Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 126p


blo0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Od dłuższego czasu przeglądam forum, teraz postanowiłem się zarejestrować. Na dobry (albo i nie:)) początek chciałem pokazać pierwszy model auta, który zrobiłem już dawno temu, pewnie rok albo i więcej:D Ma pewnie mase błędów, ale jak na pierwsze autko to chyba nie jest tak źle :). 3dsmax i vray. Pozdro

 

fiacior1oh3.th.jpg

 

fiacior5pr4.th.jpg

 

fiacior4dn2.th.jpg

 

fiacior3mw5.th.jpg

Edytowane przez blo0dy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, nie spodziewałem się takich komentarzy:) Prace Ani z maluchem i ślimakiem widziałem, świetna. Nie mam co się z nią równać :) Opona może za wąska, nie wiem. Teraz już na pewno nie będę zmieniał nic:P to jest maluch na którym się wzorowałem:

15391er6.th.jpg

i jeden z blueprintów:

frontrp2.th.jpg

Opony nie są zbyt szerokie.

Natomiast te szersze opony są od lancera którego aktualnie modeluje:) Musze wipa założyć. pozdro

Edytowane przez blo0dy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snajper992: Nie dał tego do WIPa bo uważa to za skończoną pracę :) Skoro to było około rok temu :D

 

Na początek rzuciła mi się w oko rejestracja. Dziwnie wygląda jest chyba trochę za sztuczna :)

Nie wiem też czy wycieraczka (ta po prawej) ma być tak pomalowana (chodzi o żółty pasek, który przez nią przechodzi).

 

A tak to bez zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filip93

Mam pytanie, po jakim czasie pracy z maxem zrobiłeś tą pracę ? Jestem ciekawy ponieważ ja mam maxa od dzisiaj i chciałbym wiedzieć mniej więcej po jakim czasie jakie prace można wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip93 - zrobiłem go po paru miesiącach, z większymi i mniejszymi przerwami, bawienia się w maxie, Jak tak patrze na pliki to najstarszy plik jaki mam z maxa, mój pierwszy projekt - minigun:D jest z lipca 2007. Malucha zacząłem robić w styczniu 2008:) pierwszą wersje, bo chyba z 3 razy zaczynałem od nowa po zrobieniu połowy:P

Dzięki wszystkim za komentarze. Wiem, że można by sporo jeszcze zrobić ale wtedy miałem juz serdecznie dość tego malucha:P może teraz, na nowym kompie jak się będę nudził to coś dorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko zrobic w 3d cos czego prawie kazdy naogladał sie w zyciu latami i zna na pamiec, ale Tobie sie nawet udalo. Miejscami wyglada swietnie, jak bys sie uparl przysiadl i dopiescil to byl by fajny Finished;) pzdr!

 

ps. zgadzam sie z mkeruj zalezy ile masz determinacji. Trzeba byc resolutnym zeby szukac tutoriali, ksiazek i pytac o pomoc.

 

edit: I znow mapa side wall'a w diffuse a nie bump;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, stary, dobry maluszek ;) Z referek robiłeś, to chyba jakaś tuningowana wersja? Opony nie są za wąskie?

eeetam tuningowana-cieńszy profil laków do palenia gumy i biały marker -to wsio;)

a może ktos by się kiedyś podjął wizualki wraz z silnikiem co? można by mu tun jakiś zrobić,dwa gaźniki wstawić,dolot,wydech przelotowy,kolektor barani, wkładkę filtru, do tego niski zawias,kubełki rajdowe,klatka,rajdowa kierowcnica,chlapacze,zegary,aluśki,hamulce tarczowe,etc...-to by była dopiero wizualka tuningowanego malczana;) -tylko render by musiał być od góry,od dołu,od środka i z otwarta maską ;P

 

a wracając do tego egzemplarzu-może by mu jakieś studio w stylu PRL zrobić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem takiego autka i nie jestem z nim żaden sposób związany, więc twoją pracę też ocenie bez sentymentów. Otóż jak na pierwszą pracę to całkiem dobrze, miejscami troche klepany ale myśle, że jak nabierzesz doświadczenia to będzie lepiej ;). Musisz popracować jeszcze nad materiałami bo poza srebnym metalikiem to reszta słabiutko. Jeśli nie robisz wnetrza to przydałoby się ukazać model tak, żeby nie było tego widać (np. ciemne szyby, lub kąt kamery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności