Skocz do zawartości

Scena 3D: Robale


Rekomendowane odpowiedzi

Po sporej przerwie i odrobince treningu w wolnych chwila skrobnąłem prackę dla przyjemności. Wiele frajdy sprawił powrót do starych, dobrych robali...

Zdaje sobie sprawę z kilku błędów ale mam już w głowie nowy projekt, więc wystawiam już w FW. Liczę że się spodoba.

 

final2z.th.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oldskool :)

Robal po lewej mógłby mieć ciekawszy wyraz twarzy. A kamień wygląda jak z d..py wzięty, tak jest super ładny i bardzo realistyczny ale kompletnie nie pasi do reszty obrazka.

Całość na plus za oldskool i przywrócenie genialnych wspomnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3 robi unik w prawo i wyprowadza prostaka z kieszeni, klepie go w denko i zębami otwiera korek, z drugiej kieszeni wyciąga plastikowe kubki i polewa wszystkim ;)

hehe,

 

p.s. co nie zmienia faktu że kamień mi nie pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio czy to tylko ironia? pradza jest bardzo slaba nie wiem z czego tak sie zachwycac. Jak ktos stylizuje cos na real to wytyka sie kazdy najmneijszy blad a jak ktos stylizuje na cartoon to wybaczane sa wszystkie bledy pomimo ze wszystko zrobione jest na odwal po najmniejszej sile oporu. Proste nie zawsze oznacza zle ale jesli cos jest zle to nie mozna zakrywac sie stylizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze, nie spodziewałem się że będą aż takie. Poniekąd zgadzam się z temporalem, nie jest to praca na odwal się, to jest po prostu chwilowo szczyt moich możliwości. Nie zakrywam się zatem stylizzacją, miej to na uwadze nastepnym razem kiedy będziesz starał się krytykować moje prace.

 

Tobie i innym dziękuję za krytyke i komentarze

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie nie podoba? Pytacie wiec odpowiadam: dobre praca maja to do siebie ze nawet jesli autor planuje przerysowac w jakis komiczny sposob proporcje itp to widac w tym jakis wyzszy porzadek widac ze autor wie co robi tutaj jest tak ze modeluje sie cos co bdzie przypominac ze to wormsy i cel osiagniety. Nie mam zamiaru nikomu pojezdzac ale to forum dyskusyjne wiec nie bede dla zasady wszystkim tylki lizal. Widzi sie bardziej dopracowane praca a sa pojezdzane za jakis obojczyk i inne mniejsze rzeczy. Jak ktos modeluje twarz ludzka i mu nie wyjdzie to zawsze sie broni ze to mial byc ufol itp. Tutaj akurat kazdy skojarzy nasze roboczaki co nie zmienia ze praca nie jest najwyzszych lotow. Teraz mozna by rzec ze to wlasny pomysl na wormsy ale to i tak nie zmienia dla mnie faktu ze wyglada to sredniawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności