Skocz do zawartości

Seat Ibiza coupe


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

to zaczne od konca :)

reflect-> to nie tyle bug co głąd przy meshowaniu bez ustawien dla tego i dokladnie tego elementu taka normalka w rhino.

kliment woroszyłow-> :) taaaa pewnie ja :D.

 

chyba za mało nurbsow na forum :) cos by trzeba ztym zrobic powstaja jakies pseudo-rhino forum i ludzie uciekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No respekt!;D Bardzo intrygujaco wyglada taka siatka i co chyba najfajniejsze - czysto.

W rogach swiatel on tak ma (ten rog najblizej widza)? Tzn chodzi mi o tanierownosc przy przednich lampach.

I takie pytanie Bzyku, co sadzisz o maxowskich nurbsach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW_2305- troszke niewiem o jaka nierówność chodzi.

Nvidia- szczerze :D niewiem moze cos sie zmienilo ja sie zatrzymalem na maxie 8 i do tego czasu byly one delikatnie mowiac kiepskie czyli byly bo byly, ale mysle ze dalej takie są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie RA :D cos ty taki napalony ;) poprostu mam malutko chwilowo czasu, a dokladniej wolnego weekendu, a jeszcze dokładniej soboty bo niedziela jest na leczenie :). Ale by nie bylo ze nic nie robie to takie robienie po 20 min i zderzak przedni prawie skonczony jeszcze pare fillecikow a potem to juz pierdulki.

seatcoupe10td5.jpg

seatcoupe10wire2zn3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wypas. :)

Ale... jeśli mam się do czegoś przyczepić, to do tego sweep'a biegnącego od ostrego naroża przedniego światła do dołu grilla.

Wydaje się mało płynny, a na fotkach jakie oglądałem chyba jest minimalnie płynniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek- jak by bylo wiecej nurbsikow na forum to by bylo normalne, a chyba zastałem sam ze sobą ;)

hcpiter- szkoda ze takiego mesha nie wypluwa :( ale to szczegół.

Dawcio_m-wsumie chybil trafil tyle ze sie udalo za pierwszym razem najgorzej bylo z połączeniem lusterka z trzonkiem ale jakos sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności