mniej podoba, a wiec: chyba jak wiekszosci te fotele pod sciana wyglada strasznie szpetnie, mimo to ze sciana jest podniszona to uwazam ze okna powinny byc juz normalne tzn nowki, material skory na fotelach jak dla mnie wyglada troche twardo i plastikowo, i ostatni sprawa jesli robisz juz takie zblizenia to modele ktore na nim widac mogly by miec troche wiecej polygonow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak dla mnie za dużo chaosu na ścianach, nie dało by mi sie skoncentrować na czymkolwiek a tym bardziej na pracy :) no i te biurka minimalistyczne...(aż chyba zbyt), ale jedno pochwale, te siedzenia z poczekalni... bardzo ładne nawiązanie do amfibii... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mamba, Ewert czy jak cię tam zwał, pałuj sie hehe pokaż coś lepszego od Marka to zwróce honor...( i nie proś mnie na gg o miłe słówko "bo chcesz nałapać troche postów") pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią coś mądrego napisać czyli całą resztę :)

P.S. uwielbiam prowokować :D

Edytowane przez Ifonka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ifonka - mocne :D

 

jeszcze jedna uwaga mi się tak rzuciła, dla urealnienia, powinieneś tym białym plamom na cegłach nadać grubość, tak minimum 1cm - teraz to wygląda jak cegły pochlapane wapnem, a tynk jednak swoją grubość ma ;)

 

peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko psuje podłoga. Gdyby miala inny kolor..moze jakies w miare jasne drewno czy coś. Rozwalone i zaniedbane ściany w zupełności starcza;) Wizka jak dla mnie może być choć ostatnio jakaś wizka pokazująca meble była o niebo lepsza..może kwestia materiałow. Widok z gówy jak dla mnie jest mocno realistyczny:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscami fajny detal. Podoba mi się ten papier zwinięty w rulonik na wpół rozwinięty. Ładnie dopracowany.

 

Co do krytyki to wydaje mi się że farba na ścianie w rzeczywistoście nie byłaby tak powycierana. chodzi mi o te płynne przejścia, jakby ktoś ścierką z wodą wycierał te gradienty.

No i nie wiem czy podłoga nie jest za bardzo "diffuse" a za mało "reglect". ale to tylko takie uwagi na siłę :)

 

Pozdrawiam!

Ps. Ifonka. + odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności