Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jesli o mnie chodzi to wymyslilem sobie zeby najpierw nauczyc sie rysowac perfecto z frontu, boku i tylu a potem zaczac inne pozy, no i oczywiscie z widocznymi miesniami pod skora, hmm moze dobrze sobie to ubzduralem xD jak zacznie dobrze wychodzic to bede podsylal do teczki.. trzeba kombinowac na wszelkie sposoby w tych trudnych czasach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze zaczynam od głowy bo jeżeli ją zostawiam na później to psują mi się proporcje , ciężko jest rozplanować gdzie i jak ma leżeć, do pomocy niby dawałem w szkicu kółko to mimo tego jest dosyć trudno. Zresztą to takie przyzwyczajenie nie łatwo zmienić i może nawet nie trzeba. Dodam jeszcze, że głowa to dla mnie taki rodzynek w rysunku który lubię najbardziej wykonywać i czekać na sam koniec lub środek to lipa.

A nuta kojarzy mi się trochę z utworami z gry "Beyond Good & Evil"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie malujesz te postaci, i nie wydaje mi sie, zebyz ta reka bylo cos nie halo. Czasem ludzkie czesci ciala potrafia wygladac naprawde dziwnie.

 

Odnosnie zaczynania od glowy, nie ma w tym nic zlego, jest to nawet rzecz dosc poprawna. Ludzie maja tendencje by zawsze patrzec na twarze, czy pyski zywych stworzen, ba nawet w statkach kosmicznych etc podswiadomie szukamy przodu.

 

Dlatego kiedy zaczniesz od glowy i z jakiegos powodu skonczy ci sie czas, musisz odejsc od biurka, bo art director chce miec szkic natychmiast.

To postac i tak bedzie w miare czytelna nawet jesli nie bedzie miala wykonczonych dloni, czy stop, ale glowa bedzie tam gdzie trzeba i jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ice

 

maluje od glowy ale nidgy nir detaluje jej ,czasami to są 3 mazniecia hehe :p, ale przyzwyczajenie jest ... a powinno sie malowac od tułowia podobno ,tak malował M.A. Buonarotti..

 

komps.jpg

 

co do bitu, jest mój nie inspirowany niczym -poprostu lubie czasmi inne barwy :]..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaje powinno sie, Mullins swieci ta sama filozofie.

Zasady sa tylko wskazowkami/poradami, ale czasem tzreba je po prostu olewac ;)

 

p.s a z ciebie to jakas jednoosobnowa manufaktura, naklad obrazkow jak w Laosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczne stworki. Najsłabiej wyszedł drugi od lewej. Pozę ma taką trochę ni w rzyć ni w... Ostatni natomiast wygląda jak wyjęty z kadru anime, gdy wpada jakiś koks, co rozwala wszystko :D Dokończ go koniecznie! Dla dodania smaczku, oko skieruj na odbiorcę (czyli na nas =D) Co do pierwszego - tutaj chyba jednak ma za bardzo kurze te dolne odwłoki, na dodatek jego prawa dziwnie wygięta. No ale co ja się rozpisuję - pewnie sam to widzisz, a to tylko luźne szkicory xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styl w jakim starasz się wykonywać swoje prace jest najbardziej profesjonalny i pożądany

 

widać duże braki, ale z czasem będzie coraz lepiej

 

na ostatnich pracach otoczenie najlepsze parę mazów, ale one są jak najbardziej pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quad

i ten cityskape nawet fajny, mimo że to kilka prostokątów na krzyż.

ostatni mi sie podoba, bo ćwiczyć inne rasy; bardzo dobre ćwiczenie by uelastycznić sobie myślenie o kolorze, walorze i budowaniu brył twarzy. sama powinnam coś takiego porobić :) zarówno murzynka jak i japonka wyszły ładnie, za to pani na górze ma krzywy zgryz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności