Skocz do zawartości

XP odmawia umierac.


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla fanow XPka :)

Microsoft nadal twierdzi ze vista jest super extra, ale znowu przedluzyl zycie XPkowi w wersji OEM, a nawet daje mozliwosc dodawania CD z downgradem.

 

http://hacking.pl/pl/news-15037-Microsoft_wydluza_zywot_Windows_XP_.html

 

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/10/06/xp-gets-six-months-death-row

 

pozdrawiam

mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Do dzisiaj pamiętam jak mikroszit zapowiadał viste jako rewolucyjny system, było wymienione multum udogodnień przy zachowaniu stabilności. No i jak widać niedość że połowy starszego softu na tym nie da się w ogóle włączyć to jeszcze zamula potwornie, może jakby mieć z 8gb ramu quada... Ale i tak pozostaje pytanie po co? Chyba tylko dla fajnego pulpitu i bardziej kolorowych ikonek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj pamiętam jak mikroszit zapowiadał viste jako rewolucyjny system, było wymienione multum udogodnień przy zachowaniu stabilności. No i jak widać niedość że połowy starszego softu na tym nie da się w ogóle włączyć to jeszcze zamula potwornie, może jakby mieć z 8gb ramu quada... Ale i tak pozostaje pytanie po co? Chyba tylko dla fajnego pulpitu i bardziej kolorowych ikonek:P

 

Widoczenie nie miales stycznosci z Vistą...pracuje na niej juz ok 4 miesiecy i narazie jest ok, sa bledy niekiedy, bluescreen wyskakuje czasem, trudnoo, na XP tez tak mialem i to nie raz...u mnie przy amdx2 i 4GB ramu vista smiga az miło. fajny pulpit wywalilem odrazu, bo mi nie przypasowal.. a co do XP to brakuje mi z niego tylko jednego...otwieranie folderu w nowym oknie poprzez nacisniecie ctrl i klik :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności