Skocz do zawartości

scena 3d: ciuchcia ciag dalszy


mt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Master Kiełbaster

W orginale też ma kanciata kółka?? Trochę bez senu było robić wszystkie nity jak kola są tak mało szczeółowe...

 

miałes tez się czego przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Barrrrdzo przyjemny modelik, kolka zeczywiscie troche kanciaste ale pewno je jeszcze poprawisz:) a wagoniki jakies beda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze;)

nom kolka rzeczywiscie troche kanciate, ale zmienic to, to zaden problem;)

wagonik mam w planie jeden, potem chce sie zajac otoczeniem..jak dzisiaj uda mi sie znalezc chwilke to pojawia sie nastepne rendery:)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dopiero teraz znalazlem chwile wolnego. ale chyba czas isc spac;) poprawilem kolka i zaczalem robic wagonik/weglarke. jak sie zwloke z lozka to wrzuce jakis render.

kulexy - kokpitu niestety nie ma i raczej nie bedzie, poniewaz w finalowej scenie i tak ten model ma byc widoczny od przodu. ciuchcia ma byc glownym motywem, ale nie jedynym i nie chce sobie zawracac glowy tym, czego i tak nie bedzie widac;) i dlatego tez raczej nie zrobie \"calego\" pociagu;)

jeszcze raz bardzo dziekuje za komentarze:))

milych snow:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))

no, posiedzialem kawalek dnia i zrobilem mostek.. od razu zaznaczam ze dopiero po renderowaniu zauwazylem pare bledow (jak na przyklad przy lukach na gornej czesci mostku) ale poprawki nastepnym razem;) troche tez obrazki stracily na jakosci przez ustawienia renderera.. no ale przeciez to nie final;)

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

hehe, swoja droga, jak sie przeglada te 3 po kolei to wychodzi animacja;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingwins - nie pamietam jak dlugo bo po drodze mialem format i spora przerwe, ale w sumie zajelo mi to duzo mniej niz myslalem ze mi zajmie;)

 

Predator - nie mam pojecia co to za model;) moze dlatego ze nie robilem go wg zadnych planow tylko popatrzylem sobie na pare zdjec, wybralem z nich to co mi sie najbardziej podobalo i uzupelnilem paroma wlasnymi detalami;)

 

hehe, troszke zmienia mi sie koncepcja tej scenki, wychodzi na to ze bedzie duzo wieksza niz zakladalem, wiec moze pokusze sie o zrobienie paru dodatkowych wagonikow.. kto wie;) poki co wyjezdzam na pare dni, wiec update\'y pojawia sie nie wczesniej niz w poniedzialek..

 

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Jak dla mnie bomba, zapowiada sie swietna scenka! Zgadzam sie z Falcrumem odnosnie liczby wagonikow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - dzieki za podpowiedz - mnie tez zastanawialy te kropki;)

Batou - z tego drugiego ujecia chyba zrezygnuje;)

jak dobrze pojdzie to za pare godzinek wrzuce jakis update..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności