Skocz do zawartości

Scena 3D - Rybka...


Belus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie nie kolejna bardzo klimatyczna pracka. Twój ostatni "Wielki Zderzacz Hadronów" do tej pory króluje u mnie na pulpicie i przyznam, że bardzo sie podoba każdemu, kto zobaczył u mnie tapetę :] Po prostu klimat twoich prac jest niesamowity.

 

Jak już będzie finalna wersja "Rybki" to prosił bym o prackę w rozdziałce 1440x900. W.Z.H. będzie miał godnego następcę, albo załaduje sobie programik, co będzie mi zmieniał tapetki cyklicznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigoriob- dzięki!

KICU - dzięki!

routee - czysty render na życzenie w linku poniżej:-)

Neiraa - moim zdaniem twoja wersja troszkę za blada... ale zalezy jak kto lubi;-) Dzieki!

Kub@ -dzieki!

AT7 - dzięki. Czysty render w linku poniżej

NeotiX -to nie był wielki zderzacz hadronów (za mały jak na zderzacz) tylko jak to napisał Master Kiełbaster - cyklotron;-) Link do tapetki poniżej. Thx!

Kimmi - dzięki! Link do tapetki poniżej

Master Kiełbaster - próbowałem ale nie wychodziło;-) W końcu stwierdziłem, że to krytalicznie czysta woda tam była i dlatego;-)

moleism - dzięki!

Bacry - zgadza się, że wieże za nadto szczegółówe. Za bardzo sie na nich skupiłem a za mało siedziałem nad samą rybką

themindfields - dzieki! Nie wiem jaka rozdziałka cie interesuje ale mam nadzieję że te dwie poniżej będą ok.

Mortom - dzieki!

rallyman - Dzieki. Co racja to racja!;-)

dynia - dzieki!

Bombel - dzieki! Inspiracje? Odpalam Maxa i włączam klasyczną muzykę elektroniczną (Tangerine Dream, J M Jarre, Vangelis, Kraftwerk...)) I jakoś leci;-) Oprócz tego przeglądam, przeglądam i przeglądam wszystkie galerie na jakie natrafiam w internecie.

 

wallpaper 1440x900

 

wallpaper 1680x1050

 

"czysty" render - KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności