Skocz do zawartości

Postać3d: Glowa (zmiana)


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

dziendobry :):)Zaczolem wczoraj robic glowe i oto moje efekty po 2 dniach (ok 6h) prosze o krytyke i opinie powiedzenie gdzie bledy zrobic mam zamiar jeszcze cialo (mam zrobione ale teraz nie dam bo sie glowa zajmuje:))

a oto moja glowa:

 

g%B3owa.jpg

 

 

g%B3owa2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozwolilem sobie wyedytować pierwszy post i zamienic nazwy. Nielot007, nie uzywaj polskich znakow w nazwach plików wrzucanych na net. IE sobie z nimi nie radzi.

 

zamieniłem \"głowa.jpg\" na \"g%B3owa.jpg\"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Trudno cokolwiek ocenic na tym etapie. Wymienie jedynie te rzeczy, ktore wydaja mi sie nienaturalne.

1. Oczywiscie zlikwidowac ta bruzde, ktora idzie przez srodek.

2. Cos nie tak jest z tymi oczami, jak gdyby nie patrzyly w jeden punkt, chyba troche za duze tez i nie jestem pewien, czy jesli by je troche zblizyc do siebie (minimalnie) to czy nie wygladaloby to lepiej.

 

A poza tym bomba :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nieznacie sie osobnik ma wodoglowei pewnie ... nie tak powaznie mowiac no to troche jeszcz ebedziesz musial przysiasc przy tej glowie jakies kolejne 6 h jakbys poswiecil na dopracowywanie i potem kolejne 6h na poprawienie tego czego co dopracowywales i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok troche sie tego nazbieralo (za co dzieki:))

nie wiem czmu wyglada jak ufo!!??

z tym czolem to prawda ale to poprawie na 100%

oczy moze i zaduze siatke dam ale pozniej oczy postaram sie zmiejszyc i poprawic

a chcialem wam powiedziec ze to moja pierwsza glowa jaka wogole zaczolem i skonczylem wiec sie nie dziwic jak bedzie zle!!!!

nie wiem czy odpowiedzialem na wszystkie pytania jak cos to pytac

 

z gory dzieki za wszystkie posyt oceny powiedzenie co jest zle!!

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zamieszczam popraw (chyba)

zmiejszylem troche ozy zblizylem je do siebie

usta zmiejszylem

 

powiedzcie co mam jeszcze poprawic

a co do kuciela to nie bede robil bo mi sie nie chce i chece ja dokonczyc bo zaczyna mi sie podobac nara dziki za porady i krytyke

 

glowa4.jpg

 

glowa5.jpg

 

glowa6.jpg

 

siatka%20low.jpg

 

siatka.jpg

 

siatka2.jpg

 

siatka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mocno wcięta z tyłu głowy, zuchwa zlewa sie z szyja, nos strasznie ostro się kończy, cala głowa jest za szeroka, zrób mu oczy bo dziwnie wygląda, przy okazji wyjdzie czy dobrze wymodelowałes powieki.

Musisz popracowac duzo nad anatomią bo na razie jest słabo. Na pocieszenie powiem ze 1 glowa zazwyczaj nienajlepiej wychodzi wiec sie nie przejmuj i pracuj dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa zarąbiście wyglada, ale nie wiem czy nie lepiej by wyglądała jakbyś troszke zmniejszył czoło i całą głowe troche bardziej spłaszczył.

 

Ale nawet teraz robi duże wrażenie przynajmniej na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!!!!

zamieszczam kilka poprawek (oby:))) )

zrobilem oko (poprawilem) i z nim mialem najwiekszy problem powiedzcie co o nim myslicie troche ksztalt zmienilem (glowy) nie wiem czy za dobrze brode wyciagnalem mowta co jeszcze!!!! wiem ze jeszcze duzo roboty (poprawek) ale powiedzcie co bo sie znacie

nara

 

siatka4.jpg

 

glowa8.jpg

 

glowa7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze

zmienilem naze tematu poniewaz coraz mniej to przypomina kobiete :) wiec temat moze mylic

nizej zamieszcze renderki poprawy

ksztalt glowy (nie wiem czemu) ciezko mi uformowac aby wygladal dobrze zrobilem kilka kosmetycznych poprawek powiedzcie co myslicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZKA OCZKA!

 

Oprocz rysow twarzy, to wlasnie oczy kobiety musza miec to coś w sobie, inaczej nikt nie zwroci na nia uwagi (no przynajmniej ja bym nie zwrocil!) - zdecydowanie powieksz ta siatkowke, przyjzyj sie modelkom w czasopismach. Poza tym niech ona nie ma zeza!!! Bo juz jej nikt nie zechce! ;)

Nie mysl tyle o stawianiu fejsow - pomysl o charakterze, jaki ma miec Twoja postac!

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz mi sie niepodoba, nieprzypomnina ludzkiej bez obrazy stary:), dlaczego kazdy z was prubuje zrobic idealna twarz zeby byla podobna do ludzkiej, przeciez ludzka twarz ma tyle bledow hehe, i n iejest taka gladka, a to wyglada jak twarz lalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

teraz zamieszczam poprawe na ksztalt glowy nie patrzcie bo jeszcze tego nie robilem i kolo oka jest bug ale go puzniej usune narazie zajalem sie ustami (co o ty sadzicie ) wydaje mi sie ze jesszcze za dobrze to nie jest zrobilem tez jezyk (??)pomocy

 

head2.jpg

 

head1.jpg

 

aha zebow jeszcze nie zrobilem bo nie wiem jak probowalem kilka razy (moze jest jakis tutek????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności