Jump to content

Podstwawy tworzenia wizualizacji


adek

Recommended Posts

Kazdy kolejny tutek ogólnie jest dobry bo pomaga ludziom w nauce, ale ten jest kiepski i niewiele pokazujący, i nie architectural modeling a raczej game-art interior modeling bo zasady modelowania tam pokazane i których się trzymał autor są przy zwykłych wizkach nieprzydatne i często komplikujące modelowanie za to niezbędne w modelowaniu game-art gdzie face'y nie mogą na siebie zachodzić. A w ogóle to co jest strasznego w boolean'ie, ja go używam i nie narzekam.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ha spokojnie Panowie ten tutek jest dla totalnie poczatkujacych i ma pomoc w podstawach takich jak wyciananie okien czy dzwi bo wiele razy pojawia sie z ten problem a nikt tak dokladnie tego nie wytlumaczy.

A uzywanie booleana do okna czy drzwi to chyba troszke przegiecie, ale to moje zdanie tylko.

Link to comment
Share on other sites

ekhmmm tutek ma 18 stron, a jest o postawieniu boxa, wycięciu w nim dwóch dziur i zrobieniu pseudo okna i jeszcze bardziej pseudo drzwi. Szczerze już lepiej wyglądają drzwi i okna maxowe...kto mi zwróci 10 minut mojego życia, które spędziłem na czytanie tego :P ja rozumiem, że to tutorial dla początkujących, ale kurde miał być o modelowaniu architektury, a jest o czymśtam i uczy dziwnych nawyków.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy