Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tutaj jeszcze taka zabawa, zapaliło mi się w jednym miejscu:

 

pp5.jpg

w1600.png

 

 

Panowie VegA92 i Dunablaster:

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Powyższe scenki zostały wyrendzone przy subdivide LC = 200, na IRR - LOW 50/20 dosłownie w kilk / kilkanaście minut.

Błędy w tej scenie leżały całkowicie gdzie indziej.

Odnajdźcie wątek "Light contest". Trochę umarł ostatnio, ale jest w nim cała kupa skrinów i testów. Jak go przeczytacie od deski do deski, zwłaszcza pamiętną "bitwę" między chłopakami, zrozumiecie, że żyłowaniem ustawień nic nie osiągniecie.

Przykład powyżej

 

mkeruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - skala sceny była zła. Jeśli ktoś ją zatargał, musiał to zauważyć.

Światła, mimo, że są vrayowe, należy jeszcze troszkę pokonfigurować.

Było kilka błędów spowodowanych poradami prowadzącymi donikąd -m.in. ustawienie dynamic memory na 3000!

Tyle jeśli chodzi o poważne błędy.

A długi rend - jak zwykle - był spowodowany ciągnięciem ustawień do góry w nadziei, że może czas uleczy wizkę.

Oprócz tego zastosowałem kilka wizkowych tricków znanych właściwie wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spakowany pliczek max i wyślij mi na PM link albo na mój e-mail a ja Ci to zrendzię.

nawet w nocy czas na to mi wystarcza, i przy 3,25 GB Ramu pójdzie gites. Jaką chcesz rozdzielczość? :) U mnie pójdzie do 2048x1536 (5 h w nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drzewko po lewej mi nie pasuje. Gałęzie za bardzo "łukowate" i za grube w stosunku do mniejszych gałązek:) też że to była kopiowana jedna gałąź.No i kolor liści jakiś....niezielony. Okno po prawej stronie wydaje się nieotwieralne...tzn nie widać rozróżnienia na futrynę i ramę okna...(ale to jest zbytnia przesada z mojej strony dostrzegłem to po 5 min wpatrywania się w render :) Ogólnie fajnie tylko popraw drzewko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności