Skocz do zawartości

Scena 3d: Wiejski dom (smutny koniec)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW ... teraz to jest tak jak bylo w orginalnym tytule tematu ... nawet trudno powiedziec ze to jest 3D ... jakbys tak wymalowal to wszystko slicznie ... i jakies rysowane teksturki cegielek itp ... (chyba mam kilka takich) to bedzie swietne ... juz sie nie moge doczekac postepow ...

 

duze pozdro ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCTIC: hmmmm raczej nie mam pomyslu co by moglo w takim komiksie byc ale jeszcze nie wiem, zobaczy sie. Narazie nic nie obiecuje bo idzie mi w takim tempie.

 

Dla urazonych: nie mam prawie czasu pracowac, nie mam niestety 14-17 lat zeby miec cale dnie wolne. A jeszcze niedlugo sesja. Do tego praca i inne takie rzeczy (nie,nie kobiety nie mam, kolezanke) wiec naprawde litosci...

 

Dla zniecierpliowionych:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stało się to co było pewne od kilku dni....

moj 120gb PADŁ.

Szkody:

-praca (74 strony do szkoly)

-wszystkie projekty z maxa (kiwaczki tez)

-mp3 (najwiekszy bol) moje wszystkie vinyle (skladanki)

-40 filmow mojego autorstwa

 

Nie kupujcie 120gb kupujcie 3x40GB, mniejsze straty....

 

Az mi sie odechciewa cokolwiek. Jeszcze raz prace pisac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzucilem go

zreszta 120 gb to szkoda rzucac,

po prostu zbiegalem ze scodow i na zakrecie z kieszeni mi wypadl, moja reakcja to wygieta porecz

 

a tak na serio to juz nie kontynuujcie tego watku, bo watpie abym go zaczal od nowa

 

dajcie temu topicowi umrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na wstępie sory za OT...

To moje prywatne przemyślenia... Powoli zaczynają mnie denerwować wypowiedzi Empika, które nie wnoszą zupełnie nic do tematu, a wręcz sprawiają wrażenie, że on poprostu nabija sobie posty. Teksty typu : \"zgadzam sie\", \"jak wyżej\" dobijają mnie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm skilo ja bym sie niepoddawal...zreszta powinienes zalatwic sobie jakis ftp...w sumie ja moge ci troszke miejsca uzyczyc....i tam sobie skladowac prace...ja tak robie.....mam nadzieje ze wrucisz do swojej pracy bo byla jedyna w swoim rodzaju....a moze zalozycie sobie nowe forum na max3d.pl pt. zazuty i glupie odpowiedzi...jak wam sie nudzi to sobie skype odpalcie i se kogos do rozmowy znajdzcie

 

www.rogi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś nie miał dosyć tej swojej wsi i nie kombinował jak tu się z twarzą wycofać to by ci ten dysk ze schodów nie zjechał (nie przecze, że ci przypadkiem wyskoczył z kieszeni) ale lepiej powiedzieć \"nie robie bo mi się nie chce\" niż los kusić (nie mówię tego złośliwie bo mi się ta wiocha serio podobała)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności