Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o to co porównywałeś czasowo na stronie wcześniej... wiem że indiana bo trochę śledzę ;)

zrozumiałem że twoja scenka na szybszym kompie ze słabszymi nastawami liczyła się w podobnym czasie, to ja chciałem w sumie zapytać czy też miałeś skromnie jednym materiałem pociągnięte pół sceny.

 

jeszcze po marudzę, tak po sobie powiem że myślę i do testów światła trzeba troszkę więcej materiałów, bo jednak zajebista różnica w oświetleniu się zrobi po samym wrzuceniu kolorów, a tu już eksperymenty z colormaping, nie wiem jak wy ale do testu oświetlenia to chyba nie trzeba wielkich nastawów AA i wydłubywania szczegółów, chodzi przecież o rozkład światła? a tu mnie gryzie że test światła gdzie wszędzie biało i wszystko tak samo odbija światło...

Edytowane przez Luqas87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta półka w ścianie, przynajmniej majstry chyba by złorzeczyły jak by mieli tak przy samym skosie taki wyłom obrabiać :P

i od klawiatury w duł po stole jakaś dziwna kreska światła się ciągnie, dziura w oknie ?

lampka solidna może nawet za solidne :P

gdzie te materiały ? przynajmniej kolorami byś obleciał, zmieni to klimat oświetlenia, pod tym kontem podłoga jakaś nie tegest się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz rację z tą kreską, jakaś tam dziurka jest ;p

materiały będą, jak się dociągnie render ;p x2

pozdro

p.s o co chodzi z tą lampką ??

p.s2 sorki ale nie mogłem się powstrzymać, dół się piszę, nie duł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta półka w ścianie, przynajmniej majstry chyba by złorzeczyły jak by mieli tak przy samym skosie taki wyłom obrabiać :P

i od klawiatury w duł po stole jakaś dziwna kreska światła się ciągnie, dziura w oknie ?

lampka solidna może nawet za solidne :P

gdzie te materiały ? przynajmniej kolorami byś obleciał, zmieni to klimat oświetlenia, pod tym kontem podłoga jakaś nie tegest się wydaje

 

 

Półka nie jest niczym dziwnym,

z kreską się zgodzę pewnie jakaś szpara

Lampa spoko.. lepiej solidnie niz nie solidnie :P

Materiały jak wrzuci to będzie korygował oświetlenie.. narazie modeling !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lugas: Według mnie to może majstry by się nie denerwował :) Ja mam tak samo u siebie na górze. Dlaczego? Ponieważ tam przechodzi długa gruba deska która trzyma cały skos itd. :) Tylko, że to jest zabetonowane, pomalowane i tak wygląda jak u indiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak wam ale mi już się lepiej na to patrzy :D

 

respekt, mi by się nie chciało czekać godzinki na test render który jest tak podobny do pozostałych.

 

Na podłogę zainwestował bym jednak w jakieś panele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No superowo powoli się robi, ale jednak wydaje mi się że proporcje biurka nie grają z resztą. Fotel - powinien miec siedzisko na wysokości 40-45cm biurko 75 cm. Ten rodzaj tapetki też raczej bym odradzał na takim zakresie, albo cała ta ściana albo w ogóle, bo tam przy oknie dziwnie wygląda jak się łączy ze skosem :-) Podłogę radziłbym zrobić zdecydowanie inna niż na molo w sopocie :D Jak Luqas87 mówi panele byłby by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lugas: Według mnie to może majstry by się nie denerwował :) Ja mam tak samo u siebie na górze. Dlaczego? Ponieważ tam przechodzi długa gruba deska która trzyma cały skos itd. :) Tylko, że to jest zabetonowane, pomalowane i tak wygląda jak u indiana.

 

 

ta gruba deska to murłata .. on jest łącznikiem miedzy murem nośnym a żerdziami dachu :D często jeszcze na takiej murłacie prowadzone są kable elektryczne i sieciowe. :D... sam coś takiego robiłem :D w wakacje

 

miałem wklepać ze struny jeszcze do gitary brakują :D ale widzę ze dorobiłeś...

 

no to zaproponuje żebyś puścił swobodnie przewody od monitora do jednostki i od satelit głośników, oraz z lapki nocnej :) .. real wazny.. no i wtyczki do kontaktów.

 

Czasy kręcisz ładne na sprzęcie :D.. btw. ja teraz zarzuciłem Render mojej stancji i 4 h mam z głowy z kompa :D

Edytowane przez rudylew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura do poprawki.. i myszka do poprawki .. mysza jaka kańciasta ...

 

COdo klawiatury to nie widziałem nigdzie żeby były mieszane klawisze.. jedne płaskie drugie Wysoki .. na jednej klawiaturze. :D chodzi mi o spacje i pierwszy rząd klawiszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności